WARSAW CHALLENGE 2018 Vincenty Docent Spotkanie DZIŚ o 14:00...


WARSAW CHALLENGE 2018 Vincenty Docent Spotkanie DZIŚ o 14:00 FORTY BEMA WYZWANIE ZEROALKO365

Najlepsze komentarze:

V!NCENT... Zaraz jestem : )
Generalnie będę się kręcił w okolicy i przychodził na wzgórze o pełnych godzinach 14:00
15:00
16:00
Może 17:00
Peace
Jeste? ... Czarno siatka reklamówki wymiata XD
hip hip... No mi za 17 dni zleci 2 lata :) nie zamierzam wracać a mam 23 lata
Kuba Bi... Muzyka z seri Diler życia panie. Nie daj się prosić...
?ukasz ... jeste duzym przeciwnikiem alkoholu silna trucizna i silnie otumania zabija swiadomosc to rak systemu aby zniewalac ludzi dajac im jedynie zludzenie szczescia a realnie jest silnym depresantem a akcyza wynosi okolo 300% wartosci kazdej butelki przeklamuje rzeczywistosc dajac zludzenie ze odbieramy ja realnie i prowadzi do samozaklamania nie pije juz ponad 5 lat pozdrawiam!
Mark X... Wyzwanie dla Vincenta: ZEROGRZYBÓW365 . :)
tomek k... No ja juz rok ,we wrzesniu ?
Chyba z Toba zaczelem
Niech moc bedzie z nami ?
Gracess... A ja w ogóle nie piję ;p Jakoś nawet nie mogę i dobrze mi z tym :) ! Pozdrawiam
?ukasz ... Wcześniej zapowiedź i się spotkamy.
mayamyu... Szkoda, że tak późno to zobaczyłam. A miałam sygnał we śnie by tam się dziś pojawić, szkoda że nie zinterpretowałam go jak należy:( U mnie nie ma alko miesiąc na skutek niemiłego wydarzenia w rodzinie, trzymam się twardo :)
Mydaw... Szkoda że w pracy dzisiaj jestem. Genialny i pozytywny człowiek .
Tomasz ... Elo Docent, a daj znaka jak bedziesz w UK, Londynie, chetnie bym sie z Toba spotkal :) i grubo jesli nie piles 365, szacun !
Mirek m... Siemano Vincenty! Bardzo mi się podoba Twoja inicjatywa, niestety nie udało mi się przybyć z powodów osobistych jednak liczę na kolejne spotkania ?
P. S
Jeżeli już udało mi się przywołaćTwoja uwagę na mój komentarz, proszę dodaj te filmy jak tylko będziesz miał taką możliwość dlatego że cześć z nich przerobiłem, wiem że niósł że sobą wielka dla mnie wartość, będę oczekiwał tego dnia kiedy to nastąpi, pjona
Lider A... Super. ... dlaczego akurat dzisiaj jak nie mogę. Będziesz za tydzień lub w sobotę?
Pawel P... W czrwcu mija 2 lata bez alko i smiem twierdzic ze wczesniej bylem jakąs marionetka robiaca to co wieszosc osob ktore programuje system. Ludzie zyja w przekonaniu , ze to normalne i tak musi byc , nic bardziej mylnego. Monza zyc bez alkocholu, telewizji spreparowanych info-wiadomosci , monza tak wymieniac ... niewolnicy słodyczy cukrow. ... Michal mam 500km do Ciebie wiec na 14sta sie nie wyrobie. Nastepnym razer daj znac kilka dni przed prosze. Szacunek pozdrawiam . Wszystkim niech Wszystko sprzyja.
Z?oty A... Ja również, zero alkoholu od ponad roku, poza małym wyjątkiem w nowym roku (lampka wina - z prywatnego wyrobu od znajomego). To prawda, regeneracja jest niesamowita, lepsza przemiana materii i samopoczucie . Nie wspomnę już o polepszeniu wyglądu, zwłaszcza skóry na twarzy. To kolejny krok do poszerzenia świadomości. Zero alko, fajek, cukru, fap. Może kiedyś wpadniesz do Wrocławia?
Pozdrawiam Vincenty :-)
Rafko P... siema Docent spoko film
Blitzko... Super Vencenty, umnie 10 miesiecy bez alk. i papierochow 0,00% . Kiedys odwalilem taki numer przez 4 lata. Pozdrowienia 100%
Tomek J... Pozdrawiam ??✌?
Be -Atk... Ludzie to wirus na tej pięknej planecie. Jak można tak syfić wokół siebie , jak można tak demolować coś co jest dla nas największą mocą , która nas ładuje .

Graty Michał za ten piękny rok .
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=J4C5SEZ_23Q


V!NCENTY DOCENT ciekawostki

V!NCENTY DOCENT ciekawostki

Historia kanału V!NCENTY DOCENT zaczyna się w dniu 2014-12-30 17:17:55.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 271 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2536495 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 15900 użytkowników.