Pulchny Niedźwiedź ciekawostki

Pulchny Niedźwiedź ciekawostki

Historia kanału Pulchny Niedźwiedź zaczyna się w dniu 2012-07-24 20:03:17.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3137 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 48527370 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 84685 użytkowników.

ZEMSTA PRZYMIERZA NOWE CINEMATIKI ANALIZA


Kinguin: Discord widzów: Facebook: Mój super fajny Patronite: Dołącz do Etnicznych Widzów: #battleforazeroth #pulchnyniedźwiedź #WorldofwarcraftZEMSTA PRZYMIERZA CINEMATIKI ANALIZA

Najlepsze komentarze:

Tenkaj...OMG, ale genialne! xD
Artur G...Dobre (301)
Bartosz...Niedźwiedziu, czy mógłbyś utworzyć mini serie w której wytłumaczył byś streszczenie lore, każdego z dodatków z osobna? Chodzi mi głównie o bazowy wątek każdej z ekspansji. Przyczyna, przebieg i skutek.
Lezalit...Koniec konćów Horda traci wodza, a przymierze dostaje wpierdol. Więc i jedni i drudzy raczej obrywają.
Mateusz...Nie dość że Horda miała słabszą marynarkę, to jeszcze teraz prawie wcale jej nie ma.
Hunter...W końcu jakiś film o WOWie, prosimy o więcej Niedźwiedziu.
Darth M...Za Króla Lisza!
Beingal..."nie jest obsługiwany przez trzy osoby" minutę później jeden zandalari wpada do wody po eksplozji statku. JEDEN XD
Menker...0:26 samodzielnie? Ciekawie by to wyglądało :D
Wika Wi...PODOBA SIĘ ! tylko że ja gram po stronie hordy . I jeśli Jaina Anduin lub kto ktokolwiek zabije władce hordy to zapukam do drzwi kult iras i zabije matkę Jainy. niedźwiedź do ciebie nic nie mam ale dlaczego atakują dopiero co odkryte przez nas miejsce
Macio73...Dużo smaczków, przede wszystkim Bwonsamdi zwraca się Queen do księżniczki i pokazuje palcem że możesz się kłócić teraz ze mną ale alluchy uciekają :D
Jakub R...Co do Gelbina- kto po oberwaniu rakietą i spadnięciu pod pokład nie wciskałby guzika zaciśniętą pięścią myśląc "gińcie skurwysyny"?
Drago...Pulchny Niedźwiedzi - Stary szkoda że nie masz kompletnych informacji. Był jeszcze jeden powód dla jakiego Natanos tak bardzo się ,,zdenerwował''' Cała hordowa armia jaka była na wyspie + większość troli była w Nazmir iż tam miała początkowo armia przymierza się rozstawić i gdy okazało się że atakują z innej strony, my w pośpiechu wracamy z powrotem. Przymierze zdołało dojść do piramidy tylko dla tego, że ona sama była praktycznie bez obrony, zostali tam tylko strażnicy lokacji... Wow, ale mi potężne przymierze. A jak CAŁE siły wróciły z Nazmir, to od razu zaczęli uciekać, co pokazuje że nie są w stanie oni walczyć z hordą na zasadzie otwartej walki gdy obie strony są gotowe.
Sier?ci...Eee tam... prawda jest taka że to Talanji w tym dodatku miała więcej jaj od rasty
T: -tatku te blood trolle są niebezpieczne.. trzeba je eksterminować
R: -niee curciu mamy ważniejsze sprawy
---> a few moment later<----
R: -łoo kurła bloodtrolle rozpieprzają miasto i dobierają się do pieczęci.

Swoją drogą Talanji jest bardzo potężnym prejem zaś z mocą Bwomsandiego jest przechujem kilkukrotnie przerastającym tego buca rastę... a pragnę zauważyć jeden szczegół drodzy alianci... zwróćcie uwagę jak bardzo wkurwiona ona jest ;)

Słabo było by gdyby blizz tego nie wykorzystał :3
Usually...A kiedy analiza cinematikow hordy
Ben Thr...„raid który każdy gracz może sobie samodzielnie przejść” No to powodzenia Niedźwiedziu XD
Jakub P...Pomimo że interesuje się WoWem to nie rozumiem jak można pałać taką nienawiścią do drugiej strony. Aby się o tym przekonać wystarczy wejść w komentarze i poczytać kilka z nich.
macuna ...Jaina:zatrzymać jeden pocisk o mój boże ledwo dałam rade. Stworzyć arcane missles które rozwalają kamienne mury lecąc statkiem "potrzymaj mi piwo"
Epox Ma...Lok'Tar Ogar!
Damian ...czemu rastakhana nie wskrzesili jako forsaken?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKfZ2LnDpER4RAF-9VGLgiA