Tajna baza na Antarktydzie została odnaleziona dzięki aplikacji...


Youtuber o psudonimie Conspiracy Depot natrafił na ślad niezwykłej struktury położonej na śnieżnym pustkowiu Antarktydy. Ta niezidentyfikowana jeszcze konstrukcja zajmuje dość spory obszar i zdecydowanie nie przypomina ona standardowych placówek badawczych w tym obszarze świata. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SKLEP Z KOSZULKAMI I KUBKAMI: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINK DO PATRONAITA: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH: Discord: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SOCIAL MEDIA: Facebook główny: Facebook kontaktowy : Twitter: Snapchat: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: MUZYKA: Audionautix: Atlantis – na licencji Creative Commons Attribution ( Wykonawca:

Najlepsze komentarze:

Sebasti... Nowe kompleksy wypoczynkowe
Retro T... to ukryta trzecia rzesza ! niedługo wyjdą z ukrycia naziści i znów bedą chcieli podbić ŚWIAT !
nessar ... macie swoja tajna baze: https://vimeo.com/59093920
Piotr T... Co to za muza leci w tle ??
Piotr C... wszystko się załamie religię itp jeszcze dwa lata
Bartosz... Oby częściej udawało Ci się powiedzieć coś ciekawego. Tak to kanapka z pasztetem i ogórkiem
Bart PE... Ciekawe co znowu te skurwysyny ze Stanów kombinują
ghost r... To wejście do piramidy predatorów sprzed kilku tysięcy lat lub czegoś podobnego związanego z zakazaną archeologią
tofikat... Nareszcie stary format ! Znowu zaczne ogladac kanał !!
Automat... Bardzo interesujace. P.s stara wersja nowego intra jak dla mnie lepsza zwłaszcza jeśli chodzi o dźwięk. Pozdrawiam
Przemek... Polecam ADMIRALA BYRDA POCZYTAC JEGO NOTATKI O ANTARKTYDZIE SZOKUJACE ALE MOZE BYC TO PRAWDA NA INTERNECIE!!!!!!!!
Krzyszt... trochę offtopic: uważajcie na filmy z reuploadem bo Youtube wyłącza zarabianie za duplikaty i odwołanie się i rozpatrzenie trwa 3 miesiące ...
Arwial ... Ojciec powiedział mi kiedyś, że poszanowanie prawdy można by właściwie uznać za podstawę wszelkiej moralności. Coś nie może wyłonić się z niczego. Jest to głęboka myśl, kiedy zrozumiemy, jak niestała może być „prawda”.
My father once told me that respect for the truth comes close to being the basis for all morality. "Something cannot emerge from nothing," he said. This is profound thinking if you understand how unstable "the truth" can be. (ang.)
Opis: Rozmowy z Muad'Dibem pióra księżniczki Irulany.
Diuna (ang. Dune) – powieść science-fiction autorstwa Franka Herberta; tłum. Marek Marszał.
Arek Ar... Jest w chuj takich miejsc na świecie zamazanych przez google earth, więc możesz z tego zrobić jeszcze 100 odcinków jak już pomysłów brak ;)
Michael... Tajna baza przestała być tajna .
Woody C... Sam sprawdzałem. I to prawdziwe, tylko pytanie KTO ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4dZMuoihkbA


callmeblondieee ciekawostki

callmeblondieee ciekawostki

Historia kanału callmeblondieee zaczyna się w dniu 2010-04-21 17:42:52.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 416 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20784820 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 87500 użytkowników.