。◕‿‿◕。


SUBSKRYBUJ BY NIE PRZEGAPIĆ GRUPA DLA LUDZI 200 IQ: INSTAGRAM: FANPAGE E MAIL ⛔ Film dozwolony dla użytkowników powyżej 16 roku życia! ⛔ Nie róbcie tego w domu! Sceny przedstawione w filmie mają charakter satyryczny, ich celem nie jest obrażenie kogokolwiek, a widz przyjmuje do wiadomości, że postacie występujące w filmach są zmyślone, a wszystkie słowa wypowiadane na filmie są formą konwencji artystycznej powiązanej z tym kanałem i nie należy traktować ich na poważnie. W dużym skrócie bez spiny, to tylko żarty! :)

Najlepsze komentarze:

Queen K... Dużo lepsza wersja overwatcha! ? Zawsze wyłączałam ocenianie kanałów bo po prostu mnie to mało interesowało.Oddzielny odcinek z oceniania to dobre rozwiązanie dla tych co uważają to samo co ja ?
ToxicTu... Gimper czasami przesadzasz. Raz masz dystans do siebie i smiejesz sie raz cos Ci sie nie spodoba i leci warn lub ban. Nie jestem na twojej grupie, ogladam od Dawna dawna choć nieregularnie ale to co robisz sprawia, że czasami można czuć jakbyś miał kompleksy i leczył je takim pokazaniem KTO TU JEST SZEFEM, nie fajnie.
Gimper... Witam.
Dziękuję za wszystkie komentarze od osób które chciałyby posłuchać więcej mojej osoby - gorąco zapraszam na Q&A i ocenianie kanałów podlinkowane w kartach na materiale oraz na kanał Lekko Nie Będzie. Zachęcam również do wysłuchania anegdoty o właścicielu ziemskim z niniejszego odcinka. Pozdrawiam cieplutko i kocham Was mocno <3
kubulek... Pewnie teraz połowa ludzi szuka tego nagrania
Jakub L... Dlaczego korzystasz z dzwięków z gry Ingress?
jabuszk... Oceń kanał proszę cię
Mr. Blo... 11:15 Dla wszystkich fanów Undertale

Co wy na to aby Gimper nagrał Pacyfist i Genoside Run?
Shaunik... a, benedykt, jest papieżem, ale 'Senior'
Shaunik... ENEMY PENTAKILL ! XDDDDDDDDDDD
adam xx... Jajko oceń kanał Sliik pl
AvcZak... Kiedy stary overwatch
GoodBoy... Szczerze, jeżeli jest taka regularność to tak o ok 5/10 min. za krótkie, ale jeśli połączył byś wszystkie serie w jedno to było by ok, ale ja jednak preferował bym żeby były 2 odc z każdej serii tygodniowo. Wiem że to wysiłek biorąc pod uwagę ,,Lekko nie będzie " ale możesz zawsze połączyć ,, Zawód: Youtuber" z Q@E / ,,Szczerze do bólu" (w formie takiej jak np. overwatch i kanały widzów) i wtedy przedłużyć o te 5 minutek ,,Overwatch Hajsowników" . Takie 2 filmy tygodniowo na kanał dosyć długie to było by to...
Agniesz... Myślę że lepiej iść w stronę stronę, ale bardziej rozwiniętą :D mówi to osoba która w tydzień obejrzała wszystkie odcinki overwatcha :D
[4]Fun... Mi tylko brakuje słowa overwatch w nazwach filmów, bo w sumie gównie je u cb oglądam a ostatnio nie widać które to.
ZeiN5P... KIEDY XAYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Tuzio T... Gimper z 2015 w LNB
Marcel ... Hello, I am a Danish guy who would like it If you took The time to react and/or rate My Channel and The videos on it. It is not a very serious Channel but there are some memes and other fun things on there. Please?
Krzywy ... Ocenisz Mój kanał? Dopiero zacząłem.
Oliwia ... Wszyscy mówią, że chcą starego Gimpera, ale ja np. wcześniej w ogóle nie chciałam ciebie (bez urazy) oglądać w dług mnie za dużo przekleństw. Wolę ciebie takiego jakim jesteś ?. Pozdrawiam!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=wmylCNHVh1c