Czy gwiazdy Nas OSZUKUJĄ? Sekrety Playback i Auto Tune ☆ EFFECTowni ☆


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_zTdsCmr1kENajlepsze komentarze:

? EFFEC... Zapraszam do dyskusji! Co wy o tym myślicie? ??
Marcin ... Bo nie ma takich jak my! ❤️❤️❤️❤️
Mariusz... popieram to co robisz i idz dalej w tym kierunku PIONA !
Bartek ... Marku wypowiesz się na temat miłegopana i jego występu sylwestrowego
Paulaph... Subik wleciał ???
Patryk ... Niby spoko ale za mało konkretów, o playbacku nic praktycznie nie było, ale to może dlatego że pan też większość koncertów z niego gra ??
Micha? ... W samo sedno :)
Zbignie... Super człowiek.Propsy!
ENJOY O... Fajny materiał! :) ale
"Srający kot na puszczy" ??? wygrał :P
Simon D... Czegoś takiego brakowało wszystko pięknie wyjaśniłeś Marku wielkie brawa ? Czasy mamy jakie mamy technika rozwija i wiadomo czyni możliwości różne i trzeba z tego korzystać a nie patrzeć na to co było dawniej ? Ja dawniej nigdy jakoś nie lubiłem Disco Polo dopiero właśnie jak zmienił się styl zaczęły remixy nabrało to dla mnie sensu gdyż wychowałem się na muzyce nazwijmy to "klubowej" ? Jeszcze właśnie to co robisz Ty to już w ogóle petarda Twoje aranże, wstawki, melodie no i głowa do tekstów to po prostu rozwalasz system ? Pięknie powiedziałeś też o tym Hicie, że nie liczy talent co kto umie a jak mu się uda i wbiję nutę pod publikę. Zobacz ile Ty zrobiłeś nawet zeszłego roku nut dla różnych zespołów od takich mało znanych po bardzo znane i jakie są różnice wyświetleń i popularności tych utworów ? Zrobił jeden gość powinno być w miarę to samo niestety tak nie ma bo ktoś się tam wybił wcześniej i potem każdy jego utwór będzie większym czy mniejszym hitem. A drugi mniej znany może mieć i utwór od najlepszych mistrzów a jak nie trafi hita i tak się nie wybije. Może to nie jest do końca dobra bo naprawdę wiele jest vocalistów, vocalistek o pięknym głosie i nie są znani a inni walnęli hita nie umieją śpiewać a są na górze. Ale cóż takie czasy taki show-biznes i nic się nie zrobi. Ogólnie jestem za mi się podoba to całe tuningowanie muzyki zwłaszcza u Ciebie ? Pozdrawiam ?
Malutka... Pojawi się Pan kiedyś w jury Disco Star ? :)
FENDT P... Dobże mówisz
Radio S... Witam Marka!
Materiał zacny! Ja do tego materiału chciałbym dołączyć moje pytanie (jeszcze raz piszę,bo wczoraj pisałem do pana PW na Facebooku)
Otóż słucham muzyki Hardstyle 10 lat i napotkałem na utwory artystów takich jak Malua,Warface czy Mandy.Ma się wrażenia,że ci zrobili nowy utwór sami,ale,ale problem polega na tym,że te utwory zrobili tzw. Ghost Producenci jak Hard Driver,Devin Wild etc. i tutaj jest zonk,ponieważ wydają utwory pod własnym aliasem np. w Scantraxx,Fusion Records,Dirty Workz,tylko dla fejmu i rozpoznawalności,a tak naprawdę to Ghost jakby zyskał popularność.Możemy zauważyć np. po kicku (stopie) i już wiemy,że to nie nowy artysta a Ghost to już zrobił.Natomiast w przypadku Disco Polo / Dance raczej nie odczuwamy,że w utworach np. Boys słyszymy wokal Jana Bańkowskiego i wiem,że pomógł dograć subwokale,zrobił aranż itd. I dlatego moje pytanie jest takie:
Dlaczego w Disco Polo nie ma przejawu Ghostproducingu, a w muzyce np. Hardstyle jest ten przejaw?

Dziękuję za odpowiedź

pozdrawiam
Karol Smykla,Tarnobrzeg
?ukasz ... Panie Marku, może i pan nie potrafi grać na saksie, ale winszuję panu za wiedzę i sposób przekazu jej. Nie wspominając już o świetnych produkcjach. Kiedyś mieliśmy okazję rozmawiać przez telefon na temat nagrywek u Pana. Byłem zachwycony tym jak wytłumaczył mi pan od deski do deski jak wygląda produkcja u Pana, na jakim sprzęcie i w jaki sposób. Serdecznie pozdrawiam ?
Tylko p... Zauważyłem że discopolo jest od rapu popularniejsze bo na YouTube discopolo ma więcej wyświetleń pozdrawiam
Adrian ... Ja wszystko rozumiem i się zgadzam ale wystarczy porównać NJOY z PIĘKNI I ( PLAYBACK ) MŁODZI. Niebo a ziemia wystarczy zobaczyć koncerty. PIĘKNI I MŁODZI fajne piosenki ale ze studia sory. PS. ZACZAROWAŁA MNIE KOSMOS MAM NA HALO GRANIE POZDRO :) PS2. Idąc na koncert chce usłyszeć wykonawcę a nie PLAYBACK może być pół PLAYBACK ale płacę za szoł i miejmy szacunek do siebie Ja jako fan i piosenkarz jako gwiazda niech da dla fanów wszystko od Siebie co może a na łatwiznę iść to każdy może i brać kasę za pokazanie się tylko. Pozdrawiam jako FAN.
Jacek... Właśnie,jak ktoś śpiewa na żywo i nie całkiem czysto to nie mam pretensji,ale playback wg mnie to jest brak szacunku dla publiczności,która przychodzi na koncert posłuchać danego wykonawcy,a nie jego ,,płyty cd"
Gnarihn... Dlaczego podczas występów na żywo wiele zespołów disco polo używa podkładu razem już z wokalem i dodatkowo śpiewa na żywo, przez co te 2 wokale się bardzo różnią i czasem źle się tego słucha. Pozdrawiam
Karmen ... Fajnie ze poruszyl Pan temat ze kiedys wokalisci musieli umiec spiewac perfekcyjnie , ciesze sie ze zyjemy w tych lepszych czasach gdzie sa te wszystkie ulepszacze Ale za to teraz mamy super muzyke . Pozdrawiam
Lukas E... Dlaczego nie nagrywasz produkcji z innymi gwiazdami disco polo (prócz brata)? Macie między sobą jakieś spiny czy wolisz iść sam przed siebie? Szanuje za twoją szczerość!
☆ EFFECTowni ☆ ciekawostki

☆ EFFECTowni ☆ ciekawostki

Historia kanału ☆ EFFECTowni ☆ zaczyna się w dniu 2011-04-02 11:25:12.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 194 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 190595895 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 181000 użytkowników.