Wreszcie zostałam dietetykiem moja autobiografia cz. 6/6 |...

Przygody rowerowe, Trans Carpatia, narty, zawody w gigancie, studia dietetyczne, szkolenia u "konkurencji", kursy fotograficzne. Trans Carpatia: Film powstał na bazie mojego segregatora z dyplomami, certyfikatami i świadectwami. Chcesz się dowiedzieć jakim byłam uczniem i czego już się w swoim życiu uczyłam? To oglądnij wszystkie części. Polecam również powiązane filmy Q&A: 1. cz. 1 2. cz. 2 3. cz. 3 Moja historia: Skąd nazwa Ajwen: Jaka byłam kiedyś: Wreszcie zostałam dietetykiem autobiografia Iwona Wierzbicka


Najlepsze komentarze:

Georg F... pozdrawiam
Anna M.... Mój tata powiedziałby noooo kobieta"orkiestra"znaczy wszechstronna,jakby to nie zabrzmiało jest to komplement?...łoł,łoł i jeszcze raz gratulacje!
Anna Ko... Łał mi się bardzo podobało ? Szkoda że wiecej nie wspomniałaś o nurkowaniu licze że może jeszcze zrobisz taki film o szczegółach tego sportu
Maranat... Prosze o odcinek o postach(Dabrowska, Breuss, Buchinger, Malachow itd.). Wskazania, przeciwwskazania , jak kontrolowac(badania, etc.). Dzieki z gory.
Magdale... Jak można się skontaktować z panią? Szukam dietetyka
kristof... Iwona jesteś MEGA!
Lukasz ... Witamy i gratulujemy odwagi i odkrycia siebie.
Pozdrawiamy
Łukasz i Asia
P.s.
Pani Iwono, miałem w swoim życiu kilka starć w komentarzach itp. Tak sobie myślę że szkoda energii, czasu na odpisywanie, wdawanie się w polemiki. Piszę z troski. Nieprzekonanych nieprzekonamy. Oni często po prostu sieją jadem i nie są zainteresowani rozmową.

Pokój i dobro =)
janusz ... supcio,pozdrawiam serdecznie.
Ryszard... Jesteś niesamowita,jak znalazłaś czas na to wszystko , pozdrawiam serdecznie.
Janusz ... Miło było Cię wysłuchać
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCrJRUuuYFzZH0thFLlNqXbg