Talisman Magia i Miecz | Historia, fakty, mity


Sprawdź cenę gry: 210705&pid=9163 Bądź fajny i nas subskrybuj: ► SUBSKRYBUJ KANAŁ: Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź te linki: Chcesz posłuchać piosenki?

Najlepsze komentarze:

JJN pl... Wie ktoś do których dodatków ma prawa Games Workshop ???
Maciek ... Więcej takich :D
p6mkq... Nostalgiczne i miły materiał. Pamiętam granie Walkirią i nie skończyło się za dobrze. ; - )
vievioo... Po co się tłumaczyć, są gry losowe i ludzie, którzy się nimi jarają, są też gry nielosowe i też mają swoich fanów. Jak się komuś nie podobają kostki to nie gra, nie ma co hejtować. Ja wolę gry nielosowe, ale nie lubię szachów, lubię też bardzo paragrafówki, gdzie rzuty kośćmi to jedyna mechanika w grze. Każdy niech gra w to co mu sprawia przyjemność. Ja w Talismana grywam, ale muszę mieć dobrą ekipę bez grających o złote kalesony. Podjarałem się trochę Schronem Zero, chciałbym kiedyś zagrać, czekam na Wasz film o tej grze.
Dawid S... Carlos jakie odczucia po zapowiedzi nowego Arkham Horror?
Sfera G... Czy będzie może wyjaśnienie dodatków autorskich?
habzsod... Dzięki wielkie! Nawet nie wiedziałem, że jest takie forum. Dowiedziałem się super nowych rzeczy :)
Antispe... Wiadomo coś czy obecnie wyprzedane dodatki wrócą na półki sklepowe? Chciałem dzisiaj kupić dodatek „Wilkołak” i okazało się że podrożał trzykrotnie w ostatnim czasie...
marcin ... Dzienki za robote.
Tomasz ... Zaczynałem przygodę planszówkową od GoT, Dominiona i Descenta. Później, ktoś przyniósł Magię i Miecz by nowym kolegom pokazać "klasyk". Dobrze, że nie wpadł by od tego tytułu wprowadzać mnie w gry bez prądu. Nie zająłbym się planszówkami jeśli myślałbym, że tak one wyglądają. Moim zdaniem to bardzo nudna i niesatysfakcjonująca gra, a przygód w niej tyle co w monopoly.
Kamil... Da się nabyć turniejową wersję?
TheSlaw... Mam podstawową wersję planszową oraz cyfrową na lapku ;) gra - cudo ;) niby proste zasady a tyle frajdy ;)
El Qeko... Kiedy warhammer
El Qeko... Kiedy woskshop z seraphon
Ryszard... Poza labiryntem śmierci itd. to jedna z pierwszych ładnych gier planszowych w które grałem dawno temu. I pomimo że już dawno w niego nie grałem nigdy bym go źle nie wspominał. Zawsze przy tej grze się dobrze bawiłem były rozmowy, było towarzystwo była dobra zabawa. To czy wygrałem czy nie nie miało przy tej grze kompletnie znaczenia:) No i można było ubić smoka;)
JUDGE D... Świetny materiał! <3
Zamawiam więcej materiałów o Talismanie. I mam nadzieję że wersja postapo szybko pojawi się na kanale. Dobra robota, pozdrawiam!
mariusz... Świetna gra
M. Plon... Spotkałem się kiedyś z takim powiedzeniem: "Nieważne jak o mnie mówią, dobrze lub źle, ważne aby mówili". I tak właśnie w tym jednym zdaniu można ocenić 35 letnią historię tej gry. Mimo, że powstała masa nowych gier, mechanik, ilustracji, długości trwania rozgrywki Talizman trwa i nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie coś się zmieni. ?
Karol G... Ja najpierw zetknąłem się z Magicznym mieczem i byłem zauroczony.
Kengjiz... Z góry dziękuję .Witam mam pytanie szukam gry planszowej podobnej do Twilight imperium cry havoc blood Rage heroscape ( żeby rozgrywka nie trwała 8-14h i była po polsku) znajdę coś takiego?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_N1i1JvF8r0


GameTrollTV Gry Planszowe ciekawostki

GameTrollTV Gry Planszowe ciekawostki

Historia kanału GameTrollTV Gry Planszowe zaczyna się w dniu 2010-08-08 07:01:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1057 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8615085 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 35600 użytkowników.