Zagrajmy w Deaths Gambit KONIEC PODRÓŻY 16


Serię znajdziesz wpisując: Deaths Gambit po polsku, Deaths Gambit PL, Deaths Gambit Gra, Zagrajmy w Deaths Gambit [ROZWIŃ OPIS po więcej!] Sprawdź sprzęt HyperX z którego korzystam: Serię znajdziesz wpisując: Zagrajmy w Deaths Gambit po polsku, Deaths Gambit PL, Deaths Gambit Gra, Zagrajmy w Deaths Gambit polski (ROZWIŃ OPIS po więcej) SUBSKRYBUJ: LIVE: i (od środy do niedzieli, start o 20:00) Donejt/Wsparcie kanału: (PAYPAL/PSC/KARTA) (SMS/PRZELEW) Znajdziesz mnie na: Facebook: Dołącz na mój serwer Discord: Grupa FB: Zapraszam na 16 odcinek serii Zagrajmy w Deaths Gambit na PC lub Lets Play Deaths Gambit po polsku :) W tym odcinku: Bysurge i koniec podróży :o Grę otrzymałem od bezpośrednio od twórców za co serdecznie dziękuję! CAŁA SERIA: SERIA AKOLITĄ ŚMIERCI (inna klasa): SERIA Z PODOBNEJ GRY: Patch: Kontakt do współpracy: #DeathsGambit #Demonidias #ZagrajmywDeathsGambit

Najlepsze komentarze:

Demon i... 10:40 w tej książce jest napisane coś o Crimson court, czy to nie jest nawiązanie do dlc do darkest dungeon?
Yur!m ,... Po tytule bałem się, że to już koniec ?
iDubbbz... Niewiem czy ktoś zauważył ale po podniesieniu książki na bosa wyskoczył tekst pod imieniem bosa, który jest nawiązaniem do darkest dungeon, a dokładnie do dlc crimson court, tak samo jak imie bosa (eldrich to po polsku typ przeciwnika nadrealny)
Wiktor ... jak coś to było tam też odniesienie do darkest dungeon, dodatku Crimson Court i blinfold to opaska strażniczki ognia z DS3 :)
Agrael... Normalnie jak bla jtawn z darc sols
Grzegor... Jeśli chcesz kupić skilla światło feniksa u Sigur w Sanktuarium, to musisz, to zrobić PRZED zabiciem bossa w lokacji Journey's End, bo inaczej Sigur zniknie z Sanktuarium na stałe. Po powrocie do obserwatorium polecam farmę na gigantach i sowach w celu zdobycia hełmu i butów.

Z ciekawostek - patch v1.02 zmienił w wersji na PC mechanikę unlimited energy w drzewku talentów i teraz zamiast cooldownu jest 6 sek. na strzelanie giwerą po każdorazowym użyciu skilla - co oznacza koniec ze spamowaniem swarmem. Na konsoli podobno jeszcze nie spatchowali tego.
Alan Ko... Ta gra nie jest trudna. co do książki trzeba skoczyć z góry warto skakać bo pełno skarbów przeoczysz , a z ta sobą na smoku trzeba było porozmawiać uczy talentów i jest tzw kowalem do ulepszeń. takie istotne rzeczy przeoczasz :) pozdro
1997Koj... Przez tą lokację będziesz żałował żeś zabił ślimaka który sprzedawał antidotum na zakażenie, ale dostajesz jedno antidotum za każdą śmierć na bossie
Kretox... Przegapiłeś 2 rzeczy na które w sumie patrzyłeś i tam nie wróciłeś:
1. Tam gdzie był ten rząd fałszywych kapliczek (czy jak się nazywa to miejsce do zapisywania) wydaje mi się, że nie sprawdziłeś korytarza do samego końca, bo bałeś się tej zarywającej się podłogi.
2. Za tą złotą skrzynią, którą można otworzyć bez leczenia (a którą już otworzyłeś) można chyba skoczyć i dostać się jeszcze w jakieś miejsce.
Solista... Elo elo obejżałem odcinek do końca, odświeżyłem strone to na część rzeczy co chciałem napisać już jest odpowiedź ale podepne wszystkie swoje myśli tutaj:
1.Bramy otwierasz, ponieważ ubiłeś m asochistę ( wiem było już niżej o tym)
2.Skarb można łatwym sposobem zdobyć docierając od prawej strony, napiszę go, może jeszcze się przyda ? :P Idź w miejsce z prawej na górze gdzie był skarb a za plecami pojawia się znikający rycerz, następnie z tej kładki zeskocz i użyj dash w lewo ( przypadkiem odkryłem jak spadłem tam)
3. Częściej używaj ciemnej mocy ładowanej z 2 kulek ( niedoceniasz tej mocy ze znikaniem lecz jest bardzo mocna na małym dystansie. Przy ataku znikasz co sprawia, że nie odnosisz obrażeń, atakuje super mocno oraz dodaje krwawienie, jak dla mnie super umiejętność, ataku z ładowaniem jednej kulki nawet nie używam, długo się szykuje do ataku i łatwo skontrować).
4. Wejście do bossa jest nie standardowe i aby wejść do niego musisz gdzieś spaść, potrzebujesz do tego czasu i zrobić to metodą prób i błedów, chyba, że coś cię nakieruje do wejścia oraz odwagi by wejść do bossa ( nie będę pisał przecież, zrób to i to albo idź tu i tu).

Jeśli jeszcze coś mi wpadnie do głowy to napiszę.
Romanow... contagion to jest z grubsza zakażenie
Muzyczn... kiedy bedzie dark souls 2 człowiek z nikąd ?
Romanow... drzwi otwierasz bo ślimaka zabiłeś i masz skeleton key, normalnie trzeba szukać tych kluczy
Xachari... Contagion to pewnie jakaś zaraza/epidemia. A w działaniu wygląda jak klątwa z DS1.
Romanow... karabin się skaluje od siły, więc albo masz build pod karabin, broń silową i tarczę, albo będzie do dupy
Jacek O... Pozdrawiam
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=O0fRGLBfxtg


Demonidias ciekawostki

Demonidias ciekawostki

Historia kanału Demonidias zaczyna się w dniu 2012-08-20 11:10:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2804 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 14968907 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 28200 użytkowników.