Co Rosjanie sądzą o Polakach?


Z powodu zaszłości historycznych stosunki polsko rosyjskie zawsze były skomplikowane. Rosjanie do dziś hucznie obchodzą wypędzenie Polaków z Kremla, a nas z kolei rozpiera duma nad zwycięstwem w 1920 roku, kiedy to nad Wisłą zatrzymaliśmy pochód bolszewizmu na Europę. Dzielą nas także sojusze militarne. Kreml wciąż nie może zaakceptować faktu, że Polska nie jest już bliską zagranicą i działa w strukturach NATO. Z drugiej strony III RP często wychodzi przed szereg, pouczając Rosję nawet w kwestiach polityki wewnętrznej. Efektem tych działań są sankcje i embarga nakładane wzajemnie przez obie strony. Mimo to wiele firm stara się prowadzić wymianę handlową, organizowane są festiwale kultury polsko rosyjskiej, a współpraca rozwija się nawet na szczeblach uczelnianych. Czy wynika z tego jakaś korzyść? Jak po wielu latach od upadku komunizmu postrzegają Polaków Rosjanie? Czy nadal jesteśmy "bratnim narodem"? A może zdrajcami na rzecz Zachodu? O tym w najnowszym programie z cyklu: "Co sądzimy o...". Serdecznie zapraszam, Sara Kostecka [wsparcie programu] Zrzutka na studio: ... Mecenat na patronite: PayPal: Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: Facebook: Twitter: Kontakt z redakcją:

Najlepsze komentarze:

Polish ... do Rosji : MAM GŁĘBOKO W D*** WASZE WIELKIE WOJNY OJCZYŻNIANE! LADNIE TO WOGOLE JAKIES WOJNY ROBIĆ!? ZERO SZACUNKU DZIS BIEDAKI JESTESCIE I NIC NIE MACIE ! CO SIE DOROBILIŚCIE NA TYCH WOJNACH ? PENSJA W ROSJI = 15 0 ZLOTY NA MIESIEAC!
RollTV ... O jakich wspulnych zwycieztwach oni muwia.. No przez ich zdrady nigdy nie będziemy raczej przyjaciółmi. Łączy nas słowiańska krew to jest prawda.
Polish ... rozumiem że dla tego nie wykształconego bandyty którzy uważa że wszyscy polacy = bandyci to dla niego pani zadajca pytanie też wyglądała mu na bandtyke? zero wyborazni .. bezmyslny typ - ktos go pyta w jego kraju o polakach a ten nawet nie pomyśli ze to tylko polak wszedzie gdzie pojedzie robi tego typu uliczne wywiady heh
Piast P... Normalni ludzie ,to zawsze się ze sobą dogadają .
Wesołych Świąt eMisja TV?
Robert ... Moja rodzina mieszka w małej polskiej miejscowości przez 300 lat. I z opowieści jakie były przekazywane przez pokolenia to rosjanie w zaborze carskim również wyrażali się dobrze tylko co nam z wyrażania się?
adan96f... Również nie żywię urazy do Rosjan. Żywię za to do PiSu, który skłóca nasze obydwa narody...
Schirac... Ja tam nic do nich nie mam tak jak i my gnębieni przez czerwoną zarazę nie wierząca w nic mająca tradycję kulturę i narody w de
Robby S... Moje marzenie:aby polacks zgów mocno cierpieli.
Cogito ... Niestety to interesy/rządy sterują tym gdzie ma być wojna.
SurMika... Jeden od bandytów nas zwyzywał - pewnie banderowiec jebany. Umiejętność mowy rosyjskiej jest - ale mikrofon... :D
Babcia z 7:26... Wolność kurwa...
irena r... Może taki temat: Co Polacy sądzą o ruskich?
White D... Rosja to super kraj ???
SubZero... A co mnie to obchodzi?
MCroCop... - Co Pan myśli o ludziach z Polski?
- O kim?

Typ już w pierwszym zdaniu wyjaśnił.. :)
Sutello... Slava R??ussia ?.
To pierwsza liga. Kultura i supermocarstwo.
Życzę im jak najlepiej w nowym roku.


"W programie rosyjskiej TV 60 Minut, pan Igor Krotoszenko, specjalista ds. militarnych, w odpowiedzi na wypowiedzi Turczynowa wyjaśnił, w jaki sposób zareaguje Rosja w przypadku wypowiedzenia jej wojny przez Ukrainę. Uderzeniem rakietowym na wybrane cele strategiczne. Sztab wojskowy, siedzibę prezydencką P. Poroszenki, siedzibę Wierchowej Rady i inne wybrane cele militarno-polityczne na Ukrainie. Co spowodowało „oburzenie” będącego w studio TV Ukraińca. Prezentującego mentalność Kalego. Zabawne są też w rosyjskiej TV występy Polaka Jakuba Korejby, któremu pisarz, historyk i polityk Nikolaj Starikow nadał ksywę „wesoły szlachcic”. Ten facet z Polski jest niesamowity, mówi zupełnie tak, jak gdyby był pod wpływem amfetaminy. Budząc za każdym razem powszechną wesołość."
eMisjaT... Pamiętajcie, aby włączyć napisy po polsku na YouTube ;-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=62CJxkF8Db0


eMisjaTv ciekawostki

eMisjaTv ciekawostki

Historia kanału eMisjaTv zaczyna się w dniu 2010-10-25 03:02:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 617 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 27212708 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 79400 użytkowników.