WERSJA KARAOKE ♫ PIOSENKA O MAGIKARPIU ♫ POLSKA WERSJA...


✔ SUBSKRYBUJ I ZŁAP JE WSZYSTKIE! ► ◄ Instrumental: Fabio92, Harmonijka: Hikomikos ⌛ Już po japońskiej premierze zbierałem się do tej przeróbki :D Gdy tylko przetłumaczono wersję na język angielski w ciągu jednego dnia przygotowałem wszystko xD Jak montowałem musiałem przerobić trochę swój głos... aż mi się Smerfne Hity przypomniały :D UDOSTĘPNIAJCIE! #MAGIKARP ▶ GRUPA: ▶ STRONA INTERNETOWA: ▶ FACEBOOK: ▶ INSTAGRAM: ▶ TWITTER: ▶ SNAPCHAT: hikomikos ▶ E MAIL: ► TIP / DONATE / SMS / PRZELEW / PAYPAL / PSC Kontakty biznesowe: Polska wersja: Hikomikos Oryginalna wersja: 「I LOVE コイキング」MV Music:コイキンGO 演出・アニメーション:青池良輔(FEVER creations) ©2016 Pokémon. ©1995 2016 Nintendo/Creatures Inc. /GAME FREAK inc. ポケットモンスター・ポケモン・Pokémonは任天堂・クリーチャーズ・ゲームフリークの登録商標です。 ▶ NAPISZ DO MNIE LIST: (。◕‿◕。) HIKOMIKOS Skr. Poczt. 135, UP1 27 400 Ostrowiec Św. UWAGA: MOGĘ ODBIERAĆ TYLKO ZWYKŁE LISTY PRIORYTETOWE Jeśli chcesz się ze mną zamienić kartami to wyślij mi znaczki pocztowe zwrotne w środku tak, żebym mógł Ci odesłać list :) Na wymianę mam teraz tylko losowe zestawy kart Pokemon i podwójne koreańskie boostery. (づ。◕‿‿◕。)づ KONKURS! Każdy kto zamówi grę lub konsolę z mojego linka wspiera mnie i bierze dodatkowo udział w losowaniu kart Pokemon TCG! ▶Zamów Nintendo Switch: ▶Zamów grę Pokemon Moon: ▶Zamów grę Pokemon Sun: ▶Zamów konsolę Nintendo 3DS: ▶Zamów konsolę Nintendo 2DS: ▶Kup grę Pokemon X: ▶Kup grę Pokemon Y: ▶Kup grę Pokemon OR: ▶Kup grę Pokemon AS: [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅] Wraz z rozwojem kanału, jestem otwarty na współpracę: Jeśli chcesz nawiązać ze mą współpracę to chętnie sprzedam się za doładowania iTunes £15 Gift Code, które wykorzystam na inkubatory w grze Pokemon GO czy ubrania. Możliwe pozdrowienia lub reklama Twojego kanału YT sklepu itd. Oczywiście w filmie powiem, że zrobiłem to tylko dla dodatkowych bonusów w grze Pokemon GO. Po więcej informacji i negocjacji warunków współpracy zapraszam do kontaktu. ► PATRONITE: ♯ MOJE SOCIAL MEDIA ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ♫ FAŁSZOWANE MELODIE: ► ◄ ✎ TU MOŻESZ MI COŚ WYSŁAĆ : HIKOMIKOS Skr. Poczt. 135, UP

Ostatnio komentowane:


1:19 idealnie karetka przejechała mi za domem XD Zobacz »
6:50 strażak z troll face quest silly test XDDD Zobacz »
Ktoś mi wytłumaczy czemu u Szoko12 w obu kombajnach tylne opony są odwrotnie założone? Pytam z ciekawości. Zobacz »
Mówiło się(PiS),że autostrady kosztowały 1,7 normalnej ceny,Pendolino za łapówy, Vat-260 mld,paliwo-68mld do tyłu-i co???To wszystko można POminąć.Taka jest u nas sprawiedliwość?????????????? Zobacz »
PIS powinien się trzymać od LOTNISK I SAMOLOTOW SZMATA SMIECIARA STRASZY ZE ZGINA TO WIE ZE SMOLENSK TO ZAMACH PRZEZ PEWNE KURWY I WYKONANY Zobacz »
Mój ulubiony to arbuz wiśnia no jestem pół Ukrainką a pół Polką no więc w Ukrainie jest taki smaczek
(to nie kłamstwo jakby ktoś miał coś)
Zobacz »
8:54 Robert ma coś czerwonego na szyi Zobacz »
Mam teraz urlop i planuję "Wschód Słońca na hałdzie Szarlota". Jakby co, zapraszam serdecznie! Pozdro Marek! Zobacz »
Najlepszy typ kolby do ak... Aż przypominają Mi się czasy, kiedy właśnie taką kolbą dostałem w plery podczas strajków ?? Zobacz »
Lepiej uważajcie, bo jeszcze zobaczy Was Putin. ;)
Przypominam, że 30 lipca zaczyna się otwarta beta Iron Harvest na Steam, więc każdy z Was będzie mógł wtedy sprawdzić ten tytuł. :)
Zobacz »
propozycja na następny odcinek ( zbychu i zdzichu idą w otstawkę)! albo (zbychu spotkał kreskuwkowego kota!) lajkujcie! Zobacz »
Zacząłem grać w total war warhammer i trafiłem na twoje filmy z warhammera. Trochę se oglądałem i obczaiłem nowe twoje filmy. W starych filmach miałeś taki seksi głos a w nowych lipny. Zobacz »
Na twoim kanale Kałach, nie da się dać dzwoneczka. Wyskakuje coś w stylu "to niemożliwe dla treści dla dzieci" XD Zobacz »
Gdyby ziemia była okrągła to ZSRR mogło by w HOI4 zaatakować Kanadę przez biegun północny :V Zobacz »
Panie proszę o uzdrowienie moich dzieci oraz proszę o to abyś rozwiązał ich problemy osobiste proszę aby odnalazły prawdziwą przyjaź i miłość. Zobacz »
Co Jezus miał na myśli mówiąc,, co zwiążecie na ziemi będzie związane w niebie, co rozwiążecie na ziemi będzię rozwiązane w niebie,,? Zobacz »
Dzięki o. Jacku za słowo Boże, niech Cię Duch Święty napełnia ogniem miłości, radości i pokoju ??? Zobacz »
Dziękuję Ojcu za wyjaśnienie pytania czy bać się klątwy ?.Nie dopuszczaj do serca złości nienawiści.Kochaj i wybaczaj i ufaj Bogu miej żywą relacje z Bogiem . Zobacz »
Jak to jest w moim sercu ?jaka jestem czego jest wiecej dobra czy zła? Panie przymnóż mi wiary i uprawiaj moje serce .... Zobacz »
Święta Maryja módl i wstawiaj się za nami z Twoim oblubieńcem Józefem i wszystkimi świętymi. Amen. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7QS-KNtrYj0


Hikomikos ciekawostki

Hikomikos ciekawostki

Historia kanału Hikomikos zaczyna się w dniu 2009-05-20 18:06:37.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 57 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3619026 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 58700 użytkowników.