Dorota inspiruje, odcinek 8. Łazienka wieńcząca dzieło


W finałowym odcinku trafiamy do wyjątkowego miejsca. Zamieszkujące w nim mama z córką, samodzielnie wyremontowały i urządziły już niemal całe swoje gniazdko. Zrobiły to tak dobrze, że Dorota podejrzewała pomyłkę w adresie ─ zwłaszcza, że we wnętrzach odnalazła wiele własnych rozwiązań. Pozostało jednak ostatnie pomieszczenie, które wciąż czeka na swoją metamorfozę. Wisienką na torcie we wspaniale urządzonym mieszkaniu będzie wyremontowana łazienka. Dorota zastaje w niej wyposażenie, które lata swojej świetności ma już za sobą i po prostu wymaga wymiany. Postanawia jednak nieco zaszaleć i zrealizuje projekt, który śmiało nazwać można salonem kąpielowym. Znajdzie się w nim oczywiście wanna, czyniąca z pomieszczenia strefę wypoczynku i relaksu. Nie oznacza to jednak, że bohaterki muszą zrezygnować z prysznica. Na tej samej (choć sprawiającej wrażenie dużo większej) powierzchni zmieściło się i jedno, i drugie. Sprawdźcie sami, jakie sprytne rozwiązania pozwoliły maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce. W odmienionej łazience zastosowane zostały jedne z najmodniejszych obecnie wzorów i kolorów. Choć materiały były bardzo różnorodne, po połączeniu stworzyły harmonijną i oryginalną całość. Dorota nie byłaby sobą, gdyby nie nadała przy okazji końcowego szlifu salonowi, który po kilku drobnych zmianach na nowo oczarował bohaterki. W końcu ich ukochane gniazdko jest dopracowane w każdym calu.

Najlepsze komentarze:

fanpage... Zapraszam na mój kanał ?
Piotrus... kolor scian paskudny
maruoa... Szkoda, że pani Dorota urządza wszystkie wnętrza w jednym, bardzo już opatrzonym stylu. Ikea mogłaby ją zatrudnić jako flagową projektantkę. W dużej mierze dzięki niej polskie mieszkania zaczynają wyglądać identycznie. Paradoksalnie, tak jak to było w PRL-u. Z tym, że wtedy wynikało to z braku wyboru, a teraz możemy wybierać i przebierać we wszystkim. Są w sklepach piękne, kolorowe tkaniny, o różnych wzorach i fakturach, obłędne tapety, fantastyczne dywany. Są sklepy i targi ze starociami. Są inne kolory oprócz szarego, białego i pasteli. W Anglii, we Francji, w Hiszpanii każde mieszkanie jest unikalne, ma swoją niepowtarzalną atmosferę. Niemal każdy wynosi z rodzinnego domu kilka starych mebli, niekoniecznie wartościowych, ale z duszą. Jeżeli takich nie ma, to kupuje za parę groszy na targu staroci i wkomponowuje w najnowocześniejsze nawet stylem mieszkanie. Atmosferę domu tworzą kontrasty - starego z nowym, faktur, wzorów, kolorów, stylów. Gdyby pani Dorota była naczelną projektantką mody, wszystkie kobiet w Polsce chodziłyby tak samo ubrane. Brrrr... Zachęcam oglądających do poszukiwania własnych inspiracji, rozwoju swoich gustów. Dobrym miejscem, żeby zacząć jest niezmiernie popularna strona amerykańska https://www.apartmenttherapy.com - kopalnia pomysłów, inspiracji i wiedzy. A pani Dorocie, którą bardzo lubię, życzę żeby otworzyła szerzej oczy i rozejrzała się trochę po świecie.
Trancer... Wg mnie jedna z niewielu kobiet w polskim "showbiznesie", która ma tak pozytywny wpływ na innych...
Dawid A... Kocham Dorote! a ten projekt przełoże na moją łazienkę
o pr... Gdzie zostały kupione drewniane ramki na zdjęcia?
brak sl... jaki kochany pan w castoramie :D
Ann... Strasznie podobają mi sie drewniane blaty. Zarówno w kuchni jak i w łazience. Może więcej informacji na temat pielęgnacji takich blatow? Fajny odcinek i ciekawe płytki w łazience. Czekam na nowe odcinki.
Proksie... Kocham Darka Stolarza. Oczywiście platonicznie. Mój tata też jest Darek i też stolarz... :)
Bartosz... Piękna jak zawsze a Stolarzowi tylko pozazdrościć ?
iwona m... ja mam gorszą łazienkę. Oprócz jakości wykonania i różowych płytek to jest fajna łazienka, no i ten kaloryfer...
aliat n... Czy to jest ostatni odcinek? ?
nie - t... Tylko szkoda, że tej kąśliwości jakby coraz więcej.
Katarzy... Czy wiadomo jakiego rozmiaru jest ta łazienka?
Adam... Piękne zakończenie łazienkowe :)
Anastaz... Łazienka przed nie jest taka zła mam podobna tylko ze wszystko jest nowe i co i nic serio są ludzie którzy w 21 wieku nie maja wody w kranie , mogli by przy takim programie projektować i urządzać ale również pomagać ludziom ale kocham dorote ?❤️????
Karolin... Ta mięta w łazience wygląda dosłownie jak z PRL-u
Kasia S... czemu nie ma jeszcze jednej szafki nad umywalką np do mycia zębów XD współczuje jej mycia tych wszystkich luster....
Oliwia ... Jezu Dorota musi być jeszcze więcej odcinków bo kocham cie oglądać ! ??❤️
Nie wie... Czy tylko dla mnie jest dziwne, że zmieniają inne rzeczy w mieszkaniu bez zgody właścicieli?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RRLmOWOImzw


CichyWuj ciekawostki

CichyWuj ciekawostki

Historia kanału CichyWuj zaczyna się w dniu 2011-01-22 17:13:04.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 272 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 95526282 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 395000 użytkowników.