Tosia i Tymek po polsku | Podróż Samochodem z Psem | bajki dla...


subskrybuj oficjalny Grandma and Mossy the dog have visited Topsy and Tim but when it��s time to take them home for Mossy��s tea, Dad simply cannot find his house keys anywhere. Serial bazuje na serii ksiä‰ĺ튥Ë__ek dla dzieci autorstwa Jean i Garetha AdamsonŰ__w. Bohaterami sä‰ĺíŠ piä‰ĺ�_cioletnie bliĄË_Ű_niä‰ĺ�_ta, Tosia i Tymek, ktŰ__rzy doĄË_íťwiadczajä‰ĺíŠ blaskŰ__w i cieni coŰ__dziennego ĄË__ycia w rodzinie. W pierwszej serii bliĄË_Ű_niaki pomagajä‰ĺíŠ tacie myä‰ĺ�´ samoŰ__chŰ__d, opiekujä‰ĺíŠ siä‰ĺ�_ ĄË_íťwinkä‰ĺíŠ morskä‰ĺíŠ przyjaciela, bawiä‰ĺíŠ siä‰ĺ�_ w chowanego i wyŰ__cinajä‰ĺíŠ z kartonu swoje podobizny naturalnej wielkoĄË_íťci. Pani Fishwick prosi ich, ĄË__eby zaopiekowali siä‰ĺ�_ pewnym pudeĄË_í˘kiem. Czy dzieci bä‰ĺ�_dä‰ĺíŠ w stanie powstrzymaä‰ĺ�´ siä‰ĺ�_ przed zajrzeniem do ĄË_íťrodka? Ta urocza i bardzo wspŰ__ĄË_í˘czesna seria, ktŰ__ra na pewno spodoba siä‰ĺ�_ dzieciom w wieku przedszkolnym, ma takĄË__e walory edukacyjne. W kaĄË__dym odcinku zobaczymy historyjkä‰ĺ�_ z ĄË__ycia rodzinnego i wydarzenia niosä‰ĺíŠce duĄË__y ĄË_í˘adunek emocjonalny, takie jak przeprowadzka czy rozpoczä‰ĺ�_cie nauki w nowej szkole.

Ostatnio komentowane:


Dawaj wincyj fajna seria bedzie
*pavel szukaj czegos zeby skie wybuchl tak jak gasnicą w dying light
Zobacz »
ja im dam maseczki ja ich naostrzę jak ta lala.Ja im dam kwarantanne, banda nierobów i złodzieji. Zobacz »
Klasyczny, podkreślający urodę. Taki makijaże lubie najbardziej i w taki sama czuje się najlepiej. Pozdrawiam ?? Zobacz »
Zrób karierę Tysovią czyli coś takiego jak Kamyk kiedyś że bieerzesz najgorszy klub z Ekstraklapy i tworzysz zawodników twojego klubu Zobacz »
Polecam plażę Kedrodasos jakieś parę kilometrów od falasarny, widoki niesamowite a wodny świat to bajka do nurkowania + mało ludzi Zobacz »
Dałbym też tu Tomka Kędziorę w domowym meczu z Portugalią w 2018 i Dudkę z Irlandią w 2008 :) Zobacz »
? ??? SZKOŁA PODSTAWOWAZDAL3MJEST! JEST JEST!
Zobacz »
Cześć ariowit jestem pierwsza komentarzu fajnie odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłego piątku dla ciebie ariowit❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Zobacz »
Cześć ariowit jestem pierwsza komentarzu super odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie loki kisski i besoski dla ciebie ariowit????????? Zobacz »
Super.
Nie musisz się martwić.
Ja będę 6 sierpnia i będę wspierać Prezydenta Potockiego... a wszystkim hejterom i źle życzącym wrogom mówię do widzenia z Polski !!
Zobacz »
Piękną masz cerę Anitko?A malinowe Rafaello już spróbowałam, po tym jak pokazałaś je na Insta story. I rzeczywiście jest to pychota ? Zobacz »
Jeżeli podoba Wam się utwór oraz teledysk udostępnij znajomym na grupach , stronach Faceebok , Instagram itp , komentuj i lajkuj ...dziękujemy Zobacz »
Takie wysadzenie mostu zatwierdzone w ramach dobrej umowy wiąże się z finansowaniem budowy nowego(z kiesy budżetu filmu), a sukces produkcji może nawet turystycznie ożywić całą okolice. Zobacz »
Jestem znów pierwszy! Mam pytanko. Powiedziałeś kiedyś że jesteś wolnościowcem, a moje pytanie brzmi tak. Czy popierasz Konfederacjię i jeśli tak, to którą partie dokładnie, czy jako ogó? Zobacz »
Ej sitr0x bo jak zainstalowałam tą grę to mi wyskakują jakieś wskazówki ale jak to ominąć? Bo chce zagrać? Zobacz »
hahaha a 2dni temu w poprzedniej czesc pisalem zebys dawal odcinek , dobrze ze sie sluchasz widzow :D Zobacz »
Panie Andrzeju trochę za bardzo lukruje pan szwedzki model państwa. Ten ich system ma tez wiele wad. Zobacz »
Vertez zrobisz serię z ekipą wspierających-normalny survival (nie na jakiś serverach tylko Ty byś zrobił taki mały) i byście sobie tam grali i idcinki byś robił, co ty na to? Zobacz »
2:45 na desert eaglu w stat traku było napisane ,,ERROR USER". to nie jego deagle Zobacz »
niektórzy mogoł się śmiać że oni tak się zwijają a tu mało padało ale nie wież czy będzie lać deszcz że nie będzie widać nić z metra albo czy tylko kilka kropelek Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=apX-GoPCjkw


Tosia i Tymek po Polsku [Topsy & Tim] - WildBrain ciekawostki

Tosia i Tymek po Polsku [Topsy & Tim] - WildBrain ciekawostki

Historia kanału Tosia i Tymek po Polsku [Topsy & Tim] - WildBrain zaczyna się w dniu 2016-11-29 16:51:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 573 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 292562410 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 758000 użytkowników.