POLSKIE CZOŁGI W GRZE..! Expimy 7 tier.. TKS do zgarnięcia...


Multistreaming with Discord dla Ciebie: Rekrutacja do Y_B ARMY w grze: michal123_34 i siarana w WOT i na Discordzie Support me / Chcesz wesprzeć mnie i kanał..? (Przelew, SMS, PSC, PayPal, BitCoin) Free donation / Wyślij darmowy donate: STREAMY: Poniedziałek: 8:30 ~11:00 Wtorek: 18:30 do oporu Środa: 8:30 ~11:00 Czwartek: 18:30 do oporu Piątek: 8:30 ~11:00 Dużo zależy od dzieciaków. Czasem może nie być streama rano więc będę wieczorem. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. PLUTONY Z WAMI: Napisz w grze do Unexpected_Error, że chcesz pluton. Wejdz na ts: 192.95.21.56:10244 z tym samym nickiem i jak będziemy grać przeciągnę Cię na kanał na ts. Lecimy 3,4 bitwy i tak w kółko ;) Możesz się ze mną skontaktować: Jeśli potrzebujesz komunikatora do gry z innymi: Fanpage: zapraszam do lajkowania ;) Twitch: Hitbox/Smashcast: Archiwalne streamy znajdziesz tutaj: Informacje ze świata World of Tanks: PUBG POLSKA: DISCORD PUBG POLSKA:

Ostatnio komentowane:


Ja mam ten aloes z biedronki i potwierdzam, że jest straszny ? twarz źle na niego reaguje, włosy się wysuszają, błagam, niech mi ktoś powie do czego go zużyć? ? Zobacz »
Jak się czujesz, z tym, że większość twojej widowni, a nawet 98% to dzieciaki mające po 12 lat? Zobacz »
Yeeejj!!! Bonkol nagrał vloga!!!
PS:Mam taki sam scyzoryk ? oraz fajna koszulka w trabanty i VW.
Zobacz »
Sorki judi że nie pisze komentarzy ale oglądam bo jestem w grecij kocham twoje filmy i cieszę się że nagrywasz Zobacz »
Ta zbroja jest kozacka, a co do maski masz ją pod tą pół maską kalanu sakaiów do wyboru tylko jej nie zauważyłeś i muszę powiedzieć że ciekawią mnie te zatrute strzałki ;D Zobacz »
Dziękuję Ci Panie Jezu że Twoje jest Wszystko bo wiem że niczego nie powinnam żałować w swoim zyciu...Dziękuję Zobacz »
17:31 wygląda jak taka kosmiczna pralka Zobacz »
Co ty przygotowujesz zęby na body kit że dystanse zakładasz XD
Edit:gl hw tam na wakacjach :)
Zobacz »
Ej mam pytanie, czy Yolonea przez cały mc dom będzie taka emo, będzie miała dwukolorowe włosy i będzie taka ,,agresywna” czy jak wrócicie do domu to powróci Stara Yolo? Zobacz »
Big Boss wyeliminowany ;) i zredukowany do sekcji "entertainment" ;) - miejsce przepiękne, krótka forma. Jak dla mnie - ciekawa odmiana :) Zobacz »
0:59 Jóźwiak i Donk to totsy Zobacz »
Ja nie lubię podsumowań aktualizacji bo najczeciej już większość odkryłem sam a taki informator z rzeczy które dopiero wejdą jest super ponieważ ja sam nie muszę niczego szukać a potem wszytko wiem Zobacz »
Cześć Tobiasz jestem druga komentarzu fajnie odcinek z sims 4 WYZWANIE SPARKD bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłego piątku i wieczoru dla ciebie Tobiasz❤️???????????? Zobacz »
Fajnie by było gdyby się okazało że te zniknięcie filmów oznacza coś nowego jakiś nowy content lub powrót starego contentu czyli "Lorda Kruszwila", ale bardzo w to wątpię. Zobacz »
Dla osób nie wiedzących @Graf pobił jego rekord. Miał czas 1h 14min, a gdyby nie fail z jego strony to by miał mniej niż 1h. Pozdrawiam :P Zobacz »
8:37
Co myśli gaenali: zabić czokleta
Zobacz »
Rok później :

YouTube : nowy film na kanale mówpolucku

mówpolucku : NOWY SAMOCHÓD !!! kupiłem mustanga .?
Zobacz »
Paweł WRACAJ często ze swoimi znakomitymi piosenkami.
Dziękuję za już, proszę o płytę.
Pozdrawiam serdecznie
Zobacz »
Gratulacje Zdobek! Dobra robota, ciekawe i pouczające treści. Każdy milosnik przyrody znajdzie coś dla siebie.
Czekamy na nowe odcinki ???
Zobacz »
Wielkie dzięki za 2 meczyki. Pierwszy mecz to była totalna żenada w moim wykonaniu co jest też spowodowane lagami w h2h :-/ ale w drugim meczu było bardzo fajnie :-) Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ABXS-achOIc


SQBunny Online ciekawostki

SQBunny Online ciekawostki

Historia kanału SQBunny Online zaczyna się w dniu 2015-07-14 09:27:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 738 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 6413095 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 37700 użytkowników.
Sprawdź »