OSTRO o Tragicznym Finale WOŚP. Murem Za Owsiakiem, Animacja TVP...

SYTUACJA POLKI W NIEMCZECH 1:34 MUREM ZA OWSIAKIEM 5:03 ANIMACJA TVP O WOŚP 10:56 NAJLEPSZE ZAWODY 2019 13:44 STEWARDESSY MUSZĄ SCHUDNĄĆ 16:43 ONA TAŃCZY DLA MNIE W NETFLIXIE 18:17 PIERWSZY MIESIĄC NETFLIX ZA DARMO!!! Sprawdź instagrama! KUP KOSZULKĘ Otrzymuj filmy BEZ REKLAM oraz PRZED INNYMI! :) ZOSTAŃ PATRONEM! Jak zostać Patronem? LUB Wpłacaj miesięcznie dowolną kwotę na konto: POLSKIE MEDIA ŁUKASZ PODSTAWKA 21 1020 3017 0000 2102 0434 3422 Dane do przelewu zza granicy: IBAN: PL21 1020 3017 0000 2102 0434 3422 SWIFT/BC: BPKOPLPW W tytule wpisując DAROWIZNA oraz swój adres e mail do kontaktu. WIADOMOŚCI CODZIENNIE O 21:00 SUBSKRYBUJ ABY NIE PRZEGAPIĆ Codzienny serwis informacyjny Bądź Na Bieżąco Informacje z Polski i ze Świata. W dzisiejszym przeglądzie wiadomości Bądź Na Bieżąco sprawdzimy m.in. informacje nt. Analiza i komentarz tej sprawy oraz innych w dzisiejszym materiale.OSTRO Tragicznym Finale WOŚP. Murem Owsiakiem, Animacja WIADOMOŚCI


Najlepsze komentarze:

B?d? Na... Murem Za Owsiakiem?
Andi Da... Pojebany kraj ,oszusta więcej się żałuje, stawia się wszystkie medyczne możliwości, a dla podatnika, przeciętnego zjadacza chleba nie ma nawet krwi.
Bogdan ... Filmik o owsiaku zajebisty!
Sylwia ... po tym filmie nie można Cię nie subskrybować :)
więcej prawdy :)
Adam Do... Wg przykazania ,,rób ta co chceta,, zabił faceta...
Marcin ... Super filmik o owsiaku cała prawda
Wojciec... Jestem katolikiem . on islamistą
Krecik... Powiem tak w Anglii zaraz po sylwestrze zginol znajomy mojego wójka został saktowany przez Polaków za 50 centów i ja się dopiero o tym dowiedziałem od wójka a ja często czytam angielskimi informacjami
Ripek G... Po pierwsze świetny wstęp.
Po drugie cały kraj płaczę za tym prezydentem, a czy ktoś się zainteresował tym co mówił sprawca? Nie wydaje mi się, mówił że był niewinny że siedział przez to że prezydent był wczesniej w PO. Mnie to intryguje, zastanawiam się nad tym.
A po trzecie to prawda, że Owsiak napędza tą całą,, karuzele " (oraz moim zdaniem bierze dla siebie z tego trochę pieniędzy ?) to trochę dziwne, jest napad podczas finału orkiestry ginie prezydent Gdańska a Owsiak podaję się do dymisji to też jest dziwne.
Wojciec... Nie jestem za pszemocą nie
Tomasz ... Hmmm. Jest kierowcą i całe szczęście słucham tylko radia no i oczywiście oglądam BNB w każdym miejscu Europy. A o tragedi w Gdańsku to w Niemczech za dużo nie było słychać z resztą jak o polskiej kobiecie która została dźgnięta nożem.
michu... Mam wrażenie ze Maciek poza podawaniem wiadomości zaczyna w kontrowersyjny sposób pokazywać swoje zdanie :D Oby tak dalej
Sebasti... Bo jeśli dzieję się krzywda dla szarego Polaka to każdy dziennikarzyna ma to w dupie , ale POniemiec , lub PiSożyd to już inna sprawa i dalej w koło Macieju . A tak co do tego Afgańczyka to za dwa , trzy tygodnie go wypuszczą z powodu nie wykrycia sprawcy .
Janusz ... Precz z Owsiakiem
ADIjos ... Co do początku to powiem jedno. NARESZCIE KTOŚ TO POWIEDZIAŁ
Wojciec... Jak islam tu wejdżie daj mi karabin bor błagam
My?le w... W pełni się zgadzam
Tener... Owsiak chce atencji a ameby dramatyzują i liżą mu dupe jak lizaka
Mack Wi... Jaka strata? jaka tragedia? gdyby życie weryfikowało tak wszystkich sku...... ów żyło by się lepiej , i jak widze te wszystkie posty na fb związane z adamowiczem jaki to on ku...wa biedny a jego rodzinka nieszczęśliwa mam to głęboko poniżej poważania , choć raz sprawiedliwości stało się zadość. Zwykły mafijny pionek a o prawdziwych kulisach jego śmierci dowiemy się pewnie za kilkanaście lat , gdy po platformie i pisie nie będzie żadnego śladu. A dla reszty tępego go ludu proponuję mniej telewizji bo już do reszty zdurniejecie. Zajmijcie się własnym życiem daremna maso!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCTAAUHQl0sN6w0RpAUzs-Bg