Książka: ODDZIAŁ INFERNO Christie Golden


Daj SUBA! ► Czy książka autorstwa Christie Golden "Oddział Inferno" (ang. Inferno Squad) stanowi dobry wstęp do gry Star Wars Battlefront? Czy dobrze przedstawia historię Oddziału Inferno i Iden Versio? Zapraszam na recenzję książki! Opracowanie: Norbert Kwiatkowski ZERKNIJ NA LINKI: ► Recenzja na Star Wars Extreme ► _Oddzia%C5%82_Inferno Informacje o książce w Bibliotece Ossus ► Ossus na Facebooku!

Najlepsze komentarze:

Adam W... Od Golden uwielbiam Warcrafta, jest stałym pracownikiem Blizzarda
Marszel... Kompanie Zmierzch czytałeś?
Seweryn... Czołem :)
Kupiłem i przeczytałem tą książkę zaraz po pojawieniu się w księgarniach. Moim skromnym zdaniem najnowszy produkt pani Golden to coś na skraju grafomanii. Sama fabuła i główna oś akcji jest mocno pretensjonalna (jak sam zauważyłeś), a sama treść jest po prostu porażająco nudna, z kompletnie bzdurnymi wątkami pobocznymi, często rozpoczętymi i urwanymi ni stąd ni zowąd. Uważam, ze to najsłabsza książka NK , gorsza nawet od 'Kompani Zmierzch'. Nie powiem, warto poznać zaranie Inferno Squad, jest to ciekawe dla każdego fana SW, ale trochę przyjemności z samego czytania również by się przydało.
MATRIX ... Następne koniec i początek tom 1 pls
Bo czytałem to do 10-20 str i nie wiem czy to ja jestem jakiś dziwny bo mi się ta książka nie podobała i ciężko się czytała a wszyscy mówią ze bardzo dobra
Pozdro
matmix ... Były też powiązania z serialem Clone Wars. #lux
matmix ... Czytałem już, książka taka średnia.
Tomasz ... O matko. Ta tragiczna grafomanka
Oskar J... Książki nie czytałem, ale czy dobrze widzę na okładce czwartego członka oddziału którego nie było w Kampanii Battlefronta 2?
Pawelek... No widzę, że jakość filmów idzie w górę :)
Kacper_... Fajna recenzja
KoxTV... Bardzo Recenzja!
Kamil K... Jest serial/film ? Bo fajnie jest przeczytać książkę oraz oglądnąć film/serial :)
mikman ... Mi się książka nie podobała pełna głupot i naiwnych rozwiązań fabularnych
Mati123... Następna recenzja - phasma albo ahsoka
Viper19... Chwila a inferno to 3 osoby czy 4? W grze jest ich trójka.
Morgoth... Uf już się martwiłem, że kolejna recenzja od Szyszki a tu miłe zaskoczenie ;) Co do książki, bardzo fajna, według mnie o wiele lepsza niż jej ''poprzednik'' Kompania Zmierzch. Dokładnie, sama kampania Battlefronta II i książka, opowiadają jak wygląda Imperium z perspektywy np. szturmowców, czy elitarnych jednostek/oddziałów. Mamy już film Łotr 1 opowiadający o Rebeliantach jak i sam serial Rebelianci, to może pora na coś od strony Imperium? Ja chętnie bym zobaczył odwrót Imperium w Nieznane Regiony, jak i samo przekształcenie się w Najwyższy Porządek. Thrawn mógłby wtedy powrócić i jednocześnie zadebiutować na dużym ekranie.
LaKondz... Czytałem Battlefronta kompanię zmierzch i była to moja najlepsza książka SW, a czytałem kilka. Chętnie wiec przeczytam odział inferno.
Star El... Dostałam tę książkę na zakończenie roku szkolnego. Na początku nie ogarniałam wątku, ale później zrozumiałam co autor miał na myśli?
Maks Ka... teraz utracone gwiazdy plz
Kacper ... Lol chcialem na ostatnim odcinku zebys zrobil film o tej ksiazve bo jak ja zobaczylem u cb to mnie zaintereaowala
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=OuKHM_wfswk


Biblioteka Ossus ciekawostki

Biblioteka Ossus ciekawostki

Historia kanału Biblioteka Ossus zaczyna się w dniu 2013-12-20 08:33:12.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 832 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 14765792 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 62000 użytkowników.