Wezwanie do Pojednania Atak na Prezydenta Adamowicza na Finale...

► Dlaczego Się Nienawidzimy? Rozmowa z KODowcem ► ► Film z Ataku ► ► Na Twitterze obserwuj mnie ► ► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + Wezwanie do Pojednania Atak na Prezydenta Adamowicza na Finale WOŚP w Gdańsku Analiza Komentator Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► Kto Naprawdę Rządzi Polską ► 2. ► Urzędy Pracy w Polsce Szukają Imamów ► 3. ► Odstrzał Dzików w Polsce Rolnik o ASF i Aferze Politycznej Unii Europejskiej UE ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► wideoprezentacje ► Źródło ► 42/marsz przeciwko przemocy i nienawisci po ataku na prezydenta gdanska,900342.html #afera #wośp #gdańsk #adamowicz #wośpadamowicz #komentator #ator #bank #pieniądze #politykaWezwanie Pojednania Prezydenta Adamowicza Finale WOŚP Gdańsku Analiza Komentator


Najlepsze komentarze:

Babcia ... Módlmy się!? A może zacznijmy mówić prawdę, bo tylko prawda wyzwala. A może przywróćmy znaczenie słowom, niech kłamstwo znów nazywa się kłamstwem a nie nieprawdą, czy mijaniem się z prawdą, niech wojna znów nazywa się wojna, gdzie giną kobiety i dzieci, a nie misją pokojową, niech złodziejstwo, cwaniactwo, oszustwo znów niech się tak nazywa, a nie inteligencją. PRZYWRÓĆMY PRAWDZIWE ZNACZENIE SŁOWOM, a odzyskamy wolność i nie będziemy podatni na żadne kłamstwa.
Mroczna... Nakręcanie spirali nienawiści zawsze prowadzi do tragedii
piter c... Jaki ty hipokryta jesteś świniaku,to głowa mała,tfuur
katolic... Po babę Adamowicza Duda wysłał specjalny samolot! Polacy! Wysłał po nią samolot!!!
A co wysłał żonom górników, którzy zginęli w Czechach?Parę słów upitolił!
Ki my jesteśmy dla tych zasrańców? Nawozem i śmieciami. Do dupy z nimi wszystkimi i ich rządami. Niech ich wszystkich.......
Aron Ar... To nie do viary co sie dzieje .Bardzo vierze za Polycy som sobom a nikt vas niezmanipuluje do jakichs albo v jakichs zabijakuv. Za Czechy vam dierze palce .
B?a????... Mój wywiad donosi, że spadkobiercy mają problem, nie potrafią się doliczyć ile mieszkań odziedziczyli.
A tak szczerze, to gdyby był gdzie jego miejsce, to by żył. W więzieniu.
Pozdrawiam cieplutko z Kremla.
s?ona z... Schetyna - 1 marca 2018 o Adamowiczu -- "Podejmuje decyzje bez Platformy i musi za to zapłacić"
RC 28... akurat pisowcy też robią to co kodziarze
Maciej... JAK NAS POLITYCY NIE SZANUJĄ, TO NIECH SIĘ BOJĄ! Tak powinno być w normalnym państwie, że politycy boją się obywateli, bo może wydarzyć się incydent. Poza tym, nie będę się modlił za satanistę i wam też odradzam.
marcin1... nie lubiłem jego ale nie zaslugiwał na śmierć
Marta W... Chcemy spiskowe teorie Panie Krzysztofie.
Ave Me... Śmierć jednostki to tragedia śmierć milionów to czysta statystyka
cz?ek... tak, Polacy powinni pojednać się i przepraszać władze PO, bo okazali się mordercami, podobnie jak antysemitami wcześniej, tak?
Gozer T... Ten kraj jest dziki wiec o co chodzi.
Multive... "Oko za oko, świat się stanie ślepym".
rad roz... ktoś nie wytrzymał...
Dana P.... Ator, do cholery, nie pieprz, że wariat! zabójstwo polityczne, bandyta to wykrzyczał!!!!!!!!!!!
Erika H... Pyta Pan, dlaczego sie nienawidzimy...a no tak mysle, dlatego,,, bo politycy zrobili duzo zlego dla swojego narodu i wlos im z glowy niespadl!
Joanna ... Pan Owsiak musi ponieść odpowiedzialność karną za zaniedbanie! Nie dopilnowal!
Wojciec... Ator zrób odcinek o teoriach spiskowych na temat zabójstwa Adamowicza
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g