Królewski ciekawostki

Królewski ciekawostki

Historia kanału Królewski zaczyna się w dniu 2014-10-23 17:25:27.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 0 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 0 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 26433 użytkowników.

Byłem w Uchu Prezesa. Po co o. Rydzykowi nowa partia? | Przegląd...Moja książka na Wsparcie finansowe: Portal: Blog: Sklep: POLECAM NOWE SMYCZE, SZALIKI, CZAPKI ZIMOWE, PODUSZKI... na Świąteczne hity przekształciły Boże Narodzenie w „święto konsumpcji”. Skomponowali je… żydowscy muzycy Nawiązanie do piosenki „White Christmas” to rasizm! Brytyjska uczelnia przeprasza za „niewłaściwy dobór słów” Jest decyzja! Muzeum o. Rydzyka będzie mówić o… ratowaniu Żydów. MKiDN przeznaczyło na to 70 milionów złotych J. Międlar: „Przywódcami mają być Żydzi.” Korzenie Unii Europejskiej – wolnomularz Coudenhove Kalergi Wybuch metanu w czeskiej kopalni. Nie żyje 11 Polaków i 2 Czechów Horror! Złapany na „zimnym uczynku”. Kasim Khuram zgwałcił zwłoki w zakładzie pogrzebowym… Byłem Prezesa. Rydzykowi partia? Przegląd 22.2018

Najlepsze komentarze:

Check M...Jacek, dzięki za ten kanał. Dużo prawdy i pozytywnej energii. Radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego oraz dużo zdrowia i sił w walce z lewactwem!
Amiga R...Oby tylko ta partia Rydzyka nie była zabezpieczeniem (koalicja) dla PiSu, bo jednak PiS jakąś część wyborców już stracił.
Pelta K...Mówiłem Jacuś , że krócej znaczy lepiej ale trolli nie słuchasz ;(
Arek ra...Wesołych św Jacku .robisz naprawdę super robotę
Hecio 1...Zdrowych ,spokojnych świąt Bożego Narodzenia
Jozef P...Pozdrawiam z Toronto!
Széśliwego Bożego Narodzenia dla Was, Patrioci! ?
Radek R...No Pisowcy Ufffoojcie! Patrzę z przerażeniem jak Polacy są ogłupieni i nie dopuszczają prawdy.... Jednak to co Pisze w Apokalipsie Św. Jana, że to musi się wypełnić to prawda....
Artur A...Witam pozdrawiam Wesołych świąt bożego Narodzenia
Nie Pol...Witaj drogi Jacku, Bożego błogosławieństwa , opieki nad tobą i sił dla ciebie! !!
Oczywiście zdrowych , wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!! I takie ogólnie życzenie na tą okazję to więcej takich Polaków jak Jacek Międlar a Polska będzie w końcu Polską! !!! CWP! !! Bez szabesgoji i świec chanukowych! !!!
Tom1977...Jacek ! Powiedz, gdzie się tak zaćpałeś ? Zapierdala od ciebie nienawiścią że to szok, tak jak od palacza nikotyną, tylko że palacz o tym nie wie, bo palacz mówi że szlugi pachną ! Tak jest z tobą ! A pedały mówią że gówno jest smaczne.
MrCize0...Pisiory podobno pracują nad tym by zdjąć ucho prezesa.
mqrio...Drugi. Chwała wielkiej Polsce.
Marcin ...Pierwszy ? Chwała Wielkiej Polsce
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg