♪ FRIZ Myślę że to fake jest The Chainsmokers Everybody...


Materiał ma charakter humorystyczny, miej to na uwadze jeśli akurat ""oberwał" twój ulubiony twórca! Remix wykonał SKIMER ►Subskrybuj: Facebook: Instagram: ●ORYGINAŁ: The Chainsmokers Everybody Hates Me

Ostatnio komentowane:


Cześć! Mam do Ciebie pytanie, czy mógł być nagrać film o najlepszym roweże mtb lub cross do 3000 zł A jeżeli nagrałeś już taki film to mógłbys mnie do niego odeśłać ? Zobacz »
Chciałbym nawiązać do sytuacji jak inny gracz zabrał Ci znamię, czy byłeś wkurzony na niego? Zobacz »
Kulisy poziom ekstraklasa.W końcu ogląda się ludzi w klubie którym zależy na RUCHU a nie na kasie,powoli do przodu. Zobacz »
Booooże, umieram z zazdrości. To jest moje miejsce na świecie. Tam babcia mieszka, w powiecie zgorzeleckim. Całe moje dzieciństwo... Zobacz »
Nie znam się na modyfikacjach, ale jak się da to zrób taką, aby każda wioska wyglądała jak ze średniowiecza :3 Zobacz »
Jak na kogoś, kto pije denaturat to ten Pan całkiem jeszcze przytomnie mówi. Ciekawe gdzie schował siekierę? Współczuję mu rodziny. Zobacz »
Dlaczego moja wypowiedź się nie ukazała⁉️ powiem krótko że nie ma różnicy między nazwiskiem Kotas i „Choj” ( pisane przez o) Zobacz »
Gdzie jest muzeum bitwy warszawskiej tak hucznie zapowiadane przez PiS w 2017 roku! Co kasy nima? A 100 baniek na cmentarz 7ydowski się znalazło! Hipokryci! Zobacz »
Wow wujek coraz więcej klnie. Fajny odcinek, ale wiesz wujku nie musisz zawsze używać języka łacińskiego ;D pozdrawiam cię serdecznie Zobacz »
12:18 wygrałeś bo ludzie pospadali Zobacz »
Zio proszę o filmy codziennie

Tyle ile łapek pod tym komentarzem tyle filmów tygodniowo
Zobacz »
Benn czyli rozumiesz o co mi chodzi czyli nagraj Lego Star Wars The Complete Saga z 2007 roku i co mam ci napisać żebyś tą grę nagrał?. Zobacz »
Więcej takich wakacyjnych klimatów panie SzUsty ? Gural pasuje w takich bitach A fajnie się do tego buja ? Zobacz »
7:24 widzieliście latające samochody przez chwilę Zobacz »
Ooo! Powrót pani Masako. Już się nie mogę doczekać, jak ta historia się potoczy. (Tylko żadnych spoilerów). Zobacz »
Cześć Mloteczka jestem druga komentarzu super mega zapis z live z sims 2 Idealnie ŻYCIE Ążeli bardzo kocham ten serie u ciebie pozdrawiam serdecznie miłego piątku i wieczoru dla ciebie Mloteczka?? Zobacz »
Dajcie dawnego lektora tyle osób sie przyzwyczaiło do starego lektora a tak nagle bez uprzedzeń sie zmieni i nazwa kanału i lektor Zobacz »
Masakra - czytelne bardzo na minus tzw LGBT ,czemu rząd z tym nic nie robi? nie rozumiem ,jest mi b przykro ech.... Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=A5-FASMv3d0


Wojtek Szumanski ciekawostki

Wojtek Szumanski ciekawostki

Historia kanału Wojtek Szumanski zaczyna się w dniu 2007-05-03 22:37:34.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 69 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 47234736 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 180000 użytkowników.