Małgorzata Mostowska ciekawostki

Małgorzata Mostowska ciekawostki

Historia kanału Małgorzata Mostowska zaczyna się w dniu 2007-07-10 08:59:05.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 175 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 16552035 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 125651 użytkowników.

Joga po Porodzie dla Świeżych Mam ❤


Joga po porodzie to propozycja dla wszystkich świeżych mam, które czują się już na siłach, aby wrócić do praktyki. Będziemy wzmacniać osłabione po porodzie mięśnie dna miednicy (Kegla) oraz brzuch, którego w ciąży nie wzmacniałyśmy. Dodatkowo skupimy się na kręgosłupie (bo dźwiganie maleństwa mogło spowodować jego bóle) oraz otwarciu klatki piersiowej (gdyż np. karmienie piersią z łatwością ją "zamyka"). To będzie spokojna joga, dlatego załóż proszę coś wygodnego i chodź ze mną na 20 minut tylko dla siebie czasu, którego każda młoda mama bardzo potrzebuje. Pamiętaj, aby głęboko oddychać i skupić się na swoim ciele i odczuciach z niego płynących. MUSIC: EpidemicSound.com Pozostańmy w kontakcie: INSTAGRAM FACEBOOK WWW BLOG EMAIL – WSPÓŁPRACA: GRUPA NA FB: Jeśli podobał Ci się ten film, daj mi proszę dużego lajka, wtedy wiem, że to co robię, pomaga innym! Jeśli chcesz pozostać na bieżąco, subskrybuj mój kanał i bądź automatycznie powiadamiany o nowych filmach! :) Do zobaczenia już wkrótce! Gosia ♥Porodzie Świeżych

Najlepsze komentarze:

Paula S...Wszystko to, czego mi było trzeba, coś czuję, że w końcu uda mi się wrócić do regularnej praktyki ? Gosia, jesteś wielka !!! ?
Aleksan...Bardzo przyjemna praktyka. Czy zamieszczone już praktyki na wzmocnienie brzucha są odpowiednie dla mamy prawie półrocznego malca? Jeśli są jakieś przeciwskazania to poproszę o jeszcze o jakas dedykowana praktykę :-) pozdrawiam, Ola.
ThankYo...No jak to tak? Gosia nie powiedziała, że mogą skorzystać z niej wszyscy, a nie tylko mamy? To ja powiem - to praktyka nie tylko dla mam, ale też dla osób, które potrzebują dość łagodnej praktyki ;)
Beata S...Bardzo przyjemna praktyka ? Łagodna i spokojna. Myślę, że nie tylko świeżo upieczone mamy z niej skorzystają ? Ściskam mocno i pięknego dnia ??
grafito...Chyba mlodych mam?Jak mozna byc swieza mama?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCITlHzj4MUzRNM17pdWUWeQ