SOLEO DISCO TOUR do Klubu Ariffana Wesołówka


* MANAGEMENT, KONCERTY SOLEO : 519301907 Media/Zespól: 721016565 / SOLEO DISCO TOUR 2018 prosto na Wesołówkę Dla najaktywniejszych przygotowaliśmy Nasze najnowsze pocztówki i płyty na których znajdziecie SOLEO ńczykową świeżynkę: JA SIĘ Z TOBĄ NIE OŻENIĘ A tu na YT Linkacz jakby kyls przeoczył:

Ostatnio komentowane:


Ciekawe opowieści.Na jaką okoliczność ta uczta.Pozdrawiam serdecznie Pana i proszę o dalsze ciekawostki. Zobacz »
Nagrywasz kolejny odcinek z tej seroi i po raz kolejny robisz błąd w tytule. To jest brak szacunku i do twórców programu, i do Twoich widzów. Zobacz »
2:51 ja napewno nie jestem tego typu graczy Zobacz »
Plaga a Tona i Hakuja to nie dziewczyny? Tak myślę, bo tak brzmią imiona? PS. Twoja wioska jest ładna, ale trochę mała i może większe farmy zrób.(Hakuja nie ma maski) Zobacz »
Wkręcilam się w tą piosenkę ? super teledysk ? odkąd usłyszałam ją po raz pierwszy-nie może wyjść.. hehe..Dj Jessy najlepsza ??? Zobacz »
Mnie to drażni że nikt tu prawdy nie mówi, każdy kłamie,zataja prawdę pod pretekstem większego dobra dla obywateli...Bez jaj, bez honoru bez odwagi. Zobacz »
Jakiedys lubilem ogladac Twoje filmiki ale teraz żenada sorki?
Mam nadzieje ze sie poprawisz bo zero pomysłu
Zobacz »
https://youtu.be/A4qHO19YphM bardzo ważny materiał o imunizacji lekarz o szczepionkach na cov Zobacz »
https://youtu.be/A4qHO19YphM bardzo ważny materiał o imunizacji lekarz o szczepionkach na cov Zobacz »
Bo ludzie to wszystko kupią jak im się wmówi że jest fajne, a pierwszy lepszy, nowy LG go rozbraja. Zobacz »
Można mieszać stroje i moce. Moce nie są powiązane ze strojami poza tym że kupując strój dostajesz moc. Zobacz »
Oj bardzo ważny temat dla mnie bo taka sytuacje mam z moja córka ... i wiek taki sam.... i spanie ... noc ... to koszmar ... ale już słucham Zobacz »
Dziękuję?? największym cudem świata jesteś Ty Zbyszku i to co dajesz gdy Cię słucham to wiem ze dajesz ludziom dużo nadziei na lepsze jutro dla wszystkich Zobacz »
Dziękuję?? za kolejną nadzieję by stać się lepszym ludzikiem tego świata i zacząć lepiej żyć ku swojemu wzrostowi i innych Serdeczne dzięki za kolejny cud cudowny JANIE Zobacz »
P.Mlynarska jaki dziad rządzi Polską ty sfrustrowana lewacka dziadówo to pasuje do ciebie celebrytka jak z koziej dupy tromba. Obcy ci mózg atakują tomograf głowy pilnie zrobić. Zobacz »
Cześć jasna strona fajnie odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłego wieczoru dla ciebie jasna strona ???????????????? Zobacz »
Cześć jasna strona super ekstra odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłego poniedziałku dla ciebie jasna strona??????????? Zobacz »
Czyli dyktatura.Co przywodca powiem jest prawem.Ustawy,sejm to niewazne.Faszyzm w Polsce.Pod oslona najemnikow z USA. Zobacz »
Ja to zawsze myślałem, że nazwa kanału jest jak najbardziej z nim związana i nawiązuje do kamer przyczepionych do tych... no właśnie, gałęzi? Coś jak wysięgnik. Zobacz »
Ogniste pole zamykało się po ich stronie bo przeciwnicy przegrywali gre :3
Najlepiej się cofać jak jest 10 sekund do rozpoczęcia danego eventu =^.^=
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kZrfx21BHbE


MusicSoleo ciekawostki

MusicSoleo ciekawostki

Historia kanału MusicSoleo zaczyna się w dniu 2011-02-09 11:55:34.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1652 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 90452592 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 77600 użytkowników.