Co Rosjanie sądzą o Polakach?


Z powodu zaszłości historycznych stosunki polsko rosyjskie zawsze były skomplikowane. Rosjanie do dziś hucznie obchodzą wypędzenie Polaków z Kremla, a nas z kolei rozpiera duma nad zwycięstwem w 1920 roku, kiedy to nad Wisłą zatrzymaliśmy pochód bolszewizmu na Europę. Dzielą nas także sojusze militarne. Kreml wciąż nie może zaakceptować faktu, że Polska nie jest już bliską zagranicą i działa w strukturach NATO. Z drugiej strony III RP często wychodzi przed szereg, pouczając Rosję nawet w kwestiach polityki wewnętrznej. Efektem tych działań są sankcje i embarga nakładane wzajemnie przez obie strony. Mimo to wiele firm stara się prowadzić wymianę handlową, organizowane są festiwale kultury polsko rosyjskiej, a współpraca rozwija się nawet na szczeblach uczelnianych. Czy wynika z tego jakaś korzyść? Jak po wielu latach od upadku komunizmu postrzegają Polaków Rosjanie? Czy nadal jesteśmy "bratnim narodem"? A może zdrajcami na rzecz Zachodu? O tym w najnowszym programie z cyklu: "Co sądzimy o...". Serdecznie zapraszam, Sara Kostecka [wsparcie programu] Zrzutka na studio: ... Mecenat na patronite: PayPal: Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: Facebook: Twitter: Kontakt z redakcją: Rosjanie sądzą Polakach?

Najlepsze komentarze:

eMisjaT... Pamiętajcie, aby włączyć napisy po polsku na YouTube ;-)
Sutello... Slava R??ussia ?.
To pierwsza liga. Kultura i supermocarstwo.
Życzę im jak najlepiej w nowym roku.


"W programie rosyjskiej TV 60 Minut, pan Igor Krotoszenko, specjalista ds. militarnych, w odpowiedzi na wypowiedzi Turczynowa wyjaśnił, w jaki sposób zareaguje Rosja w przypadku wypowiedzenia jej wojny przez Ukrainę. Uderzeniem rakietowym na wybrane cele strategiczne. Sztab wojskowy, siedzibę prezydencką P. Poroszenki, siedzibę Wierchowej Rady i inne wybrane cele militarno-polityczne na Ukrainie. Co spowodowało „oburzenie” będącego w studio TV Ukraińca. Prezentującego mentalność Kalego. Zabawne są też w rosyjskiej TV występy Polaka Jakuba Korejby, któremu pisarz, historyk i polityk Nikolaj Starikow nadał ksywę „wesoły szlachcic”. Ten facet z Polski jest niesamowity, mówi zupełnie tak, jak gdyby był pod wpływem amfetaminy. Budząc za każdym razem powszechną wesołość."
MCroCop... - Co Pan myśli o ludziach z Polski?
- O kim?

Typ już w pierwszym zdaniu wyjaśnił.. :)
SubZero... A co mnie to obchodzi?
White D... Rosja to super kraj ???
irena r... Może taki temat: Co Polacy sądzą o ruskich?
SurMika... Jeden od bandytów nas zwyzywał - pewnie banderowiec jebany. Umiejętność mowy rosyjskiej jest - ale mikrofon... :D
Babcia z 7:26... Wolność kurwa...
Cogito ... Niestety to interesy/rządy sterują tym gdzie ma być wojna.
Robby S... Moje marzenie:aby polacks zgów mocno cierpieli.
Schirac... Ja tam nic do nich nie mam tak jak i my gnębieni przez czerwoną zarazę nie wierząca w nic mająca tradycję kulturę i narody w de
adan96f... Również nie żywię urazy do Rosjan. Żywię za to do PiSu, który skłóca nasze obydwa narody...
Robert ... Moja rodzina mieszka w małej polskiej miejscowości przez 300 lat. I z opowieści jakie były przekazywane przez pokolenia to rosjanie w zaborze carskim również wyrażali się dobrze tylko co nam z wyrażania się?
Piast P... Normalni ludzie ,to zawsze się ze sobą dogadają .
Wesołych Świąt eMisja TV?
Polish ... rozumiem że dla tego nie wykształconego bandyty którzy uważa że wszyscy polacy = bandyci to dla niego pani zadajca pytanie też wyglądała mu na bandtyke? zero wyborazni .. bezmyslny typ - ktos go pyta w jego kraju o polakach a ten nawet nie pomyśli ze to tylko polak wszedzie gdzie pojedzie robi tego typu uliczne wywiady heh
RollTV ... O jakich wspulnych zwycieztwach oni muwia.. No przez ich zdrady nigdy nie będziemy raczej przyjaciółmi. Łączy nas słowiańska krew to jest prawda.
Polish ... do Rosji : MAM GŁĘBOKO W D*** WASZE WIELKIE WOJNY OJCZYŻNIANE! LADNIE TO WOGOLE JAKIES WOJNY ROBIĆ!? ZERO SZACUNKU DZIS BIEDAKI JESTESCIE I NIC NIE MACIE ! CO SIE DOROBILIŚCIE NA TYCH WOJNACH ? PENSJA W ROSJI = 15 0 ZLOTY NA MIESIEAC!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCytN3QlZVPs8i4NZaCpvaDQ


eMisjaTv ciekawostki

eMisjaTv ciekawostki

Historia kanału eMisjaTv zaczyna się w dniu 2010-10-25 03:02:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 523 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 24056856 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 74132 użytkowników.