Tomasz Kopyra ciekawostki

Tomasz Kopyra ciekawostki

Historia kanału Tomasz Kopyra zaczyna się w dniu 2009-10-16 23:21:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2688 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 46735518 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 115742 użytkowników.

TonkaNITROUltraSZTOS z Browaru Stu Mostów


Tomasz Kopyra () degustuje Portery Bałtyckie z Browaru Stu Mostów w wersji nasycanej azotem, czyli Baltic Porter NITRO oraz Tonka, Vanilla & Chocolate Baltic Porter NITRO. #NITRO #sztosalert #porterbałtyckiTonkaNITROUltraSZTOS Browaru Mostów

Najlepsze komentarze:

sodaft... ... bydlęta klękają.
Krzysie... Major suchodolski też pije z nitro
macnow3... Tomasz, powiedz szczerze: w wersji z tonką nie czułeś aromatu bobu? Ewentualnie groszku z puszki? Jestem po degustacji i (szczególnie wraz ze wzrostem temperatury) ewidentnie czuć bób. Co mnie szczególnie nie dziwi, bo tonka jest z rodziny bobowatych. I teraz siedzę i mam na podniebieniu zalegający bób. Szkoda, bo gdy było zimne - to był marcepan.
Dla mnie podstawowa wersja dużo lepsza niż wersja z tonką
Kamil C... W Stu Mostach dodają dodatki do piwa przez hopguna. Przynajmniej tak mówią.
Swoją drogą odpowiedziałeś Tomku na moje pytanie odnośnie leżakowania nitro, które zdążyłem już zadać pod 97 odcinkiem stu pytań. Miałem na myśli właśnie te piwa. Według mnie szczególnie to z tonką ma potencjał do leżakowania, bo może to mu dodać złożoności i porterowego charakteru, a tym samym zwiększyć sztosogenność.
PS Mi też się wylało...
Artur G... Pytanie z Krainy Deszczowców. Porter Bałtycki; prawie 10% alkoholu, 25 stopni PLATO. Takie piwo powinno się pić w temp. 15-16 stopni. Przynajmniej ja piję je w temp. niemal pokojowej. Efekt kaskadowy uzyskuje się nalewając piwo schłodzone. To po co azotować porter, który powinno pić się w temperaturze ok. 15-16 stopni, a efekt a'la Guinness uzyskuje się przy piwie chłodnym? Chłodnym czyli jakim, 7-8 stopni? Niżej? Czy aksamitny "posmak" jest wynikiem procesu azotowania, czy też wytrącania się azotu w trakcie gwałtownego nalewania piwa schłodzonego? Nalać i czekać aż się ociepli?
Stuncik... Wszystko czekoladowe... ehh, gładkie nie gładkie, jednym smakuje innym nie. Pozdrawiam piwoszy
HARD... Dla mnie porter jest zawsze pelniejszy niż ris. Ale to moja nieznacząca opinia
Arkadiu... Ostatnio trafiłem w Lidlu Fortunę Whisky Wood. Takiego piwa za 4 zł jeszcze nie piłem. jak możesz zrób recenzję. https://www.lidl.pl/pl/Oferta-spozywcza.htm?articleId=41518
Damian ... Tomasz Kopyra Czy wczorajszy live zostanie powtórzony?
Michal ... Tomek Tomek jest sztos Amber Chmielowy dostepny w biedronce spróbuj a jak zasmakuje to nagraj filmik najlepsze piwo w przedziale do 3 zl i to jest piwo
blase77... sajmon po wypiciu tego sztosa zakrzyknąłby "stoun de krous!!1" i ejakulował w spodnie
Marcin ... RIS BA Nitro, no nie mogę się doczekać.
wych... Tomku czy jest szansa, że w swoich filmach będziesz mówił w jakiej cenie są testowane przez Ciebie piwa? Rozstrzał cenowy robi się coraz większy i chciałbym wiedzieć z jakiej półki jest akurat testowane piwo. Wiadomo, że nie zawsze jest to możliwe, bo często dostajesz piwa od browarów, ale byłoby super gdybyś zwracał na to uwagę kiedy samodzielnie je kupujesz. Myślę, że nie tylko mnie przyda się taka informacja.
Aliara ... Czy to "S" z kapsla to nie przypadkiem z shopsa ktorego uwarzyli?
eksdee ... Jak wspomniałeś o chłodzeniu piwa... No ale po co, ja lubię w temperaturze pokojowej
adamnew... Piwo pracuje a piana zachowuje się jak w guinesie
Piotrek... Ujęcia z drugiej kamery super. Widać ciągłe zmian, oby tak dalej.
Przemk0... Mi tam średnio podeszło w pubie. Tonka przykryła wszystko. Dla mnie "sztosy" powinny być bardziej złożone.
Mich Bu... Czy piwo z Azotem może się przy leżakowaniu utleniać- czytaj nabierać nut smakowych właściwych dla leżakowanych porterów bez azotu?
jack ja... dla mnie tonka zwłaszcza na słodko daje smak słabej jakości marcepanu. Taki wyrób marcepanopodobny. Nie hejtuje ale nie mogę pojąć fenomenu.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCLm7DMKc2OAPTihoGQwCWmw