27. Finał WOŚP zobacz live w internecie!

Dorzuć się do transmisyjnej zbiórki Warszawski koncert PKiN na Kręciole: Wszystkie informacje o Finale znajdziecie na stronie i na WOŚP Gramy z ekipą Ja, Rock na Finał WOŚP zobacz internecie!


Najlepsze komentarze:

Wladysl... Idźcie się leczyć ignoranci i nieucy. Wasza publikacja to pewnie nie szaleństwo? Jesteście tacy sami jak ten nożownik a nawet gorsi tylko jeszcze o tym nie wiecie.
Wladysl... Jedna przemoc rodzi drugą przemoc - przecież to normalne ignoranci. Oszustwa wielkiej bandy anty-świątecznej przemocy czas skończyć. Marksistowsko-faszystowskie ścierwa wynocha z Polski! Jeszcze tego nie rozumiecie? Myślicie że będziecie bezkarnie działać? Oddać kradzione podstępem pieniądze Polaków. Wszystkie pieniądze przekazać bezpośrednio skarbowi państwa lub prawdziwej organizacji charytatywnej!
Wladysl... Jerzy Owsiak - dziki to jest pan szubrawcu marksistowski i faszystowski..Do czego zmuszacie niektórych co mądrzejszych ludzi? Jakie złe emocje wywołujecie? Wynocha z mojego kraju łajdaku! Jesteś tylko pionkiem od międzynarodowej mafii która zawładnęła umysłami niektórych Polaków. To przez takich jak pan to się stało. Przemoc rodzi przemoc!
Tomasz ... Dziękuję Wam za to co robicie. Chapeu Bas!!!
First E... Kwota zadeklarowana na zakończenie 27. Finału WOŚP: 92 143 798 PLN
Szacuję, że podczas 27. Finału WOŚP uda się zebrać: ~143 010 000 PLN (zobaczymy czy mam rację) - pozdrawiam! :)
Agniesz... A miało być laserowo...
Jommy... Widzimy się za rok w 28 FINALE !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCTnfPwxptNJ7NSetpgqwpNA