Dywizjon 303. Historia prawdziwa SzybkieRecenzje


Historia naszego legendarnego dywizjonu 303, najlepszej jednostki RAFu w trakcie bitwy o Anglię.

Najlepsze komentarze:

Shaggy ... Wole angielski. Nie lubie tego aktora chyba adamczyk sie nazywa
Cyberiu... Czyli rozumiem tak samo chaotyczne sceny jak w filmach Vegi? :D
Mirosla... Zrobili jude ydy fuszerę!!!!!!!!!!!!!
ma rek... But I want to fight eee sorry fuck ...
Grupa S... Czyli scenariusz według Patryka Vegi
jarek m... A Sfilmowani zjechali ten drugifilm a naszemu dali 6/10.... Dziwne
L. Siod... na film pójdę jutro - jednak w jaki sposób mówi i gestykuluje autor tego krótkiego filmu... masakra
regoat... Czyli typowo polski średni film . Zlepek scen , zero historia i nie wiadomo o co chodzi :-D

Ścierwo na ekranie . To mi się podobało hehdhdh
Senator... Idę na polski jeszcze raz, walki świetnie pokazany i są emocje. A po co fabuła. Wojna.
Senator... A mi polski się podoba. Emocjonalny, a co tu lepić ,walka, śmierć, zabijanie. Wojna.
Senator... 7.09 wchodzi -angielski film 303 - pod nazwą HURRICAN, i duże zainteresowanie widzę po wpisach cudzoziemcach.
Szymon ... Zacznę od tego że czytałem Fidlera, Urbanowicza, Zumbacha, Herbsta, Arcta. Pod ta rezenzja podpisuje się obiema rękami.
History... Czy autor tej recenzji mógłby porównać oba filmy o 303 Dywizjonie z filmem Ciemnoniebieski Świat? Czy to nie ma sensu porównywanie tych obu produkcji.
Poczuj ... Cześć, zobacz nasz kanał, my dopiero zaczynamy swoją dzałalność na YT, więc bardzo potrzebujemy waszego wsparcia! https://www.youtube.com/watch?v=GeaEPOdM9QU&t=10s Tu mozesz zobaczyć wywiad z jednym ze scenarzystów Dywizjonu 303, ogólnie nagrywamy wywiady z ludzmi z róznych ciekawych zawodów ;) Wpadaj!
Agadir ... Za dużo się naoglądałeś polskiego kina patologicznego o zmęczonych życiem i gorzałą ludziach. I dlatego ci się wydaje że polscy piloci nie mogli się tak zachowywać jak na filmie. Poczytaj więcej książek i wspomnień to przekonasz się że ty jesteś przy nich miękką kluchą. A takie rzeczy jak stres wojenny to raczej nie u tamtych ludzi. Oni nie byli maminsynkami i dorosłymi chłopcami spędzającymi czas na graniu w gry video. A co niby mieli pokazywać dylematy że zabijają Niemców czy poczucie niższości w stosunku do Anglików, czy może zmęczenie albo lenistwo. Znałem ludzi którzy walczyli pod Monte Casino i wierz mi dzisiejsi faceci przy nich to cieniasy. Przestraszone sieroty które stresują się kredytem i widmem utraty dobrobytu i wyglądem. Pewnie ty miałbyś dylematy ale nie mierz ludzi swoją miarą i ze swojej perspektywy. Uwierz mi ludzie mogą być tacy jak oni jeśli tylko tego chcą i nie są wychowywani w poczuciu że im się wszystko należy a przede wszystkim szczęście. Słuchałem kiedyś wywiadu z egzekutorem AK wiesz kiedy miał dylemat kiedy zabijał kolegę za zdradę, czy ma umrzeć szybko czy wolno a jak zabijał Niemców nawet nie miał wyrzutów sumienia. Dylematy ma się wtedy gdy się nie wierzy w to co się robi. Bohaterami są zawsze ludzie wyraziści a nie szara masa z dylematami.
Roman M... widziałem, film jest dobry, niestety faktycznie zakoscielny jest -be!, efekty, w wielu prodk. USA, tych klasy A - sa gorsze, (co innego film który jest tylko na efekty nastawiony). tu ilośc do jakości jest ładna. WARTO ZOBACZYĆ!!
Lord An... „Ścierwojady, tak nazywamy te przebrzydłe ptaszyska”
Mariano... "but I want to fight..." - Jak myślisz co miał powiedzieć facet, który kilka miesięcy temu wylądował w Wielkiej Brytanii, zapewne nie znający wcześniej języka angielskiego? Miał jej wyłożyć całe wypracowanie o tym czemu chce walczyć? To byłoby nierealistyczne.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5LKOHJnZ7gM


Ponarzekajmy o Filmach ciekawostki

Ponarzekajmy o Filmach ciekawostki

Historia kanału Ponarzekajmy o Filmach zaczyna się w dniu 2016-03-26 01:18:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 494 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 6490948 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 33500 użytkowników.