Bosak u Roli o legalnym banderyźmie w RP, Gwiazdowskim, Iranie,...

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Bosak legalnym banderyźmie Gwiazdowskim, Iranie, indoktrynacji konflikcie


Najlepsze komentarze:

Tomasz ... Nie pozwolą na ekshumacje, ponieważ to pokaże skalę mordów, która obciąży Ukraińców.
Tomasz ... Bosak. Jak zawsze spokój i rozsądek. Do tego wiedza polityczna i geo polityczna. Więcej Bosaków w życiu publicznym.
Chmura ... Bosak chodzi na mszę do kościoła św. Aleksandra na pl. Trzech Krzyży.
Michal ... Brawo panie Bosak świetny wywiad
wit mic... Rola, używaj wyrażeń, które znasz a nie powtarzaj bezmyślnie zasłyszanej figury retorycznej.
Nie ma czegoś takiego jak skrajna schizofremia 3:17. Ogólnie słaby masz zasób słów i porównań. Brzmisz często infantylnie.
Monika ... Co z Karta Polaka! Kto weryfikuje tych Ukraincow!
Bronek ... Kiedy nazwa koalicji?
Spring ... zaproscie jana pospieszalskiego
Jan Now... Z Gdzńskiem tak gładko jak ze Smoleńskiem nie będzie bo społeczeństwo się uczy.
M Mc... W panu jedyna nadzieja na wolna Polske.
Marek Z... Głos polskiego szarego ludu proponuje najpiękniejszą z możliwych nazwę koalicji: „POLACY” i zauważa:
Szanowni Panowie: JKM, Braun, Winnicki, Marzec „Liroy”- żadnych kłótni i wyciągania różnic programowych, bo prosty człowiek i tak się na tym nie wyznaje i nie ma na takie „studia” czasu, bo zwykle ciężko pracuje, po 10 godzin dziennie. Ustalcie Panowie między sobą maksymalnie(!) 1 - 3 tezy programowe/hasła propagandowe o ważnej i długiej perspektywie dla Polaków, bo prosty wyborca więcej nie zapamięta. „Psychologicznie Jajec” jak mawiał Kutzowy płk. Kwiatkowski. Posłuchajcie się choć raz, takiego jak ja szaraczka a będzie w końcu nasze na wierzchu. Życzę powodzenia i macie mój głos. I moich bliskich też.
P.S. Nie odpowiadajcie na żadne głupie pytanie i nie dawajcie się wciągać w żadne „tak czy nie”, „skandaliści” czy „minęła 20”. Bądźcie trochę tajemniczy, ale bez wprowadzania „elementu baśniowego do rzeczywistości”.
Z serca Szczęść Boże wszystkim Wam

P.S. Nazwa koalicji „POLACY” sprawi, że reklamę w TVP, POLSAT, TVN i TVN24 będziecie mieli gratis. I to jaką!
estee99... Panie Redaktorze, schizofeNia, a nie schizofreMia.
luksor1... patostreamer?! pierwsze słyszę a jestem anglistą aż musiałem sprawdzić i teraz już wiem ja takich nazywam patogenami
William... panie Bosak na Boga co ty wygadujesz bestialskich ukraińskich morderców z UPA nazywasz "żołnierzami" człowieku gdzie Rzym gdzie Krym to są bluźniercze porównania to jest relatywizm waż pan słowa co pan gadasz bo śmie mówić ze jesteś krypto banderowiec w ogóle w tych sprawach twoja postawa jest miękka mglista i nietransparentna
Jebziku... 48:30 Słyszałem już o tej sprawie, absurdalne wnioski psychopatologów, trzeba powiedzieć takim wynaturzonym oderwanym od rzeczywistoci ludziom stanowcze "NO PO PROSTU KUR**A NO NIE, BOŻE CZY TY TO WIDZISZ".
Paul Sz... Jeśli ścigany przez państwo polskie miałby byc "nacjonalizm ukraiński", to rzeczywiście jest to określenie zbyt ogólne, bo przecież nie każdy nacjonalista ukraiński musi byc jednocześnie "banderowcem" czy zwolennikiem działań OUN-UPA.
Ryszard... W którym momencie mowa o Gwiazdowskim?
Adrian ... Merytorycznie i stonowanie, rzekłbym nawet chłodne spojrzenie na sprawy. Takiego polityka to się szanuje.
marcin ... Dlatego nie ma Bisaka w mediach. Bo jest na prawdę mądry, wyrazisty, przekonujący i z zasadami. Skarb dla polskiej polityki
bryce21... Ten prowadzacy w intro wyglada jak menel.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ