CARVLOG: HISTORIE ZE SZKOŁY!


❤ SUBSKRYBUJ aby nie ominąć nowych filmów ❤ ZNAJDŹ MNIE: sklep: daily vlog: fryzury: Instagram: Facebook: Nasz Zeszyt Łobuza: ☕ Nasze nowe kubki Nowe case na telefon Nasza kolekcja srebrnej biżuterii ✔️ LINKI: KONTAKT: e mail adres: Karolina Stylizacje Mediakraft Polska Nowy Świat 60/8 00 357 Warszawa

Najlepsze komentarze:

Olga Ma... Hardcorowy zeszyt najlepszy ???
styliza... Hej Kochani! kto czekał na CARVLOG? ?
Która historia podobała Wam się najbardziej? ❤️
Beata K... Może zamiast następnej torebki za kilka tysięcy, albo innych dupereli zainwestuj w porządny sprzęt nie będziesz musiała szukać ostrości?? niestety bardzo jakością dostajecie od Olfaktorii ?‍♀️ przykre jest brak inwestycji w swój i kanału rozwój ? a macie bardzo duży potencjał.
Alexand... W Polsce też się rozjeżdżają na boki. Czekałam na car vloga!
#handba... Ja z dwoma przyjaciółkami mamy taki zeszyt ktory zapinamy na kłódki tylko oprócz obgadywania ludzi piszemy tam o swoich kraszach??i ostatnio przeczytaliśmy kawałek pierwszej strony to się zalamałyśmy?
Patrycj... Czy dowiemy się jak ma na imię wasza córeczka ? ?
Hanna L... Sliczna półka :*
Miko?aj... Tesknilem za tymi filmikami ze szkoly i twoich dawnych lat ? Czekam na wiecej
Natalia... Internet w domu miałam jakoś pod koniec podstawówki, wcześniej albo korzystałam u koleżanki albo w bibliotece, miałam swojego bloga o ulubionych gwiazdach potem moda na naszą klasę no i oczywiście gg a i fotka jeszcze była ? Teraz jak dzieci mają pracę domową wpiszą w google i wszystko jest a kiedyś trzeba było iść do biblioteki szukać w słownikach, encyklopediach ale cieszę się, że udało mi się trochę dzieciństwa przeżyć bez internetu.
p p... Tak się zasluchalam że nawet nie obejrzałam się a filmik się skończył
xniezde... Brakowało mi carvloga❤️
Paula S... Też miałam discmana takiego srebrnego z Sony a walkman w zwanej na te małe kasety super to było. Pamiętam discmana dostałam na urodziny i oczywiście w szkole się nim pochwaliłam później miałam mp4 z wyświetlaczem to dopiero był sprzęt na tamte czasy ??
marta m... Ja kiedyś na wf dostałam po głowie piłką lekarską ?teraz się z tego śmieję ale wtedy nie było mi do śmiechu jestem z czasów bez Internetu ale był trzepak pozdrawiam
Geralt ... Tak, też jest ta powalona gimnastyka gdzie łamie sie innym żebra??
kapsel... To co powiedziałas na końcu naprawdę jest smutne?? jak nazwa się ta blogerka ??
Mariola... Gadu gadu była fajne ☺️
Wanda W... U mnie na WF w ogóle nie można zgłaszać niedyspozycji, więc fajnie. Mamy niby 3 np, ale to i tak nie wystarczy, poza tym co z takimi sprawami jak brak stroju, boląca głowa czy kolano. Bez sensu. I jeszcze do tego ten wfista jest moim wychowawcą. Ehh ?
Natalie... Piramidy na wfie robiliśmy rzadko, ale były! :D
Martyna... Więcej carvlog???
Danuta... Też nie mogłam ścierpieć na W-fie gry w siatkówkę czy zbijanego, ale jak mogłyśmy w gumę grać, to to było najbardziej ulubione zajęcie. Nawet na przerwach grałyśmy w gumę. Wtedy to kupowało się ileś tam metrów w pasmanterii taką do wszywania do ubrań, to były czasy. :)
Angelik... Super filmik :) myślałam ,że tylko ja miałam takie sytuacje przypałowe z koleżanką a tu proszę :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Lotwr8FwXfM


Planeta Faktów ciekawostki

Planeta Faktów ciekawostki

Historia kanału Planeta Faktów zaczyna się w dniu 2012-12-18 22:52:37.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 997 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1267107229 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 2630000 użytkowników.