Allegro Smart to Przekręt? Szczegółowa Analiza Oferty...


► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + Allegro Smart to Przekręt? Szczegółowa Analiza Oferty Komentator Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► Polacy Klienci Gorszego Sortu Gorsze i Droższe Produkty w Polskich Sklepach ► 2. ► Jak Hipermarkety Oszukują Klientów w Polsce ► 3. ► Dramat Lidla i Biedronki Nowa SUPER TANIA Rosyjska Sieć Sklepów Wchodzi do Polski ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► wideoprezentacje?r=wideoprezentacje ► Źródło ►

Najlepsze komentarze:

Yagar Y... Jprdle bez przesady. Zajefajna oferta i tyle. Pół Polski kupuje na allegro i wszyscy zadowoleni. Ja kupiłem smarta od razu jak się dowiedziałem i po tygodniu już jestem na plus.Lludzie nie szukajcie dziury w całym. Zwariujemy niedługo od tych podejrzeń. Allegro to nie jakiś Gienek sprzedający z bagażnika Fiata 125p tylko poważna firma. Mają ludzi od tego by wszystko im się opłacało, a nie żeby zrażać ludzi do siebie i strzelać sobie w kolano.
Robert ... Jak zwykle z Allegro:) usunąłem konto i mam ten serwis głęboko w poważaniu, pazerność tego serwisu przekracza wszystkie granicę, dziękuje za uwagę :)
Jakub T... Ale długi film
?ukasz ... Regulamin jest napisany prostym językiem, każdy może sobie go przeczytać. No tak, 90% społeczeństwa nie chce czytać regulaminu, więc szuka filmów, gdzie im ktoś go przeczyta -- gratuluję publiczności.
Poza tym nie masz nawet minimalnego pojęcia o prawie konsumenckim. Nie wiesz nawet na czym polega zwrot konsumencki. Nie odróżniasz reklamacji od zwrotu konsumenckiego. Podczas filmiku, który przeleciałem na szybko, naliczyłem że wprowadziłeś słuchaczy w błąd z 5-7 razy... Smart ma kilka prawdziwych luk, o których nawet nie pomyślałeś (np. udział w promocji przez przedsiębiorców; konieczność pisania do allegro, aby się dowiedzieć, czy był to zakup smart i trzeba zwracać za wysyłkę; januszy-kupujących, którzy kupują więcej, aby załapać się na 40zł, a potem próbują zwrócić część przedmiotów i wiele więcej...). Szukałeś dziury nie tam, gdzie trzeba. Nie zdziwię się, jak allegro będzie domagało się usunięcia tego filmu i SŁUSZNIE.Też uważam, że oferta nie jest taka super, jakby się mogło wydawać, ale mam na to całkiem inne argumenty, niż te podane na filmie, będące kłamstwem.
Glodzio... Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd, komentujesz zagadnienia sprzedaży internetowej, nie mając zielonego pojęcia jakim prawem i przepisami są obostrzone? Jeśli jako kupujący dokonuję regulaminowego zwrotu w ciągu 14 dni, bo towar "mi się nie podoba" (natomiast jest zgodny z opisem), to sprzedający MA OBOWIĄZEK zwrócić mi także koszt wysyłki tego przedmiotu do mnie, w wysokości najtańszej wysyłki jaką oferował. Czyli jeśli ta wysyłka za 10 zł była u niego najtańsza, to musi mi ją zwrócić. Zatem nie zwróci tylko 100 zł jak to sugerujesz w filmie, ale 110 zł, a mój koszt, to będzie cena odesłania przedmiotu. Natomiast w przypadku, jeśli towar jest niezgodny z opisem, sprzedający ma obowiązek pokryć koszty obu wysyłek. Wszystko jest opisane w prawie. I jakkolwiek większość ludzi może nie mieć tego świadomości, to Ty, jako osoba pouczająca ich i analizująca rynek, powinieneś się już lepiej do tematu przygotować. A jeśli nie, to po prostu nie zabieraj głosu i nie wprowadzaj ludzi w błąd...
Kamil G... https://youtu.be/rXsswGlUyjA?t=27m6s Nieprawda. Sprzedawca ma obowiązek zwrócić koszt przedmiotu wraz z NAJTAŃSZĄ przesyłką dostępną na aukcji. Pozdrawiam
Patrycj... Fajne wyjaśnienie! Dzięki :) mam jeszcze jedno pytanie. A co ze sprzedawcami, którzy nie przystąpili do allegrosmart? Czyli jeśli u nich kupię, to przesyłka ani zwrot nie będą już darmowe?
TaiDesH... Osobiscie uwazam ze w przypadku przykladu tego scyzoryka, mamy wolny rynek, przyjdzie drugi sprzedawca i sprzeda ten scyzoryk za 100.
No ale oczywiscie to jest takie szczesliwe myslenie.
Jezeli sa produkty ktore sprzedaje X sprzedawcow, to na pewno allegro smart tutaj pomoze, i wybierze najkorzystniejsza opcje, bo jezeli rzeczywiscie tkroys sprzedawca bedzie mial zawyzone cene + smart, to pojdziemy do innego.

Jak to bedzie w rzeczywistosci? zobaczymy.
A odnosnie oszukujacych ( 10 x flamaster ) nadzieja jest taka ze allegro to zobaczy.
Andrzej... Na szczęście od dawna nie kupuję na Alledrogo
Cosek C... BREDZISZ! Sprzedawca musi Ci zwrócić za koszt pierwszej najtańszej przesyłki. ZAWSZE! Prawo kończył, a czytać nie umie nawet.
https://www.gofin.pl/firma/17,2,119,159874,kto-pokrywa-koszty-zwrotu-towaru-do-sklepu-internetowego.html
Krzy K... Oj krzys... bzdurzysz nie sprawdziles i wyciagasz zbyt daleko idace wnioski...
Szeryfo... Program Allegro Smart! to jedna z najlepszych rzeczy, jakie ostatnimi czasy wydarzyły się w tym serwisie i polskim internecie. Druga strona to ta, jak to się przyjmie i czy będzie to obustronnie uczciwie działać.
Jacek G... Nawet allegro jest ŻYDKÓW Z usa dziwicie się że oszukują
charlie... Alledrogo traktuję jako wyszukiwarkę przedmiotów. Zakupy robię poza Alledrogo, bo jest taniej.
Tumek... To co możemy mieć w głowie po obejrzeniu reklamy to wyprany mózg :)
sebidit... Youtube stara się zniechęcić do oglądania reklam w Twoich filmach Krzysiek. Przykładowo teraz mam reklamę trwającą 6 minut... :O na temat ile pewien laptop może mieć FPS itp.
Nie ugiąłem się: herbata zrobiona, reklama "odfajkowana" dla Ciebie Krzysiek, oglądam Twój film dalej :)

Dobra robota, masz świetne materiały, pozdrawiam !
Krzyszt... Wylano wiele żółci na tę usługę tutaj i na wielu innych forach, mediach. Obserwuję to od początku i mam kilka uwag. Po pierwsze, wykupiłem tę usługę, bo dużo kupuję na Allegro. Po drugie, przeczytałem regulamin. Po trzecie, kupiłem już kilka przedmiotów w ramach Allegro Smart. Wszystko działa. Fakt, że trzeba podejść do paczkomatu , ale listonosz i tak zwykle zostawia mi awizo , bo jestem w robocie cały dzień. Na pocztę czy do paczkomatu, jedno mi wychodzi. Przestańmy więc lać jadem, tylko policzmy i pomyślmy. Usługa ma ograniczenia, ale spełnia swoje zdanie.
Marcin ... cwaniaki, wszędzie cwaniaki...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rXsswGlUyjA


TO JUŻ JUTRO ciekawostki

TO JUŻ JUTRO ciekawostki

Historia kanału TO JUŻ JUTRO zaczyna się w dniu 2016-05-06 12:40:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 40397801 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 446000 użytkowników.