aron jasnowidz ciekawostki

aron jasnowidz ciekawostki

Historia kanału aron jasnowidz zaczyna się w dniu 2014-11-09 23:37:59.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 610 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 14168308 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 31685 użytkowników.

wrzesień 2018 uzupełnienie nie będzie wojny globalnej i w Polsce.wrzesień uzupełnienie będzie wojny globalnej Polsce.

Najlepsze komentarze:

Ann P...Jakoś film zła, przerywa. :(Szkoda, bo treść wspaniała.
Tomasz ...Super film. Choć oglądają ludzie z Polski niewielu zrozumie. Niektórzy potrzebują czasu.
Arkadiu...Jakość dźwięku do poprawy. Film jak zawsze super. Sporo polityki i informacji ze świata. W końcu przydałoby się żeby świat poszedł do przodu dzięki nauce.
Krystyn...Jeszcze jedno, nasza religia to jest kiepska proteza dla naszej moralności. Nikt tak naprawdę nie stosuje się do przykazań kościelnych bo to jest zwyczajnie nie możliwe. W każdym człowieku tkwi dobro tylko musi mieć możliwość ujścia. Sami musimy kreować swoje życie bo nikt tego za nas nie zrobi.
Krystyn...Cieszy mnie to wreszcie, że ludzie się opamietaja i przestaną produkować trucizny tak powszechne w jedzeniu, piciu w powietrzu i w lekach.
jaga fe...Wsłuchujmy się we własną intuicję i dostrzegajmy różnice, aby to, co najwłaściwsze wybrać dla siebie. Niech nasze intencje zawsze pozostają transparentne i pełne życzliwego nastawienia. Jesteśmy jedną wielką całością, tylko tu w przestrzeni pudełka 3D - rozdzieleni, a to nazywa się iluzją.
Kasia K...niesamowite.. ale niech się dzieje :)
Hrodebe...Merkel muss weg !
Infinit...dla znajacych angielski o tym kto sie nami interesuje dlaczego jaki jest cel tej ukrytej inwazji i jakie wyzwania stoja przed ludzkoscia https://alliesofhumanity.org/introduction-to-the-briefings%20/ i dodatkowo dokument na jutube o orbach elementalach i Bog jeden wie czym jeszcze dla niecierpliwych najlepszy fragment od 6 min 47 sec https://www.youtube.com/watch?v=LGAYjVI-Tr4&t=439s
Joanna ...Same cudowności ? pozytywnie i do przodu, będzie pięknie ?? Dziękuję
Agniesz...Dziękuję Aronie, jak zawsze mega interesujące wiadomości, jakość kiepska, ale i tak da się zrozumieć :D Pozdrawiam <3
Hrodebe...Czy istnieje jaka kolwiek możliwośc pozostania całkowicie sam ze sobą w sensie takim że Bóg przestaje na ciebie patrzeć i daje ci spokuj i anioł stróż ?
Salfi...Alfi niby wraca do rodzicow? Haha oj aronie znow brak wiedzy duchowej w ktorej to jazn ma jednego ojca i wie ze ludzie ziemscy nie sa ani nie byli nigdy jego rodzicami. Dziwne ze twoja jazn czlowieka tego nie wie. Jak uczysz ludzi to ucz ich prawdy a nie dalej wciskasz klamstwo jakoby ziemscy rodzice byli tez duchowymi rodzicami jazni. Rodzic ich i ich dzieci jest jeden. Pozdrawiam
Oktawia...Danke schön~
Ewa Red...Prawie nic nie uslyszalam i nie zrozumialam z tego co tu na zywo Aronie mowiles. Fatalna jakosc dzwieku i obrazu. Mimo to serdecznie dziekuje i pozdrawiam wszystkich, Ewa
Alicja ...O to teraz można odprowadzać ludzi pod jakimś pretekstem? I ludzie na to przyzwalają bo ktoś im wytłumaczył to w "ładny"sposób? Co to się dzieje na świecie...?.
Jack Ra...[Spear of Light] Wywołanie Wydarzenia – masowa medytacja

https://meditation539.com/2018/09/01/spear-of-light-wywolanie-wydarzenia-masowa-medytacja/
tube4wa...Na żywo - wspaniały pomysł. Dzięki.
Ale koniecznie z szybszym łączem internetowym oraz ewentualnie "szybszym" laptopem.
j d...Zwodzi was... czaru mu nie brakuje...ale jak was sciemnia... To waz! Nie ma nie lepszego jak pomieszac prawde i fals, co?!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC4szvfhpar1k7GfHXXT8uzQ