MEGA KONKURS ŁĄCZY NAS PIŁKA LEGENDY REPREZENTACJI POLSKI


SZCZEGÓŁY KONKURSU 1.Wytypuj Twoim zdaniem 10 najlepszych piłkarzy którzy na przestrzeni 100 lat zasłużyli na miano LEGENDY POLSKIEJ PIŁKI NOŻNEJ, nieuwzględniając piłkarzy obecnie powoływanych do kadry narodowej. 2.Podaj wynik meczu w 1/8 finału MŚ 1938 r.w którym Polska zmierzyła się z Brazylią oraz jak nazywał się polski piłkarz ,który strzelił 4 bramki w tym meczu? 3.Które miejsce zajęła Polska Reprezentacja w finałach MŚ 1974 r. oraz jaki piłkarz zdobył koronę króla strzelców? 4.W letnich Igrzyskach Olimpijskich w 1992 r. Polska Reprezentacja Olimpijska zdobyła srebrny medal. Z kim Polska drużyna grała w finałach i jaki był końcowy wynik? Udział w losowaniu nagród wezmą osoby które wytypują 10 nazwisk z pytania nr.1 oraz odpowiedzą poprawnia na pozostałe pytania.Dodatkowo należy podać wiek uczestnika konkursu. Macie na to tydzień czasu. Nagroda. Do rozlosowania mam 5 zestawów kibica. Dostałem informację że dostanę jeszcze kolejne 5 zestawów więc jednak dziesięć osób wygra nagrody!!! W zestawie jest bransoletka,mini szalik i mini koszulka, zestaw startowy,notes z Lewandowskim,chorągiewka i zapach samochodowy. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!! OFICJALNY LICENCJOBIORCA MACGRAF. Na 29 września jest zaplanowany EVENT w Warszawie na którym będzie można się wymieniać kartami,poznawać innych kolekcjonerów, porozmawiać o kartach i kolekcjonerstwie oraz będzie możliwość kupienia specjalnej LIMITOWANEJ KARTY XXL!!! Do końca września do kupienia w empikach są ostatnie zestawy startowe ,multipacki i karty.

Ostatnio komentowane:


1:41 Kto nie był na "sliderze" to nie wie o co chodzi Zobacz »
5:14 pozycja blonskiego jak sra do krzaka Zobacz »
Mogli znerfić kara nie wiem może dlatego że haxy w popszednim sezonie napiepszali jak posrani

Tak było w ostatni filmie u leha na YT
Zobacz »
Fajnie że Adrianek jest w tym filmiku bo przynajmniej Bonkol jak szybko zginie to można oglądać dobra gierke i gracza który myśli w trakcie gry Zobacz »
Co sądzę o N20? Na początek ? ale po chwili ? Samsung idzie droga Apple. Jest tylko jeden problem. Samsung nie jest i jeszcze długo chyba nie będzie taka marką jak Apple. Zobacz »
1:10 dziewczyna po prawej w legginsach adidasa no prawdziwy anioł! Zobacz »
Benzema: Lojalny , Skuteczny , Silny , Szybki , Nie taki stary
Czego moglibyśmy chcieć więcej?
Zobacz »
Julka, nie bedzie Ci niezręcznie jak bedziesz mieszkala w jednym mieszkaniu z osoba, ktora jest twoim widzem i ogolnie? Zobacz »
Josh się zabił, bo nie dostał Lucyferium. Pewnie i tak, to by się stało, bo Lucyferium jest rzadkie i szybko by Ci się skończyło. Czyli tylko przyspieszyłeś jego nieuniknioną śmierć. Good Job! Zobacz »
Fajne filmy i poradniki ❤️
Nick: Wmiś <3
Avatar: kot z pomarańczową czapka z logiem podobnym do teamu liquid ale pomarańczowe
Zobacz »
Jak można teraz dojść do wszytkich którzy byli w centrum i przeliczyć jako zgon? To chyba nie realne Zobacz »
Cierpliwa, pokorna a jednocześnie ogromna wiara = MIŁOŚĆ ❤bo ona zawsze pierwsza i najważniejsza jest ?dziękuję za SŁOWO ŻYWE apb.Grzegorzu ? Zobacz »
wow ten wybuch jest dosyć straszny i współczuje mieszkańcom że miasto zostało zdewastowane przez ten wybuch Zobacz »
Czekam z niecierpliwością #chcegomieć!!, Samsunga ofc, bez urazy Panie Maćku ;) Zobacz »
Kiedyś cię znalazłem przez cska, przestałem cię oglądać i znów wróciłem. W 2 dni nadrobiłem wszystkie odcinki XD Zobacz »
A może jakiegoś innego roku będzie tak? Nie będzie tak bo ciała dziwczyn są ineczej zbudowane nisz ciała chłopców Zobacz »
Sierpień, ostatnim miesiącem wolności ... Lepiej wykorzystacie, prędzej poznacie się bliżej z ,,cowidem" ???? Zobacz »
Łapka w dół z nieukrywaną satysfakcją. Maska na gębie równa się chore zatoki i krosty w ryju:) wy zakłamane szumowskie:) Zobacz »
Na Avatara to ja czekam, ale na grę raczej, na film to tak średnio, tzn fajnie będzie zobaczyć, ale wolę piękną grę z otwartym światem na Pandorze:) Zobacz »
Chyba na wszelki wypadek w ogóle przestanę spuszczać wodę, żeby nie popełnić jakiegoś błędu w czasie wykonywania tak skomplikowanej czynności. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M2ZcpuPGY50


sebeq19801 ciekawostki

sebeq19801 ciekawostki

Historia kanału sebeq19801 zaczyna się w dniu 2010-06-06 09:29:51.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2521 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 50830854 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 114000 użytkowników.