Europa = dojna krowa? Załoga w zestawie za 400zł World of Tanks


Tutaj gierka prawie dla dorosłych ;) Discord Zapraszam do grupy na FB ... Tutaj fanpage Donacje dla Hallacka jeżeli chcesz wesprzeć mnie i kanał: Powtórki i wszelkie sprawy na adres Udanego dnia! :)

Najlepsze komentarze:

Black A... Odniosę się tak halyna pakuj brajana jadymy do ruskich
ottmaha... kiedys od czasu do czasu kupowalem premke na 30 dni , ale nigdy nie kupilem czolgu premium , nigdy nie kupie czolgu premium i nigdy nie kupie zalogi. z reszta ta gra juz dawno mi sie znudzila , jak rozegram kilka bitew na tydzien to max.
XysiekX... Dobra rada dla wszystkich - jeżeli chcecie odpocząć po pracy czy szkole przy grze World of Tanks to po prostu GRAJCIE a nie skupiajcie się na reszcie czyli na tych dyskusjach, płaczach, lamentach, hejtowych komentarzach, narzekaniach bo to NIC wam nie da. Ja słucham jutuberów bo lubię ale jak jestem w grze to po prostu odcinam/zapominam o wszystkim i GRAM W GRE po prostu. Nie myśle o sklepie WG ani o CENACH za czołgi, goldzie za kase czy też o Defenderze za pieniądze... po prostu sobie gram i odpoczywam.... POLECAM_
Grzegor... Ja mam załogę z babek i mam już 3 perki pełne
zinucz... Z jednej strony - koszt kupna załogi z serwera RU -> na serwerze europejskim oznaczał by że większość polskich pojazdów z dnia na dzień miała by załogi z 2 peerkami. Polacy kupowali by te pakiety jak ciepłe bułeczki. W efekcie balans - he he he ... wiem, w tej grze to śmiesznie brzmi ... - balans byłby totalnie zaburzony. Pakiet z serwera EU jest okazją - gdyż cena odpowiada pakietowi "fort knox" - tu dostajemy dodatkowo dwupeerkową załogę, więc koszt pakietu jest doszacowany. Przy tym nie będzie oznaczać wysypu 1000000 pojazdów z załogami z pakietów... Kupi ten kto będzie chciał i będzie go stać, ale nie będzie zasypania serwerów tymi pakietami.
Z drugiej strony - polskie drzewko z załogą 50% jest ... heh ...
więc nic dziwnego, że zaraz po drzewku - wypuszczono pakiet z załogantami.
Micha? ... A teraz poważnie. ... Wy w to jeszcze gracie ? ? ? Nie szkoda Wam czasu dla rodziny i przyjaciół ?
pawel08... Hej Hallack nie reklamuj tych pornograficznych gierek których link podsuwasz ,dużo dzieci tutaj Cię ogląda,te gry rozwalą ich psychikę.Nie reklamuj tego gówna.Trzymaj chłopie fason i nie daj się kupić za marne grosze.
Dawid D... Hallack jesteś bardzo inteligentnym Człowiekiem i nie mówię tego by zrobić ci sztuczną przyjemność chciałby źle mówię prosiłbym czy mógłbyś zrobić recenzję książce "120 dni sodomy".
KARY... Gdyby do tej załogi za 400zł. dawali jeszcze free expa żeby odkryć polskie drzewko przynajmniej do 8 tieru to może bym się skusił ;-) ale tak to za żadne skarby tej gówno linii na niskich tierach ekspić nie planuje.
Jezus M... Bo Europe stać,a prawda jest taka ze polsza jest biedakiem eu ,byla i bedzie. I tak,ten fakt boli,bo wychodzi na to ze przykladowo germanski spawaczyna ,jego zdrowie i czas sa warte 25€/godzina,a polak to smiec za 25 pln... Co to kurwa jest!?
Maksymi... bo ruscy to biedoki
Marcin ... Nawet złotówki bym nie wydał na ten zestaw choć wota bardzo lubię to kasy nie wydaje
REMS... Serwer EU jest najbardziej dochodowym serwerem i zawsze jesteśmy najbardziej poszkodowani ( moje zdanie )
Jacek T... Witam serdecznie. W Italii TRZY W JEDNYM – POLSKA EDYCJA kosztuje 32,50 euro a FORT KNOX – EDYCJA POLSKA cena to 99,99 euro. Jak pamiętam zawsze serwer EU ma najgorzej ceny są wysokie dla nowych czołgów i tak dalej. Tu się zgadzam z młodszymi kolegami Hallackiem z Dedem. Nikt was nie zmusza pod przymusem do kupienia.
Call_Me... Misje tę można wykonywać na twierdzach VI poziomu, gdzie w drużynie nie ma nawet 10 graczy... więc co bitwę jeden(bądź dwa) żeton wpadnie.
Andrzej... Perki na polskiej załodze nie są "zerowe", zgodnie z opisem pod linkiem:
https://worldoftanks.eu/pl/news/premium-shop/tier-viii-of-the-week-lowe/
Ważne: załoga posiada wystarczająco PD, by nauczyć się jednej lub dwóch umiejętności/atutów, zależnie od zestawu. Ale w przeciwieństwie do poprzednich przypadków, gdy oferowaliśmy w zestawach wyszkolone załogi, przeszkolenie tej załogi będzie wiązało się z utratą części doświadczenia przy zapłacie 20 000 srebra (90% PD dla tej samej klasy pojazdu, 80% dla innej klasy) lub za darmo (80% PD dla tej samej klasy pojazdu, 60% dla innej klasy).

Zapłata 200 golda do przeszkolenia załogi zachowa 100% PD, czyli również umiejętności i atuty.
Snow Ma... Siema hallack możesz dać w następnym filmie linka do tego moda który pokazuje medale w bitwie a jak ktoś z komentarzy wie to niech pisze
Shingen... Wot coraz bardziej pay 2 win
ares135... Jeśli miałbym kupić już tą załoge to na wszystkie czołgi i nacje powinna być a także ze dwa perki zerowe ,a nie na jakieś obsrane pojazdy z jednej nacji.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1TiV8mkXu3E


AutoCentrum.pl ciekawostki

AutoCentrum.pl ciekawostki

Historia kanału AutoCentrum.pl zaczyna się w dniu 2011-04-15 16:17:13.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2029 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 150487349 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 272000 użytkowników.