Inne Medium ciekawostki

Inne Medium ciekawostki

Historia kanału Inne Medium zaczyna się w dniu 2013-04-29 20:20:54.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1133 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 64616618 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 194083 użytkowników.

Naukowiec z Harvardu nadal wierzy, że Oumuamua to kosmiczna sonda!Jednym z najciekawszych wydarzeń roku 2017, było przybycie pierwszego obiektu międzygwiezdnego, uważanego najpierw za kometę, potem asteroidę, a przez niektórych nawet za obcy statek kosmiczny. Fascynacja tym obiektem trwała aż do samego końca 2018 roku, a kolejne odkrycia w tej kwestii nasuwały coraz więcej pytań na jego temat. Jak się okazuje, teoria na temat pozaziemskiego pochodzenia tego obiektu, w dalszym ciągu jest wspierana przez naukowców z uniwersytetu Harvarda. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SKLEP Z KOSZULKAMI I KUBKAMI: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINK DO PATRONAITA: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH: Discord: Link do wywiadu: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SOCIAL MEDIA: Facebook główny: Facebook kontaktowy : Twitter: Snapchat: Instagram: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: MUZYKA: Kevin MacLeod: Lightless Dawn – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca: Naukowiec Harvardu nadal wierzy, Oumuamua kosmiczna sonda!

Najlepsze komentarze:

Wilk Le...To nic innego jak kosmiczny smiec. Trzeba byc kretynem, zeby myslec, ze kosmici lataja kamieniami. Dywany, talerze ok, ale nie kamien.
Sylwest...Wleciał w nasz układ Słoneczny, przeleciał przez płaszczyznę orbit planetarnych... za słońcem (niby pod wpływem grawitacji) przyśpieszył. Po czym wyleciał próściutko na naszą planetę - jedyną, która ma (obecnie) bujne i bardzo różnorodne życie, z rodzącą się właśnie i będącą w fazie embrionalnej - cywilizacją... Następnie opóścił nasz układ Słoneczny - de facto zawracając w kierunku, z ktorego przyleciał... cóż - przypadki się zdarzają... trochę dziwne jest, że tych przypadków w naszym układzie planetarnym jest kilkaset.. ale widocznie nasz układ jest bardzo "przypadkowy"... i to pewnie dla tego tyle tych przypadków..
Jurko B...Oumuamua to statek wodza Otua?
Dog Ro...Biorąc pod uwagę trajektorię lotu oraz zmiany w prędkości (dzięki temu obiekt ten przelatując mógł znaleźć się możliwie najbliżej kilku planet) to na pewno kamień.
Kaduk..."No i cóż... "
Leci lajk
Rosol z...Moze ten caly Oumuamua leci do nas po wielkiego wodza OTUA , kto tam wie co tam sie w tych galaktykach wyprawia ,moze gdzies komune trzeba obalic.
Kiszony...Omułazamuła lata sobie jak chce qrła a nie jak sobie tego życzą ziemianie ?
Jastrza...To Orbit !
Marcin ...Teoria pozaziemskiego pochodzenia obiektu jest jak najbardziej słuszna. Jakoś nie zaobserwowano, by ten gruz z ziemi wystartował. Szkoda, że nie przywalił w pas planetoid, byłoby co obserwować. Przyleciało to z zupełnego kąta niż płaszczyzna naszego układu, więc ciężko było by w cokolwiek trafić ;)
Marcin ...Pytam, dlaczego Obcy nie wylądują w końcu "oficjalnie" i się nie pokażą?
Bo ich nie ma.
ironlio...ciśnienie światła gwiazdy? wtf? chyba chodziło o Ciśnienie promieniowania – ciśnienie wywierane na powierzchnię przez padające na nią lub emitowane promieniowanie elektromagnetyczne lub ciśnienie w ... CIŚNIENIE PROMIENIOWANIA GWIAZDY ma więcej sensu
Bart PE...Niech przylecą statkiem wielkim jak województwo mazowieckie i wtedy skończy się to całe pierdolenie
Hiszpan...Skoro obiekt sam zmieniał kurs. Czyli wnosił poprawki do swojej trajektorii lotu to mamy sztuczny obiekt. To że nie używał radia nic nie znaczy. Już powinna za nim lecieć misja zalogowo badawcza. Ale prawda jest taka że brak nam odpowiedniego sprzętu. Chyba że USA ma coś tajnego (solar warden) i tylko oni zbadają ten obiekt.
penclaw...głęboko wierzę że wkrótce poznamy prawdziwe oblicze tego dryfującego space-klocuszka
Retro T...Cały czas mnie śmieszy ta nazwa :P
Vincent...Skoro od lat wysylaja fale radiowe w kosmos to teraz moze sie okazac, ze to byl statek zwiadowczy gatunku, ktory morduje populacje dla surowcow ;D
MATRIX ...Oumuamua to pewnie Afrykańskie imię A ludzie już panikują
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgS9WSzo2n79SVctgJrQP9Q