KinoSwiatPL ciekawostki

KinoSwiatPL ciekawostki

Historia kanału KinoSwiatPL zaczyna się w dniu 2010-03-16 11:16:09.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1472 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 252508353 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 163696 użytkowników.

MIA I BIAŁY LEWA. Niezwykła przyjaźń na końcu świata.


Wzruszająca, tętniąca przygodą i przepięknie nakręcona w samym sercu dzikiej Afryki, opowieść o wielkiej przyjaźni dziewczynki i niezwykłego białego lwa. Produkcją filmu zajął się Jacques Perrin, odpowiedzialny m.in. za powstanie tak przełomowych dzieł, jak „MIKROKOSMOS” i „MAKROKOSMOS”. Jednym ze scenarzystów jest autor hitu „JAK WYTRESOWAĆ SMOKA” wytwórni DreamWorks. Cudowną oprawę muzyczną skomponował Armand Amar twórca ścieżki dźwiękowej do trzech części popularnej serii „BELLA I SEBASTIAN”. Jeżeli kochacie wielką przygodę, głębokie wzruszenia i niepowtarzalne piękno dzikiej przyrody – nie możecie ominąć tego wyjątkowego filmu!BIAŁY LEWA. Niezwykła przyjaźń końcu świata.

Najlepsze komentarze:

Oliwia ... Byłam na filmie i serdecznie polecam.Martyna Wojciechowska była tam narratorem ale skupiając się na filmie, który był mega wzruszający i prawdziwy tak jak Martyna mówi przepiękna historia.
J. W... Polecam wpisać w wikipedię Kevin Richardson i tam jest wszystko o nim
J. W... Ten Lew jest bardzo spokojny z racji tego że został wypożyczony do tego filmu od Kevina Richardsona tak zwanego zaklinacze lwów ma swoją farmę i ma wiele innych zwierząt np . hieny i inne lwy pracował między innymi w Lion park
Spider ... Zapowiada sie Przepięknie
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCpBSoEzBOZkbhzonTh8dWOw