Debata wPolsce.pl: Dla kogo gra orkiestra Owsiaka? cz. 1 Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=f01c6KJc2r8Najlepsze komentarze:

Slawomi... Owsiak nie musi się podobać,ja też mam parę słów krytyki dla pana Jerzego,ale wy poprańce ze z tego programu zastanówcie się co mówicie,jak można krytykować WOŚP i Owsiaka,może kradł może nie ale tyle co on zrobił dobrego dla szpitali to nikt mu nie zabierze,i nie porównujcie Pawłowicz do Owsiaka,ona już dawno powinna się znalezć w odpowiednim szpitalu i jak słychać wy też, ten jad z waszych słów poprostu was rozjebie.
Michal ... Reklama dźwignią handlu.
Micha? ... Wielka orkiestra zaczęła fałszować i za to winny jest J. Owsiak
WaldQ1... Miało nie być stronniczo, a był chaotyczny zbiór kłamstw.
Antyoks... Gra nam Orkiestra Depopulacyjna jak na statku " Tytaniku" : Alarm!

BARDZO WAŻNE DLA CHORYCH NA RAKA!!!

TAK NIE MOŻE BYĆ!!!!

Udostępniajcie !

To jest apel o pomoc pracowników szpitala w Bronowicach - Krakowie - cytuję ich prośbę:"Mamy w Polsce super zaawansowany sprzęt - akcelerator protonowy. Znajduje się w Krakowie-Bronowicach. Kosztował 300 (słownie: TRZYSTA) milionów złotych, umożliwia niszczenie komórek nowotworowych wewnątrz ciała praktycznie bez naruszania okolic guza, można nim napromieniać wnętrze mózgu, kręgosłupa, wrażliwych narządów. Ale co z tego... Krajowy konsultant zdrowia wskazał 5 (słownie PIĘĆ) typów nowotworów, które możemy nim naświetlać. I są to guzy tak egzotyczne jak struniak policzkowy - miała go 1 (słownie JEDNA) osoba w Polsce - już została wyleczona. Leczymy rocznie 80-90 osób (słownie OSIEMDZIESIĄT do DZIEWIĘĆDZIESIĄT). Mamy możliwość leczyć 400-600 osób (słownie CZTERYSTA do SZEŚĆSET) a być może więcej. Ale NIE MOŻEMY... Nie możemy, ponieważ NIE MA TYLU CHORYCH W POLSCE ZE WSKAZANIAMI KTÓRE REFUNDUJE NFZ. Nie możemy też leczyć odpłatnie tych, którzy chcieliby próbować ratować się za pieniądze - sprzęt jest z grantu, NIE MAMY NA TO ZGODY... Sprzęt za TRZYSTA milionów złotych jest wykorzystywany w 15-20% a ludzie umierają, dzieci umierają... Albo zbierają po dwieście tysięcy dolarów na zabiegi na tym samym sprzęcie w USA a w Polsce taka terapia kosztuje 80-90 tysięcy złotych (pełna terapia, 35 frakcji) mniejsze terapie są nawet tańsze. Życie kosztuje tyle, co używane auto ale nie można go ratować, po prostu nie ma na to zgody... W prywatnej klinice w Czechach można wykonać taki zabieg prywatnie - kosztuje ok. 210 tyś. zł, ludzie z Polski tam jeżdżą, ci których na to stać i o tym wiedzą... Czy to nie jest straszne???Centrum Cyklotronowe Bronowice - szukajcie pod tym hasłem. Jeżeli ktoś może coś z tym zrobić - zróbcie... Nawet profesor zarządzający tym ośrodkiem trafił na mur obojętności od którego się odbił... My tylko możemy obsłużyć najlepiej jak umiemy ludzi, którzy są tam skierowani, nic więcej..."
Janusz ... Po co o tym gadacie jak ta Orkiestra taka zła jak by był PiSowska to Ok co odpierdolcie się od tego tematu i gitara
Chmura ... A dla kogo gra Caritas ? Tak samo nie wiemy. Fajnie jest dawać na Caritas szlachetna paczkę i na wosp. Tylko, że krytykujecie jedynie WOSP co roku. A im więcej krytyki na niego tym więcej pieniędzy:) Także dzięki :) Lepiej by było, gdybyście nie wspominali o nim, to może by ludzie to nie opłacali. Tak drodzy Karnowscy jeszcze mu kieszeń nabijacie. Oby Wasze dzieci nie korzystały z tego sprzętu. A z resztą jak będą korzystać to i tak nie będziecie chcieli jego pomocy. Prawdziwi Pisowcy. Łezka się kręci w oku. Jestescie za malymi kurduplami, by coś w tym zmienić. Tak tylko powiem, że to jest działalność prywatna i tak samo jak do Fundacji Ojca Rydzyka nic mi do tego co robi z pieniędzmi i jak się rozlicza. To jego biznes. To nie jest państwowe. Może zajmujecie się tematem NBP czy już tak bardzo jestescie zszantażowani, by gadać byle co i mieć temat zastępczy? A jutro napiszę dużo co wiem o spółce Srebrną to się posrasz Karnasiu.
Jarek F... Rzeczywiście. Owsiak jest 2 lata starszy od Makowskiego. Szok!
Adam... Sukces "WOŚP" potwierdza niestety tylko jedno - głupotę polskiego społeczeństwa. Drugim "fenomenem" był Aleksander Kwaśniewski - infantylny pijaczyna dwukrotnie wybrany przez polskie społeczeństwo na prezydenta. Jaki kraj - taki prezydent. Przykro mi, że mam aż tak złą opinię o Polakach.
monika... Swietny prowadzący ! i oczywiscie red. Karnowski . Owsik jest dokładnie złodziejem pokroju Kijowskiego , i dziwie sie słuzbom brakiem zainteresowania .Matka kurka udowodnila , ze Owsik to kombinator , oszust i zwykly manipulator !!! ...i co ? .
Darek K... Owsiak to ciota gdyby był utrzciwy to powiedział by o kasie wyżebranej która wyciąga z tych naiwnych ludzi .Nie mylcie i nie wciągajcie owsiakowcow bo to hieny na trupach do kasy.Owsiak to dorobkiewicz zwyczajna hiena i oszust .
Artut M... Orkiestra tak im grac JEDEN DZIEN PRACY A POTEM ROK WAKACJI NA HAWAJACH Z CAŁĄ RODZINKĄ rozjazy furami i mieszkano w palacach.....tak sie czerwona pseudo elita bawi....??????
Sebasti... A czy wy sie zastanowiliście bando oszołomów nad tym ile ludzi pomaga chorym i potrzebującym ? na litość boską przecież oni kupują za te pieniądze sprzęt dla chorych - a co jeśli ileś kasy sobie zabiera ? z tego żyje ? opłaca fundacje? Dopierdalają sie do niego a ciekawy jestem co by sie stało jakby sie wkurwił i zamknął WOŚP. Co wtedy zrobi służba zdrowia.
Daw Wys... W tle było zdjęcie Einsteina i Owsiaka. Dwóch żydów obok siebie...
MARCINR... odpierdolcie sie od Owsiaka. Rydzyk to szmata i pro koscielne cioty
Przemek... Nie przychylna wladza ...ma wszystkie sluzby i co? Owsiak chyba okej jest. W Caritasie pracuja przestepcy i tez nic wiec tez okej. Dajcie ludziom spokuj.
Adam Ad... Mnie wiara nie pozwala wrzucać na owsiaka
cezary ... A Karnowski to typowa ostoja nienawiści typowa cechą Polaka zazdrosnego i wscieklego że komuś się coś udało typowy Polaczek takie myślenie trzeba niszczyć
cezary ... Haha ha no jak twierdzić ie że to Pawłowicz jest poszkodowana to naprawdę jesteście zjebami
cezary ... Kiedyś nie było takiego. Zjebanego tworu jak telewizja w Polsce która wszędzie doszukuje się teorii spiskowych co jebie w głowach wszystkim polakom i niestety ich dzieli
Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.