OŚWIADCZENIE | J. Międlar

Dowiedziałem się, że ktoś wydzwania do organizacji, w tym do stowarzyszenia skupiającego ofiary holokaustu i podając się za mojego "pełnomocnika" twierdzi, że organizuje pikietę w Oświęcimiu. A ci w to wierzą. Nie robię pikiety i pełnomocnika nie mam. Na imię mam Jacek a nie Piotr, Waldek, Leszek czy Aleksander. A moje nazwisko to Międlar. Kłamcy niech się spalą ze wstydu. Mec. Jarosław Litwin Moja książka na Wsparcie finansowe: Portal: Blog: Sklep: POLECAM kalendarz, smycze, płyty, książkę, CZAPKI ZIMOWE na OŚWIADCZENIE Międlar


Najlepsze komentarze:

Marzenn... To jakis debil panie Jacku pozdrawiam
robsoni... Ale sukinsynstwo. Nie ma co sie cackac z takimi cwaniakami tylko zakladac im sprawy!
SCORPIO... Jacek uwazaj na siebie zaraz cie w cos wplataja pozniej zrobia na ciebie teczke potem pare pomowien potem cie osmiesza potem wplataja w afere pedofilska a potem skonczysz jak Pan swietej pamieci Lepper.Ogladnij jego wypowiedzi na YT sam mowi o tym jak latwo jest zniszczyc czlowieka.Badz czujny.CHWP.
Dan Pol... Miedlar... zacznij czytac Pismo Swiete...
irysek... Bijmy na alarm!!! Zobaczcie co Żydzi robią z Europą! ​https://www.youtube.com/watch?v=57m5Vdch0cs&bpctr=1547132746 to po prostu trzeba zobaczyć bo to rżnięcie baranków na żywca@!!!!
Lech Wi... Już czytałem - każdemu kto ma maturę i nie tylko polecam. Książka jest ciężka ale sama prawda.
Dariusz... Gardzenie kimkolwiek,a równocześnie nazywanie siebie chrześcijaninem ,to wielka aberracja jest.Polecam przeczytać Rz 12,14-21 .
Przemys... Wielkie brawa dla pana mecenasa
hiacynt... panie Jacku dran nie zna słowa Bóg,miłośc prawda,to zło w ludzkim ciele,
Stefan ... Jacku jest duża przyszłość przed tobą , jednak masz i będziesz miał wielu wrogów , więc proszę uważać na siebie. pozdrawiam.
Brudny ... on nachlany jest
Jurgen ... Ja dalej myślę o ks. Jacku Międlarze jako o przyszłym papieżu .Jak kiedyś kard. Wyszynski zwrócił się do zdrajcow paxowskich ... Na Kolana !Tak samo w przyszłości będzie z obecnymi zdrajcami wewnątrz kościoła . Zadrżą ze zgrozy i przerażenia ..
Bia?y P... co z tych książek !? Zydy cały czas konsekwentnie spychają nas do roli niewolników we własnym kraju, obywateli drugiej kategorii , pisaniem i czytaniem tych wszystkich ksiązek nic nie zrobimy. Jesteśmy w czarnej dupie nie ma dnia aby nie działo się coś przeciwko nam Polakom !!! Zdechniemy tu jako niewolnicy żydów oni będą bogacić się w naszym kraju korzystając z między innymi z bogactw naturalnych a my co .Mały procent jest świadomy tego co sie dzieje i w jakim kierunku to zmierza ,jednak zdecydowana większość ulega propagandzie ,konsumpcjonizmowi ,pseudo demokracji . Na 150 osób z którymi pracuję dosłownie 5 jest świadomych reszta lemingi, kolejne pokolenie zydokomuny , nie ma z kim gadać TRAGEDIA
Anna No... Proszę również posłuchać wywiadu z posłem Majką
Micha? ... Jak to mowi Tomasz Gryguć - „Holokał”.
Piotrek... Kretynów pełno jest na świecie i pomówienia zawsze były i będą nic z tym nie zrobimy .Jest Pan znanym człowiekiem, proszę się nie denerwować bo takie sytuacje będą się zdarzały. Ploty zawsze były i będą. Pozdrawiam serdecznie.
Smokey ... Panie Jacku niech się Pan nie przejmuje tacy ludzie to zwykli prowokatorzy którzy chcą Pana osobę zdyskredytować najwidoczniej wielu osobnikom przeszkadza Pańska działalność.Czolem Wielkiej Polsce i życzę siły do działania na 2019r. ?
Pietja ... ? ? ?
Pawe? A... Jacku co myślisz o Konfederacji Gietrzwałdzkiej?https://www.konfederacjagietrzwaldzka.pl/
Artur A... Witam pozdrawiam
Danuta ... Jeszcze raz pozdrawiam Cię serdecznie i modlę się o błogosławieństwo Boże dla Ciebie. To bardzo przykre że ktoś podszywa się pod Ciebie ale jak widać kretynow nie brakuje.
zenek s... kds Jacku, 3m się. Kto się z Tobą mierzy ? Żałosne. Olej to (TO). Zdrowia, sił i dobrej mocy w całym Nowym 2019 Roku. Wyrazy sympatii i szacunku. CWP.
Check M... "Słychać wycie? Znakomicie!"
S?awomi... Jest sporo osob nawiedzonych ale to ich problem.
Anna Sz... Krzysztof Karoń człowiek który otworzył mi oczy .świat jest inny ,aniżeli nam się go przedstawia.
Agniesz... Oj,prowokatorzy,kanalie,bezczelność! Bądź sobą,serdecznie pozdrawiam.
Jacek M... Dowiedziałem się, że ktoś wydzwania do organizacji, w tym do stowarzyszenia skupiającego ofiary holokaustu i podając się za mojego "pełnomocnika" twierdzi, że organizuje pikietę w Oświęcimiu. A ci w to wierzą. Nie robię pikiety i pełnomocnika nie mam. Na imię mam Jacek a nie Piotr, Waldek, Leszek czy Aleksander. A moje nazwisko to Międlar.

Kłamcy niech się spalą ze wstydu.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg