Informacje Dnia 01.09.2018 21.20


Informacje Dnia 01.09.2018 21.20

Ostatnio komentowane:


Nie starczyło pieniędzy wtedy tak jak chciałeś, bo postawiłeś dwie wioski 0/0/0, a przed postawieniem drugiej mogłeś po prostu ulepszyć tą pierwszą 0/0/2, i chyba z bohaterem to samo, też bez obniżki ? Zobacz »
12:42
"Tak jak zwykle Bitek zawsze pierwszy do wszystkiego a potem płacze że to biją
Zobacz »
Jak coś to robię takie bluzy jak ma unboxall na zamówienie :)
Zainteresowany/a ? Pisz ig mowia_na_mnie_max
Zobacz »
Peter powiedział do Emmy że boi sie żuków, a chyba wiemy gdzie znajdują sie żuki, tak zgadłeś... w ogrodzie. Spróbuj porozmawiać z ogrodnikiem czy jak on tam sie nazywał. hmm Zobacz »
Radzę się zapoznać z filmem "Nie zadzieraj z fryzjerem" proszę nie obrażaj się :D pozdrawiam Zobacz »
Fajne makiety zrobione i tyle, inżyniersko prawdopodobnie zero pracy włożonej w temat elektrycznego samochodu. Zobacz »
Jesteś bardzo głupi ciekawe co powie luferek. A cię już nie subskrybuję i jeszcze moja koleżanka też nie subskrybuję cię Zobacz »
Co ty na to aby zrobić serię z Forzy Horizon 4? Wiadomo, gra troszkę kosztuje, ale można byłoby fajnie się pobawić wraz z ekipą.

Forza Horizon i chowany? Brzmi ciekawie i zabawnie ma
Zobacz »
15:10 pisze jak wół WYMAGA 2 PKT HARTU DUCHA Zobacz »
"Kolejka pojazdów na lewym pasie, na prawym sporo miejsca" - typowa droga szybkiego ruchu w Polsce. Zobacz »
Ja myślałem że trzeba nazbierać 3000 punktów na tank rewards jak zawsze a tu niespodzianka i okazuje się że jednak potrzebne jest 3200 Zobacz »
I bardzo dobrze napisał, masz w ciul bitew i pewno od tego capa zależała wygrana ale jak ty masz jakieś przyzwyczajenia, że nie capujesz bo nie lubisz to sorry ale jesteś zerem Zobacz »
A już myślałem, że tylko jak odkurzam ten pojazd od czasu do czasu. A tu proszę, są wariaci którzy grają nim całymi wieczorami ;) Nieźle nastrzelane, miłego dzionka :) Zobacz »
#ziarno ❤️ uwielbiam cię oglądać Zobacz »
admiros ja mam brawl stars na komputer i na telefon te na komputerze jest mojej siostry i moje a na telefonie mam własne konto na kturym mam 5000 pucharków a jeszcze pzdrawiam kamkamilskiego Zobacz »
Wojtek zacznij ogarniac juz przyszla zone :) no i kup szczotke do czyszczenia konia. Jeśli nie będzissz mieć 8 serduszek z koniem jak dorosnie zabiora ci go. Zobacz »
Ten Ras Frostwhisper był magiem w scholomance, wskrzeszony przez kel'thuzada, był jego porucznikiem i ulubionciem, był bosem dangeonie chyba Zobacz »
Refleksje o ,,musze,, mamy już za sobą? w tym roku mnóstwo komarów:)Zastanawiam się jakie spostrzeżenia mogą wywołać .Dziekuje że nawet podczas wakacji pomyślał Ojciec Adaś o słuchających. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3IN9XiqEt-0


Radio Maryja ciekawostki

Radio Maryja ciekawostki

Historia kanału Radio Maryja zaczyna się w dniu 2014-03-03 15:48:04.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 22494 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 47603723 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 58700 użytkowników.