DLACZEGO ZACZĘŁAM INTERESOWAĆ SIĘ JAPONIĄ? // STORYTIME


❤ DLACZEGO ZACZĘŁAM INTERESOWAĆ SIĘ JAPONIĄ? ❤ ———————————— ☺ KONTAKT ———————————— ⋆ FANPAGE: ———————————— ▶︎ FOLLOW ME: ⋆ INSTAGRAM juliabernard.pl ⋆ ASK.FM juliainjapanofficial

Najlepsze komentarze:

Odehask... Dlaczego nie mogę dać 10-krotnej łapki w górę? ;) Więcej takich właśnie filmików, super!
Lord Ec... Jestem dziesięć lat starszy od Ciebie i nie jestem fanem Japonii ale mimo to pamiętam bardzo dobrze zarówno "chińskie bajki" jak i to jaką popularność zyskały one w Polsce. Pierwsze co kojarzę, to program "Manga Zone" we francuskiej telewizji muzycznej MCM. To była chyba druga połowa lat 90. Puszczano tam jakieś informacje o mandzie i anime plus czasami jakieś teledyski japońskich kapel. Oczywiście gazeta "Kawai", którą chyba wszyscy nawet niezainteresowani tematem znają. Seriale animowane na Polonia 1 oczywiście też. Nie wsiąknąłem w to ale oglądałem. Na Ciebie trafiłem chyba jeszcze w czasie gdy prowadziłaś blog. Szukałem jakichś informacji o Japonii i gdzieś mi wyskoczył. Po latach trafłiem na ten kanał i uważam, że teraz robisz coś na prawdę ciekawego i jak widać ewoluowałaś, co też jest bardzo no plus.
Lumpera... Z niecierpliwością będę wyczekiwał kolejnych trudniejszych tematów o życiu w Japonii. Moim zdaniem obierasz świetny kierunek.
Lumpera... Sailor Moon najlepsze! Hyper spoko tez się oglądało. Wcześniej anime na C+ były dobre. No i klasyki z Polonii, Generał Daimos, Kapitan Tsubasa... ehhh czasy 90s :)
Henry F... może powinnaś konsultować zmianę wizerunku z producentami programu na zasadzie "czy to będzie ok", a jeśli nie - i tak zrezygnować, w każdym razie mogli się poczuć olani, w przeciwnym razie może mogliby dopasować się do twojego wizerunku? chociaż z tego, co mówisz to raczej i tak by nie wyszło. no ale chyba na taki wizerunek też jest miejsce w japonii?
kamil g... tak kończy znakowane bydło
Sandy 7... Skąd brałaś na takie wycieczki kilkumiesięczne do Japonii? Masz tu dobrą stałą prace czy po prostu odkładałaś? Ile takie wycieczki kosztują to droga sprawa? Jak to organizowałaś- czy idzie w miarę poruszać się w Japonii typu noclegi restauracja na słabym poziomie języków?
fxke lx... Dlaczego teraz w telewizji nie leci żadne anime? ?
?okmeni... zdecydowanie to jak traktowane są osoby LGBTQWERTY w japonii jest bardzo ważne. nagraj o tym filmik proszę
luki481... Miałem dość podobnie ale z Wielką Brytanią aktualnie tu mieszkam ale to już nie to co kiedyś jak miałem też te ok 16 lat i fascynacja ;) Zobaczę co przyniesie przyszłość... Ps. Też jestem rocznik 93 :)
Radio P... No wiesz, co jak co ale osoba tak obyta z Japonią jak Ty powinna chyba wiedzieć, że tatuaże raczej nie są tam mile widziane. Wiadomo, jaka nazwijmy to grupa społeczna w Japonii z nich słynie ;-) Nic więc dziwnego, że telewizja japońska nie chce promować wytatuowanych artystów.
cyprian... Pani ślicznotko, jaki to jest model tej gitary akustycznej Takamine?
Amiash ... Julia, czy ty jesteś jurorką w programie "All Together Now" bo chyba cię widziałem. :O ❤
Rudziel... Normalnie ominęłas Dragon Ball?
Martyna... Jestes super ambitna osobą. Uwielbiam Cię sluchac.;)
Faquarl... Ten początek o anime i kanale Hyper wprowadził mnie w mega nostalgię, normalnie pamiętam to jak wczoraj, a jestem z rocznika 91, także te wszystkie rzeczy o których mówiłaś są mi bliskie ;') A Twoja historia zainteresowania Japonią bardzo ciekawa, fajnie potrafisz opowiadać i przy tym nie zanudzasz na śmierć ;D Czekam na kolejne materiały, pozdrawiam!
Kiciusi... czekam na nowe filmki ;3
Kalemeo... Ja zaczęłam się interesować anime Japonią i wgl dopiero jakoś tak 2 lata temu ponieważ art community mnie zmusiło XD
Daj mi ... Cieszę się, że nagrałaś ten filmik :) Mimo tego, że większość twojej historii już usłyszałam na żywo :D Trzymaj się Julcia!
Romanow... Jest to pewien paradoks logiczny: jeśli stać cię na jakąś dziwaczną zachciankę to znaczy że masz kasę, a ta kasa może zdziałać znacznie więcej jeśli wydasz ją mądrze.
na przykład: masz kasę na 2 tygodnie wakacji w egipcie, powiedzmy 3000 zł. jedziesz siedzisz w hotelu , obskoczysz nieco zadeptanych przez turystów atrakcji, pojesz miejscowe żarcie [przepłacając na każdym kroku]kupisz parę pamiątek i dostaniesz sraczki.

albo kupisz sobie 30 gier na steam po około 30 godzin każda i masz 900 godzin rozrywki
albo 20 razy pójdziesz na dziwki[może kontrowersyjny przykład, ale niektórym brakuje dokładnie tego]
albo zjesz w jakiejś knajpce ciekawe żarcie np w warszawie jeśli tam mieszkasz, i możesz iść do knajpy 60 razy
albo wsadzisz to do banku i masz 30 zł rocznie na rozwalenie a kapitał zostanie

ja bym się mocno zastanowił czy wywalić wszystko co mam na jakiś pojedyńczy kaprys. oczywiście jak jestem obrzydliwie bogaty to mogę ale nadal pozostają te inne opcje.
a kasa kosztuje czas żeby ją zdobyć a czas jest bezcenny. no chyba że dostajesz kasę za to że istniejesz [ a sporo ludzi tak ma] to wtedy co innego
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DOv5S0OIxxY


juliabernard ciekawostki

juliabernard ciekawostki

Historia kanału juliabernard zaczyna się w dniu 2015-09-03 11:29:21.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 118 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2131213 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 25600 użytkowników.