Jacek Czaputowicz: Warto zapytać Donalda Tuska, czyim jest...

„Powiedziałem tak w wywiadzie, mając na myśli, że (Donald Tusk) jest nieformalnym reprezentantem Niemiec. Nie jest reprezentantem Polski w tym sensie, że Polska miała swojego kandydata – Jacka Saryusz Wolskiego” – tak szef polskiej dyplomacji Jacek Czaputowicz wyjaśnił w rozmowie z Krzysztofem Ziemcem w RMF FM swoje głośne słowa o tym, że Donald Tusk jest w Radzie Europejskiej przedstawicielem Niemiec. Jak dodał: „Donald Tusk został wybrany w sposób legalny, natomiast na pewno nie jest reprezentantem Polski”. Dopytywany, czyim w takim razie Tusk jest reprezentantem, Czaputowicz odparł: „No właśnie, to jest dobre pytanie”.Jacek Czaputowicz: Warto zapytać Donalda Tuska, czyim reprezentantem. pewno Polski


Najlepsze komentarze:

Krzyszt... Polska jest krajem suwerennym, dopoki Żydzi nie tupną nogą... wtedy adrian podpisuje ustawy w samolocie
Anna An... Bezmózgowiec C z a p u t o w i c z jest nad wyraz wielkoduszny, ale w promowaniu kultury odrzucenia, w której to nie ma miejsca na suwerenną i sprawiedliwą Polskę.
Anna An... Z d r a j c a Czaputowicz opętany jest działaniami na rzecz swołoczy żydowskiej i brukselskiej przez co stał się światowcem, który w swoim opętaniu tak bardzo zniewala naszą ukochaną Ojczyznę.
Hanys H... ty gnido dziennikarska twój śmietnik to tvpiszambo a to drugie zero jak jego poprzednik słoń najgorszy MSZ .Ciule.
Krzyszt... Co on tak nakręca ten zegarek??
Zmie?ci... No na pewno nie jest reprezentantem Kato-Komuchow jak Pan Minister
Andrzej... Tusk poszedł w ślady dziadka
P?dzel ... ...się odezwał reprezentant Polski.. A paszoł w.......!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkC9YgH_FlqOhOIoTDFt4CA