GIVEAWAY KART POKEMON! SZOK! CEL = DODATKOWY GIVEAWAY!


DARMOWY GIVEAWAY ► WYŚLIJ DONATE I DOBIJ CEL!: ► ZOSTAŃ WSPIERAJĄCYM KANAŁ: ► Dostaniesz zielony nick oraz Medal Digletta! PATRONITE: ► REGULAMIN STREAMA: ► 1. Dbaj o kulturę wypowiedzi. Szanuj innych widzów. ► 2. Zakaz komentarzy na temat fake gps, aplikacji dodatkowych. ► 3. Czekasz na przesyłkę? Nie pytaj kiedy dojdzie. Aktualny stan paczki możesz śledzić na: ► 4. Jeśli masz jakiś problem napisz na opisz swoją sytuację, dołącz screeny i inne istotne informacje. ► 5. Donate jest dobrowolną formą wsparcia rozwoju kanału Hikomikos. W ramach podziękowania dla widzów po uzbieraniu celu odbędzie się giveaway. ► 6. MASZ KODY DO PTCGO? Tu możesz je wysłać: SUPPORT MY STREAM (INTERNATIONAL): ►

Ostatnio komentowane:


Można mieszać stroje i moce. Moce nie są powiązane ze strojami poza tym że kupując strój dostajesz moc. Zobacz »
Oj bardzo ważny temat dla mnie bo taka sytuacje mam z moja córka ... i wiek taki sam.... i spanie ... noc ... to koszmar ... ale już słucham Zobacz »
Dziękuję?? największym cudem świata jesteś Ty Zbyszku i to co dajesz gdy Cię słucham to wiem ze dajesz ludziom dużo nadziei na lepsze jutro dla wszystkich Zobacz »
Dziękuję?? za kolejną nadzieję by stać się lepszym ludzikiem tego świata i zacząć lepiej żyć ku swojemu wzrostowi i innych Serdeczne dzięki za kolejny cud cudowny JANIE Zobacz »
P.Mlynarska jaki dziad rządzi Polską ty sfrustrowana lewacka dziadówo to pasuje do ciebie celebrytka jak z koziej dupy tromba. Obcy ci mózg atakują tomograf głowy pilnie zrobić. Zobacz »
Cześć jasna strona fajnie odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłego wieczoru dla ciebie jasna strona ???????????????? Zobacz »
Cześć jasna strona super ekstra odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłego poniedziałku dla ciebie jasna strona??????????? Zobacz »
Czyli dyktatura.Co przywodca powiem jest prawem.Ustawy,sejm to niewazne.Faszyzm w Polsce.Pod oslona najemnikow z USA. Zobacz »
Ja to zawsze myślałem, że nazwa kanału jest jak najbardziej z nim związana i nawiązuje do kamer przyczepionych do tych... no właśnie, gałęzi? Coś jak wysięgnik. Zobacz »
Ogniste pole zamykało się po ich stronie bo przeciwnicy przegrywali gre :3
Najlepiej się cofać jak jest 10 sekund do rozpoczęcia danego eventu =^.^=
Zobacz »
Wyzwanie: otwierasz 10 skrzynek wybranych przez ciebie, jeśli wychodzisz na + To dajesz X5 jak na - to X10 na upgrade
Trade w opisie
Zobacz »
Czemu tak wlaściwie nie wyciołeś momentów gdzie kszyczysz albo ich nie wyciszyłeś? Tak to byś grał w ∞ Zobacz »
Ja poszedłem w doktryne blitzkriegu i nawet nawet template piechota sama 30 rozpietosci 4 artylerie razem 40 rozpietosci Zobacz »
Zauważyłem jedną rzecz 15:15 Widać jak ustawiasz centralnie na (śrubkę ? ? ?) która się rozmazuje a lewa strona z pinami jest ostra ? . Zobacz »
Możesz być okazem zdrowia, a kto inny Cię uszkodzi. Rozlanie wody und poślizg and czołówka. Tak Polską rządzą politycy i naukowcy niestety. Zobacz »
Pamiętałem, postawiłem flagę w głównym miejscu domu. Nie jestem związany z Warszawą ale interesuję się oraz znam się historii. Zobacz »
Każdy powinien sam decydować jak świętować i czy świętować, a nie przeszkadzać innym. Można się nie zgadzać z wieloma środowiskami ale nie wolno im przeszkadzać. I to jest moje zdanie. Zobacz »
Kultura się rozwija i to widać, ludzie mają na nią czas, na dobrą książkę czy nawet muzykę. Zobacz »
Tak tak, róbcie dzieciakom wodę z mózgu, potem sami będą kolejnymi powstańcami. Brawo morony rodzicie... Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xKCzoFSp7_g


Hikomikos ciekawostki

Hikomikos ciekawostki

Historia kanału Hikomikos zaczyna się w dniu 2009-05-20 18:06:37.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 57 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3619026 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 58700 użytkowników.