Horror Polskiej Szkoły Plociuch

► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Polityczne) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + Horror Polskiej Szkoły Plociuch Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► Liroy u Atora o Legalizacji Marihuany Handlu Polskimi Dziećmi i Sojuszu z Janusz Korwin Mikke Wywiad ► 2. ► STajemnicze i Nieoczekiwane Efekty Legalizacji Marihuany ► 3. ► Chrzest Polski to FAKE Jak Było Naprawdę ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► hwideoprezentacje ► Źródło ► WłasneHorror Polskiej Szkoły Plociuch


Najlepsze komentarze:

Eternal... To jest takie true... ;x
san-kis... Tak właśnie jest jak mówisz. I jakie jest to wkurwiające. Zamiast odpocząć po pracy a dzieci po szkole lub porobić coś fajnego z dziećmi to trzeba się uczyć od nowa żeby odrobić lekcje z dziećmi albo przygotować je do sprawdzianów które są co kilka dni. To może niech dzieci do szkoły chodzą tylko pokazywać co jakiś czas zeszyty ćwiczeń i napisać sprawdzian bo i tak się uczą w domu.
Marek K... Moja była szkoła pan od infor. Ma wszystko w dupie i gdyby klasa miał 1iq i siedziała cich i nie kapował to tam można było by robić wszystko :)
PawArt... Krzychu, najlepszy vlog jaki miałeś ever - ja wiem, że wyższe polityczne tematy są bardzo ważne, ale system edukacji na chwilę obecną to jest jakaś fabryka zombie. Ludzie, którzy mają szóstki w szkole, wychodzą do życia jako zombie i są przytłaczani rozczarowaniem. Z resztą - nie tylko oni. O patologiach tego, co się dzieje (nie przez nauczycieli, a przez PRZEŁADOWANIE programu pierdołami) można by trzy nocki zarwać. I to jest temat za który jestem w stanie robić hałas. Dzięki, że się tym zajmujesz, szacun. Standardowo "miłe słowo". Łapka w górę. : )
1989Ful... Mojemu kuzynowi babka nie zadawała nic pracy domowej przez cały semsestr. A tu przyszły ferie to kazała zrobić chyba trzydzieści kilka stron naraz, a mój kuzyn miał wyjazd na obóz.
Eztor F... Nie tesknie nad siedzeniem do 1:00 aby nie załapać pały
muh a... Mieszkam w Niemczech już rok muszę wam powiedzieć że prace domowe to rzadkość. W szkole też moim zdaniem też jest lepiej, ponieważ nauczyciele tłumaczą więcej jak ktoś nie umie. Potrafią powtórzyć temat jak klasa nie umie. W polsce przynajmniej w mojej szkole nauczyciele lecieli z tematami i ich nic nie obchodziło. Kolejną rzeczą jest to że musimy sobie wybrać lekcje których mamy 2 godziny tygodniowo np. Sporty, gotowanie, technika, plastyka, ogrodnictwo, muzyka. Każdy ma takie zajęcia gotowanie, szycie, technika i taką lekcje o różnych zawodach, jak działa prawo itp.
;-;... XD ja już mam z 5 kartkówek i masę zadań na weekend :-:
filip b... Wrzyscy o tym pierdolą o co na 1 listopada
Goodnig... Kds
Almarre... kds
Dorota ... "Humanista rozumie, że potrzebni są także inżynierowie, inżynier nigdy nie zrozumie, że potrzebuje też humanistów."
Geralt... Z roku na rok system nauczania w szkołach można porównać do cofania się w rozwoju. Pozdrawiam dobry materiał!
Jowita ... najgorszym absurdem według mnie są zbędne przedmioty czyli muzyka w plastyka i religia szczególnie te dwa pierwsze nie służą nikomu ani niczemu myślę o cio religię OK Nie mam nic przeciwko temu by ktoś kto jest chrześcijaninem się czymś swojej religii wręcz przeciwnie ale uważam że nie powinno się tam spychać drugiej strony barykady lub jakichś innych religii No sorry nie to jest wredne A najgorsze jeśli jest jakaś katechetka lub katecheta jeszcze jak ksiądz albo zakonnica fajnie jest to ktoś kto faktycznie miał z tą religią dużo do czynienia No bo w sumie Skoro się tam dostał i otrzymał swój pasek pod szyję lub habit to jeszcze rozumie taka osoba ma jakieś tam doświadczenia może coś powiedzieć a ja pamiętam religia jak byłaś w sumie taka szkoła kiedyś nie chodziłam bo musiałam i dziś też Mam naprawdę wyjebane jajca na waszych bóstwo ale nie kurde bo pogan trzeba wciskać tam gdzie nie chcą ateiści buff przepychaczem nic ciśniemy na siłę wszystkich jesteś po drugiej stronie barykady rozpierdziel innej ci ją na religię Tak tak właśnie wyglądała religia rozumiem Gdyby jeszcze mówiła o tej swojej religii ta katechetka ale ona Jedyne co robiła to dała jakieś kolorowanki przez cały rok i kolorowaliśmy dzień w dzień te cholerne kolorowanki a plastyka jeszcze gorsza w sumie Norbi jakieś tam głupie blada kolor taki kolor sraki albo rysowania do siebie pa Pranie się z farbami po małej kartce A4 i brudzeniem całej sali Bogdana sobota od plastyki kiedyś brała i kradła papier w ogóle nauczycielskiego okropność a potem mi się musiała pisać pracę z imionami i nazwiskami i miałam taki wstyd moment to roślina gazaris ja cię nie umie ruszać rośliny Mam to w dupie muzyka nie nie nie nauczysz się piosenek Lady Gagi nie ma ani żadnej piosenkarki lub piosenkarza którego lubisz będą ci wpłacać przez tyłek jakąś gównianą piosenka o nauczycielach śpiewana przez jakiegoś przedszkolaka mimo iż ty coś w siódmej klasie Jestem się nie chcesz piszę to jest gimnazjum Kiedy miałam jeszcze lekcja muzyki w gimnazjum dokładnie 3:00 od innych piosenki Profesor Robert taka piosenka dla przedszkolaków totalnie bez sensu i każda lekcja muzyki tak wyglądała Ja rozumie Rozróżnia minut może się przydać ale huj i piosenka Profesor Robert nie rozumie tego A jak ktoś pisze że stukał wrażliwa i takie bzdury to ciekawe co mu straszliwie chyba tylko wszy No i jego włochatym zadku
Markiz ... A ja mam 10 lekcji w poniedziałek :(
Dawko06... Od razu jak zobaczyłem prośbę wyłączyłem adblocka. Wolę oglądać reklamy na filmiku niż jak youtuberzy odpierdalają jakiś szajs na materiałach sponsorowanych.
Marcin ... Nauczyciel pracuje po szkole. To nie jest zawód, który kończy się po ostatnim dzwonku. Potem jest świetlica i dyżury do ostatniego autobusu włącznie z odprowadzeniem na przystanek a potem papiery, sprawozdania z lekcji, dzienniki, frekwencje, średnie, plany lekcji, nierzadko nauczyciel nie ma przerwy by zjeść kanapkee jak uczeń bo musi stać na dyżurze i ogarniać gówniaki z mentalnością gimbazy. Nie wspominając już o wychowastwie kiedy nauczyciel ma obowiązek monitorować warunki ucznia poza szkołą. I wtedy wystarczy by 2-3 uczniów było z patologicznych rodzin by było roboty szczególnie, że nauczyciel nie ma żadnego narzędzia poza dobrowolną rozmową z opiekunami a wymaga się od niego pracy jaką wykonuje kurator.
adam j... komentarz #R
Obywate... Kto pykał w Małysza na infie? :-)
Pan Ceb... Uczniowie Powinni sami wybierac lekcje i ich ilosc!!!!! a ksiąrzki powinni juz 4lata temu zamienic na ksiąrzki na tel albo tablet!!!! bo nie każdy dzieciak jest pudzianowskim zeby nosic 12kg codziennie to tak jakby twoja teczka do pracy ważyła 21kg!!! skolioza i inne gwarantowane!!!!
korek t... U mnie w szkole nauczyciele mają problem z tym ,że odrabiamy lekcje na przerwach w szkole . To po co mamy przerwe 20 min ,żeby siedzieć na dupie ,bo uczyć się przed kartkówką lub sprawdzianem to nie ,odrabać prace domową po lekcji ,też nie bo ona jest DO DOMU . Nie mogę się czasami uczyć przed klasówką bo mam kilkanaście stron pracy domowej.Denerwójące jest to ,że nauczyciele się jakoś zgrywają i zamiast 2 stron z ćw od matmy masz do odrabienia:polski (prezentacja) ,matymateka 4 str ćwiczeń ,hiszpański całą kartke formatu a4 (raz mieliśmy a2 :/) .Angielski strona z podręcznika i zadanie z ćw . Informatyka sprawdzian ,nauczyć się jakieś piosenki na muzyke . I materjały na plastyke . W tym czasię robią sprawdziny i kartkówki bardzo często (w jednym tygodniu zostały zadane 2 sprawdziany z matymatyki ,najgorsze jest to ,że pani gówno tłumaczy ,a multum zadaje).Sorry za pismo
Pawe? A... Jestem w liceum, potwierdzam!
Duch La... Nigdy nie odrabiałem prac domowych zawsze je spisywałem przed zajęciami czasem się zrobiło jakieś wypracowanie ale ja robiłem taki minimum dla mnie by ważne umiejętności i nie oceny
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g