Jan Żaryn: Działania ministra wpisują się w polską tradycję...

Jan Żaryn: Działania ministra wpisują się w polską tradycję rozumienia wolności. Przemówienie senatora PiS, prof. Jana Żaryna, który skomentował nagrodę dla min. Piotra Glińśkiego podczas Gali Człowiek Wolności 2018.Żaryn: Działania ministra wpisują polską tradycję rozumienia wolności


Najlepsze komentarze:

Plastbu... Jak chcesz wychowywać przez muzeum Polin albo przez Auschwitz???? Tam jest antypolonizm, złość i nienawiść do Polaków ?
maciek ... Wy wszyscy jestescie wartli jedynie dobrego kopa w dupe wlacznie z toba panie Zaryn , okazuje sie pan byc kolejnym zydoskim dupolizem I tyle w temacie zdrajcy Polskiego Interesu Narodowego . Jesli glinski dalej bedzie ladowal nasze pieniadze z zydoskie kieszenie to tez sie nie sprzeciwisz judaszu kolejny podobny wszystkim w sejmie , senacie bo o reszcie nie warto wspominac !
Dan Cem... Śmieszne
Materia... Wolność czyli prawo głupiego do pozostanie głupim.
Pawe? A... Z całym szacunkiem dla pana Żaryna ale jak głęboko można wkładać palec w dupę żyd..... pachołkom?
jan kow... Zakłamanie totalne!!!
Kultura parchata przed kulturą Polską. Oto co dzieje się w NASZYM kraju.
83binki... Muzeum Polin jest wspolfinansowane przez srodki publiczne, a na konferencjach w nim urzadzanych obraza sie Polakow. Gdzie byl wtedy minister kultury. W sztuce "klatwa" aktorka inscenizuje sex oralny z figura Jana Pawla 2. Co zrobil w tych tematach Pan profesor? Byl na kolacji u J. Danielsa- koszernej oczywiscie
Mietek ... Jak się "wie" na co kierować pieniądze polskiego podatnika , to i zaskarbia się przychylności nieba . Gliński ma długiego nosa i został chyba poinstruowany jaka jest w tym momencie mądrość etapu. Propaganda w polskojęzycznych mediach nic nie pomoże - mam nadzieję - i Polacy wystawią ocenę w następnych wyborach.
Christo... Zydziska znowu oszukuja Polaków
83binki... Glosowalem na PiS w zeszlych wyborach ale juz tego bledu nie popelnie. Mowili ze PO kleczy przed Niemcami a sami leza plackiem przed USA i Izraelem
Stanisl... Panie glinski dbaj, o Polaków a nie o żydów! !!!!!!!
83binki... Gdzie jest film o rotmistrzu Pileckim- jednym z najwiekszych bohaterow 2 wojny swiatowej?
83binki... Polski minister kultury- 100 ml na cmentarz zydowski a w muzeum Auschwitz dyskryminowane sa polskie rodziny ofiar.
shroude... Propaganda
Plastbu... A co z muzeum Auschwitz??? Polacy mogą tam jeszcze wchodzić? A rotmistrz Pilecki schowany w obdrapanej budzie???
Andrzej... Najpierw zyda i sobie a pozniej polaczka zeby sie nie burzyli za bardzo przecierz wybory sie zblizaja
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPiu4CZlknkTworskK79CPg