KAJ JE MÓJ KARMINADEL


Nietuzinkowa produkcja w klimacię śląsk sci fi od studia ➨Zostaw subskrypcję i bądź na bieżąco! ➨Hot foteczki na Insta ➨Fejsbuk ➨Tutaj są streamy ➨A to mój Tłiter

Ostatnio komentowane:


Kiedy złożysz nam życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia ? Jeśli mówisz że mamy grudzień Zobacz »
Pokazujesz tylko zabawę. Pokaz inną stronę życia na Krecie, jak się znęcają nad zwierzętami i jaka bieda tam jest. Zobacz »
No i kolejny odcinek z tej gierki. Nie mogłem się doczekać! Zabieram się do oglądania. Miłego dnia życzę wszystkim ? Zobacz »
@ZMASLO Co sądzisz o thinkapdzie e14-are (3500zł) Fajnie było by nagrać taką recenzje jeśli oczywiście będzie dostępny (bo przez lockdown niestety jego premiera się opóźniła) Zobacz »
Oglądam produkcję walaszka praktycznie od samego początku ale tego jakoś nie kojarzę, z drugiej to nawet dobrze bo strasznie nieśmieszne Zobacz »
Jak ja kocham dziesięciolecia Mrs Scarlett skąd ty masz takie fantastyczne pomysły pozdrawiam ❤️ Zobacz »
7:43 włączcie szybkość 0,25... WTEDY TO JEST NIENORMALNE (samo w sobie to jest nienormalne lol) Zobacz »
ej czy zauważyliście że większość filmów Remka trwa 7:47 Zobacz »
Banki żądają podania miejsca urodzenia bo nie wypłaca pieniędzy i zablokuje konto osobiste . O tym informuje tylko ustnie konsultantka i to ma nam wystarczyć. Zobacz »
Panie Prezydencie !! Na co pan czeka? jaka witek ,pon jest legalnym prezydentem ,dlaczego pan nic nie robi tylko gada ,NIERO ZUMIEM ,kogo sie pan boi? Zobacz »
dlaczego tak pózno jest to publikowane? dlaczego od razu nikt nie wystąpił przed wyborami i nie ogłosił tego żeby w końcu zniszczyć tą szajkę pisowską. Zobacz »
Chciała bym mieć szansę wrócić do kraju ale nie mam do czego ?, samotne matki nie mają tak różowo i musiałam emigrować . Pozdrawiam Zobacz »
Cześć ariowit jestem druga komentarzu ekstra odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie dobranoc kolor snów dla ciebie ariowit ☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️ Zobacz »
Weźcie zmieńcie tę kobietę, bo oglądać się tego nie da, musiałem to wyłączyć. Nie dosyć, że po polsku nie mówi, to jeszcze po chamsku z promptera leci. Zobacz »
hejo gaborełu czy mozesz mnie dodać na steam to muj kod 1027034247 nick polecam wwwlody owocowe prosze :[ Zobacz »
Świetny odcinek❤ ????Jak chcecie sie pośmiać to zapraszamy do Nas na nowy film zostaw SUBAAA??? https://youtu.be/vyCmN4fccIM Zobacz »
Chciałabym taki sprzęt ponieważ ja jak i mój chłopak kochamy gładka skórę. Myśle ze nie odpędziłabym się od jego dotyku gdybym miała taki sprzet Zobacz »
Super trafiłeś Mateusz. Dziś robię trening LEGS. Oglądałem twoje wcześniejsze filmiki z rozciągania, ale ten obejrzę z przyjemnością? Zobacz »
Film trwa 30 minut, został dodany 2 minuty temu, a ludzie już piszą w komentarzach że fajny film. ????!!! Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=-0x5Lb0T38A


Niklaus Pieron ciekawostki

Niklaus Pieron ciekawostki

Historia kanału Niklaus Pieron zaczyna się w dniu 2012-06-16 19:46:01.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1843 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 18042868 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 100000 użytkowników.