wideoprezentacje ciekawostki

wideoprezentacje ciekawostki

Historia kanału wideoprezentacje zaczyna się w dniu 2008-12-05 11:49:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6410 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 204954244 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 408872 użytkowników.

Tajemnicze Zatrzymania za Finał WOŚP w Gdańsku Owsiak Pozywa...► Prawdziwe Przyczyny "Incydentu" na Finale WOŚP ► ► Ator na Twitterze ► ► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + Tajemnicze Zatrzymania za Finał WOŚP w Gdańsku + Owsiak Pozywa TVP za plastusie Analiza Komentator Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► Policja u YouTuberów po "Incydencie" na Finale WOŚP w Gdańsku ► 2. ► Mariusz Max Kolonko Wystartuje z List Korwina do Parlamentu Unii Europejskiej UE? ► 3. ► Jak Ideologia Niszczy Naukę Noblista Pozbawiony Tytułów za Poglądy ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► wideoprezentacje ► Źródło ► #wośp #pieniądze #polska #afera #komentator #ator #bankTajemnicze Zatrzymania Finał WOŚP Gdańsku Owsiak Pozywa Plastusie Analiza Komentator

Najlepsze komentarze:

A Aha... Tasma srajaca ;)
Emil Mi... Taśma klejąca
THE BES... Krzysiu! Na ochronę zatrudniają tylko osoby które są chore lub stare a mianowicie tylko osoby które mają inwalidztwo. Dosłownie nie ważne gdzie! Tylko obiekty typu wojskowe mają normalnych ludzi.
Gargoli... Ja miałem licencje ochrony i wiem jak to jest:
1. To nie są ochroniarze, bo aby być ochroniarzem trzeba mieć licencje, po szkole nie otrzymasz, chyba że przystąpisz do licencje.
2. Tak większość to własnie były służby ale też i wojskowi, przez kłótnie z jednym na pomorzu już nie miałem co szukać pracy w tej branży, nie pracujesz 2 lata tracisz licencje.
3. To są służby porządkowe tacy co stoją, na to jest papierek robisz w jeden dzień, uprawnienia prawie wcale generalnie patrz czy coś się dzieje jeśli tak pomóż ochronie z licencją.
4. Tam było znacznie za mało ochrony.
5. Jeśli to była taka ochrona jak w sklepie to nawet nie wiedzieli co robić. Tak nawiasem tak ze sklepu to tak na prawdę to "detektyw sklepowy", może jedynie zwrócić uwagę i prosić, nie może zatrzymać (chyba ze ma licencje czyli taka plakietka i z tyłu napisane ma co może tobie zrobić, jak nie wiesz czy to taka osoba każ pokazać tył), nie może przeszukać (jedynie policja).
Dorota ... taśma klejąca
Tomal T... Taśma klejąca.
Morgan ... Zwiększamy zasięgi KDS i ? sub i ?? no Adblock i oglądamy w Playliscie ☺️
Marta M... Taśma klejąca
PROMUJC... W USA nie takie ekscesy się dzieją - przypominam pewną celebrytkę, która zaprezentowała obciętą i zakrwawioną głowę Trumpa.
Stachur... taktyczna taśma klejąca
Lead Ma... Problem jest nieco głębszy, bo często gęsto agencje te "ochraniają" strategiczne obiekty wojskowe-tak wojsko już nie wystawia wart
Lead Ma... Ostatnio gruchnęła wiadomość, że koncert obstawiali licealiści
Marcin ... a jaki mam dowód na to że ta taśma jest klejąca ? ;)
Zbignie... Mój pradziadek dostał się do Legii Piłsudskiego w wieku 15 lat.
John Do... Wiadomość dnia: taśma klejąca dobrze wpływa na statystyki.
Ekipa Z... Taśma klejąca
Diego G... taśma klejąca :)
Hubert ... Cały vlog spoko, ale pierw obejrzyj film do którego się odnosisz
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g