Miriam 06 Matka Kościoła


Zapraszamy na nową serię o Miriam, czyli komentarz do Litanii Loretańskiej do Najświętszej Maryi Panny. Kyrie, elejson. Chryste, elejson. Kyrie, elejson. Chryste, usłysz nas. Chryste, wysłuchaj nas. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami. Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami. Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami. Święta Trójco, Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami. Święta Maryjo, módl się za nami. Święta Boża Rodzicielko, módl się za nami. Święta Panno nad pannami, módl się za nami. Matko Chrystusowa, módl się za nami. Matko Kościoła, módl się za nami. Matko łaski Bożej, módl się za nami. Matko Miłosierdzia, módl się za nami. Matko nieskalana, módl się za nami. Matko najczystsza, módl się za nami. Matko dziewicza, módl się za nami. Matko nienaruszona, módl się za nami. Matko najmilsza, módl się za nami. Matko przedziwna, módl się za nami. Matko dobrej rady, módl się za nami. Matko Stworzyciela, módl się za nami. Matko Zbawiciela, módl się za nami. Panno roztropna, módl się za nami. Panno czcigodna, módl się za nami. Panno wsławiona, módl się za nami. Panno można, módl się za nami. Panno łaskawa, módl się za nami. Panno wierna, módl się za nami. Zwierciadło sprawiedliwości, módl się za nami. Stolico mądrości, módl się za nami. Przyczyno naszej radości, módl się za nami. Przybytku Ducha Świętego, módl się za nami. Przybytku chwalebny, módl się za nami. Przybytku sławny pobożności, módl się za nami. Różo duchowna, módl się za nami. Wieżo Dawidowa, módl się za nami. Wieżo z kości słoniowej, módl się za nami. Domie złoty, módl się za nami. Arko przymierza, módl się za nami. Bramo niebieska, módl się za nami. Gwiazdo zaranna, módl się za nami. Uzdrowienie chorych, módl się za nami. Ucieczko grzesznych, módl się za nami. Pocieszycielko strapionych, módl się za nami. Wspomożenie wiernych, módl się za nami. Królowo Aniołów, módl się za nami. Królowo Patriarchów, módl się za nami. Królowo Proroków, módl się za nami. Królowo Apostołów, módl się za nami. Królowo Męczenników, módl się za nami. Królowo Wyznawców, módl się za nami. Królowo Dziewic, módl się za nami. Królowo wszystkich Świętych, módl się za nami. Królowo bez zmazy pierworodnej poczęta, módl się za nami. Królowo wniebowzięta, módl się za nami. Królowo różańca świętego, módl się za nami. Królowo rodzin, módl się za nami. Królowo pokoju, módl się za nami. Królowo Polski, módl się za nami. Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam Panie. Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas Panie Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami. K. Módl się za nami, Święta Boża Rodzicielko. W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych. Módlmy się. Panie, nasz Boże, daj nam, sługom swoim, cieszyć się trwałym zdrowiem duszy i ciała, i za wstawiennictwem Najświętszej Maryi, zawsze Dziewicy, uwolnij nas od doczesnych utrapień i obdarz wieczną radością. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen. Muzyka: ___

Najlepsze komentarze:

Marta K... Dziękuję Ojcze za piękne słowa o Matce. Modlę się do Niej przez ostatnie dni i czuje Jej obecność i opiekę nade mną. Uczę się od Niej dostrzegać piękno, sama Ona jest tak piękna!
Ojcze mam taką ikonę w domu,moja siostra namalowała "Pneumatofore" ^^
Scafo... A jak już nam pomoże i zaprowadzi do Jezusa, do Ducha Świętego? To dalej mamy Ją prosić, żeby nas do Niego prowadziła? I koncentrować się na Niej? Z Bogiem ✝ ❤
Agniesz... Matko kosciola modl sie za nami przytulaj nas do siebie :-* O:-)
Agniesz... Kochana Matenko modl sie za nas wszystkich potrzebujemy ciebie kochana Matenko opiekuj sie nami kazdego dnia Amen :-* O:-)
Agniesz... Bog Zaplac Ojcze Adamie za Slowo Boze o Maryi Kosciola Blogoslawionego tygodnia wszystkich Amen :-* O:-)
iP Asi... Pneumatofora .... piękne... dziękuje Adasiu ... ??????
aslas o... Jaka fajna fontanna.
Regina ... Bog zaplac o.Adamie!❤ Uwielbiam te rozwazania o Maryii❤
Plomien milosci Jezusa i Maryii niech plonie w sercach naszych- teraz i na wieki❤
Pozdrawiam wszystkich,
Blogoslawionej niedzieli❤
Sylwia ... Alleluja!
Ojcze Adamie pragne podzielic sie moim swiadectwem. Kiedy bylam w stanie blogoslawionym, duzo czytalam jak zajmowac sie dziecmi, jak je wychowywac, jak byc dobra mama. Nie donosilam tej ciazy I nasze coreczki odeszly do naszego Tatusia. Ostatnio wpadlam na bardzo ciekawy artykul w dwumiesieczniku Milujcie sie "Oddaj Matce Bozej swoje dziecko". Koncepcje taka przedstawia ks. Aleksander Wozny (1910-1983). Okazuje sie, ze najwiekszym niebezpieczenstwem dla dziecka jest jego matka, jesli ona bedzie kochala siebie bardziej niz swoje dziecko, jesli nie bedzie umiala obchodzic sie z dusza swego dziecka. Moze ona je tak wypaczyc, wyrzadzic dziecku taka krzywde, ze nie bedzie potem w stanie jej naprawic. Ks. Wozny zacheca, by oddac swoje dziecko Maryi w pelnym sensie, calkowicie, na wlasnosc. Wynika to z realizacji zobowiazan wynikajacych z ochrzczenia dziecka. Chrzest jest oddaniem dziecka Bogu, wyborem Boga, a wyrzeczeniem sie zla i tego co do zla prowadzi- egoizmu i pychy. Jesli w przyszlosci zostane poraz kolejny mama to z pewnoscia oddam swoje dzieci Matce Bozej bo wiem, ze beda mialy najlepsza mame na swiecie i o nic nie bede musiala sie martwic. Bede pewna, ze beda wychowane i potraktowane zupelnie indywidualnie. Oddam Maryi swoje dzieci a Ona odda je Panu Jezusowi. Pozostana mi obowiazki a nie prawa. Za moje dzieci bede odpowiadac przed Matka Najswietsza i jesli pewnego dnia mnie zabraknie bede spokojna, ze maja Matke... Pan Bog powierzajac nam dzieci ma wobec nich plan, dla kazdego zupelnie inny. Bede pewna, ze nie wychowam swoich dzieci wedlug swoich marzen, planow. Moj umysl i serce sa ograniczone. Nie bede narzucac dzieciom swojej wlasnej woli, a dzieci nie lubia przymusu. Oddajac je Matce Bozej beda zabezpieczone przede mna, przed moim "ja".
Pozdrawiam serdecznie. Z Panem Bogiem ♡♡♡
Kacper... Q&A Chciałbym zadać takie pytanie. Kiedyś myślałem, że coś jest grzechem. Chciałem się od tego odciąć, ale wydawało mi się, że ciągle mam w sobie pragnienie i przywiązanie do tego. Dlatego mówiłem "Wyrzekam się ... (tego grzechu)". Potem jednak zacząłem mieć pewne wątpliwości, czy to na pewno grzech, ale nadal to powtarzałem, mówiąc że "nawet jeśli to nie grzech to się tego wyrzekam" (myślałem sobie, że przecież tego nie potrzebuję i nawet jeśli to nie grzech to mogę unikać tego jako takie umartwienie dla Pana Boga). Teraz jednak okazuje się, że nie jest to żaden grzech, czy jednak ze względu na te słowa powinienem unikać tego, a jeśli to uczynię - wyspowiadać? Czy te słowa mają jakąś moc wiążącą, tak jak przysięga? Dodam, że mówiłem te słowa kierując je tak jakby do Pana Boga i trochę na wzór tego, gdy czasem w kościele powtarza się "wyrzekam się" a następnie "wierzę". Pozdrawiam, z góry dziękuję.
Renata... Proszę o modlitwę za moją rodzinę,o rozwiązanie naszych problemów.O światło Ducha św.dla nas.
Anita ?... Dzięki :) będę szukać ... a kto szuka ten znajdzie ... Bożej Niedzieli Kochani :)
Grazyna... Przyjdź do mnie Duchu Boży. Wczoraj byłam pieszo u Matki Bożej Kebelskiej w Wawolnicy .Mnóstwo pielgrzymek modlilo się do naszej Mamy.Maryjo bądź ze mną przemieniaj mnie .Ave Maryja.
K M... Bardzo polecam koronkę do Ducha Świętego
Przyjdź Duchu Święty, przyjdź przez potężne wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, Twojej umiłowanej Oblubienicy
marek b... Księże Adamie dziękuję DOBREMU BOGU za MARYJĘ, która niewątpliwe robi "wstawki" za księdzem DO NIEGIO a my możemy się najadać tym co ksiądz mówi!!!! ?
Radek M... Co za bzdety
Bogdan ... Pewnie Ojciec dzisiaj grasuje w Gauadalupe. Spodziewam sie ,ze przytaszczy nam z targu intencji jak baba z targu pelne siaty lask od naszej Mamusi. Bog zaplac.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5JUSeYaH0Jo


Vanila Records ciekawostki

Vanila Records ciekawostki

Historia kanału Vanila Records zaczyna się w dniu 2009-10-25 12:46:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 626 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 802510633 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 546000 użytkowników.