GamerSpace ciekawostki

GamerSpace ciekawostki

Historia kanału GamerSpace zaczyna się w dniu 2012-02-22 11:52:43.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 5241 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 51108696 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 142758 użytkowników.

LIN Z The Sims 4: Ogrodnicy 37 w/ UndecidedKupuj gry na G2A z kodem GAMERSPACE masz 3% zniżki! ;) ❤ Subskrybuj by być na bieżąco! Kliknij by być nie przegapić filmów! ⮟⮟⮟Rozwiń Opis⮟⮟⮟ Kanał Maćka: Mój Origin: GamerSpaceYT Maćka Origin: UndecidedYT ▶ Zostaw Likea na FB ▶ Snapchat: gamerspace ▶ Grupa FB ▶ Twitter: ▶ Streamy: ▶ Instagram: ▶ Napisz do mnie: ◆◆ Szukasz innych gier w moim wykonaniu? ◆◆ Sprawdź koniecznie! Zapraszam na tsa ;) gamerspace.pl Najwyższa jakość serwerów gier, najlepsze wsparcie techniczne, w rozsądnej cenie. ✉FANPOCZTA✉ Dane Adresowe! Wojciech Gutbier Poste Restante 95 110 UP Zgierz 2 Pamiętaj tylko o napisaniu maila że coś do mnie wysłałeś/aś!Ogrodnicy Undecided

Najlepsze komentarze:

GamerSp... Ankieta bo oczywiscie yt opisów nie zapisał xD
https://www.strawpoll.me/17288782
Nela Ma... Ja chce zebyscie teraz mieli psa ;))
WIKTORI... ❤️❤️❤️??????
123 456... Adoptujcie psa
Cebulac... Kocham was ❤ super odcineczek
Misiula... Maciek: Dlaczego Ty chcesz mnie zmusić do nagości ?
Wojtek: Jakich gości? Przecież Ty domownikom jesteś.
Padlam i nie mogłam wstać xD
seraphi... A może króliczek ? ?
Martini... A ja się pytam.. gdzie jest romans Wojtka i Maćka? To nie jest ciężko wbić, poświęćcie na to kawałek dnia i zostańcie parą w Simsach ??‍❤️‍?
Joanna ... Wojtku, żeby pasek do awansu szybciej się napełniał trzeba w ciągu dnia robić różne pozytywne interakcje w pracy, a nie tylko pracuj ciężko. Warto chociażby na przemiennie klikać pracuj cieżko/współpracuj z pracownikami.
xxAnde?... Ogrodnicyyy ?? Supcio odcinek ?? Uwielbiam ogrodników ❤❤
puszkap... Jak zobaczyłam, że ten odcinek taki krótki to miałam takie - halo, ale jak to tylko 20 minut, ja się nie zgadzam! ? Fajny ten asystent głosowy, też takiego chcę ? Ta sprzątaczka jaka wkujwiona, hahahaha ? Maciek będzie tak koksił, że potem z niego nic nie zostanie ? Antoni Wróbel ciśnie pompki, jak to wygląda xD Znowu nie było miłości, standard ? Głosowanie w ankiecie - mission complete, mam nadzieję, że wygra ta opcja na którą głosowałam, byłoby ciekawie ? Lovki, kisski i bessoski ?
Red Que... Psy się bardziej buggują, zwłaszcza na spacerach
Anika A... Ja miałam u siebie na save dostać awans miałam nawet tego żółtego ptaszka wraca do domu patrzę i cofneła mi się ocena pracy Grrr...? MAGIA SIMSÓW ? A dodam że to był ostatni poziom kariery
szymon ... Wojtek dlaczego nie korzystasz z ankiet tych na YT? Są przydatne i nie trzeba żadnych innych stron czy czegoś ?
Edyta C... Ten głośnik jest z aktualizacji w której były świąteczne rzeczy
OH YEAH... Upasłeś tego swojego sima Wojtek lepiej go przećwiczyć tez XD
Anna By... Super odcinek :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC9Ca7vkt4eUPFCGQisLF-qw