Co nowego, co starego na kanale Marfish wędkarstwo i przygoda...

Zbiórka na wydanie książki fantasy KRÓL MYŚLI: Koszulki: Można mnie wesprzeć, a tym samym polepszyć jakość moich filmów i audycji na żywo. Możesz wysłać smsem napiwki: Możesz dokonać wpłaty na mój Paypal: Zobacz moje najciekawsze filmy wędkarskie: Sum: Karp: The Method Feeder Posłuchaj moich najlepszych audiobooków: Wiedźmin Mały książę: Królowa śniegu: Mój kanał książkowo audiobookowy: Jestem też tutaj: cda Jeśli podobają Ci się moje produkcje, możesz wspomóc przyszły rozwój i polepszyć jakość: Na ryby z Markiem nowego, starego kanale Marfish wędkarstwo przygoda


Najlepsze komentarze:

Tomaszp... No wkoncu.. MARECZKU MORDECZKO jesteś...
?ukasz ... Szanowny Panie Marku, ostatnio spotkała mnie podobna przygoda jak Pana, a mianowicie zatrzasnąłem się w przyczepie kempingowej i pamiętam że przeżył Pan podobny incydent nad wodą, ale nie mogę sobie przypomnieć jaki to był u Pana odcinek, a chciałbym jeszcze raz mieć przyjemność go obejrzeć. Czy byłby Pan w stanie mi pomóc i napisać tytuł tego odcinka lub wkleić link w odpowiedzi ? Z góry dziękuję bardzo.
Robert7... Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku
Catch &... Dzięki i wzajemnie! Połamania;)
Majster... Marku wszystkiego dobrego, zdrowia, szczęścia, nowego rekordu, żeby się powodziło w życiu i w portwelu i wszystkiego dobrego??
domino ... Haslo lepsze od luciowego
Przemys... Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
domino ... Siema Marek
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCzqDyMonE4yXfYYwnmodN8g