WallThis ciekawostki

WallThis ciekawostki

Historia kanału WallThis zaczyna się w dniu 2009-06-12 15:27:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 225 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 49064346 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 141779 użytkowników.

WAŻNE: DANIELMAGICAL WRACA DO STREAMOWANIA!!


PODOBAŁO SIĘ? CHCESZ WIĘCEJ?! CZYTAJ OPIS !! BIZNESY/WSPÓŁPRACA: BUSINESSES / COOPERATION: SUBSKRYBUJ KANAŁ I NIE ZAPOMNIJ O ZAZNACZENIU DZWONECZKA ( ) WAŻNE: DANIELMAGICAL WRACA DO STREAMOWANIA!! WSPOMÓŻ MÓJ KANAŁ BY MÓGŁ SIĘ ROZWIJAĆ !! Z GÓRY DZIĘKI ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ ! ;) KANAŁ YT SHORE: KONTAKT/INSTAGRAM: wallthisofficial Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej krytyki, nauczania, komentowania etc. Ktokolwiek będzie chciał umieścić ten filmik na swoim kanale, powinien wcześniej skontaktować się ze mną oraz umieścić odpowiednią informację tj. link do źródła (kanału), mój url kanału jak i bezpośrednio shota. #danielmagicalWAŻNE: DANIELMAGICAL WRACA STREAMOWANIA!!

Najlepsze komentarze:

Tadziu ... Ale wjechał xd
Magz... Na chuj ta jebana patologia wraca?
Urban Y... Miał mieć wyrok sądu!!!
rokoks ... Szkoda że wraca JDM
Polak Z... Wsadzaj powoli bo ją zaboli boli psita boli psita
Bu?ka z... Trudno doszukać się pozytywnych słów na temat cwela, który nawet nie szanuje swojej matki, mało tego! rzuca w jej kierunku siekierą i publicznie ją obraża. Ten koleżka nie długo mocniej umoczy dupę. On jeszcze nie wie, że cela już na niego czeka. Tak jak konfidenci na wolności. Kartotekę już otwarta ma a więc jest notowany tak więc to tylko kwestia czasu ;)
Kabet... Piękna rozprawka napisana przez kurwy z wykopu :-)
Madara... Nie ma to jak zrobić 50 sek filmik z postu z instagrama którego i tak każdy widział tylko po to żeby sobie zrobić wyświetlenia na YouTube. :)
Donald ... Madki 500 plus się cieszą. Pieniądze zamiast na Brajanka i Jesike pójdą na patologicznego grubasa i jego matkę alkoholiczkę.
Krystia... Chuj z tym pacanem
Eaa MeF... ktos już wie co z sledzikalem jakies informacje macie ?????????????
szatano... Jebać Owsiaka, tego nienawistnego chuja co przyczynił się do śmierci człowieka niech zamkną, a nie kurwy robią winnego z Daniela i jego Mamy! Jebać cenzorów i Owsika!
?ul FBI... Odszedł wielki czlowiek... ale wróci
?e Ja.?... jebac megicala zboczenca 14 lace fiuta pokazywał zboczeniec niech wruci to szybciuto kanał bedzie zwijał kasa sie kończy to wraca szmat gruba oblesna JDM JDM JDM JDM JDM JDM JDM JDM
celebez... Sardynki? Śledź-cie nas? Czyzby daniel z gocha na showupie i ciag dalszy afery śledziowej?
GEJ... Żegnamy ja ce bo ma kur we felcita
Agniesz... Chociaż śmiesznie będzie a nie stypa shore feliczita by gocha?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgZIqREgoFLdjD1k3XkGs6w