CW24tv ciekawostki

CW24tv ciekawostki

Historia kanału CW24tv zaczyna się w dniu 2010-04-03 10:58:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 18852 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 62253664 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 95400 użytkowników.

Express, Środa, 23.01.2019r.


Wspieraj Stowarzyszenie Dziennikarzy Włocławskich! Wspieraj niezależne dziennikarstwo! Darowizny: ► Bank (w tytule przelewu DAROWIZNA) – nr konta: 96 1600 1462 1839 1269 6000 0001 (BGŻ BNP Paribas) ► Paypal (w tytule przelewu DAROWIZNA) Subskrybuj nasz kanał: ►

Ostatnio komentowane:


Dlaczego mnie tam nie było :(. Skąd bierzesz widzów bo zawsze chciałbym zagrać w coś takiego a najbardziej to chowany Zobacz »
Nice one.. ? ? #VisualChordz Zobacz »
Bosak powiedział, że cię zna, bo z tobą rozmawiał. Jak się z kimś rozmawia to znaczy, że się go zna, a przecież nie mówił jak dobrze się znacie tylko ogólnie. Zobacz »
Ty to lubisz siać popłoch xd i te wymyślanie przykładów na bieżąco jest co najmniej głupie, oj atorek atorek weź ty nie kombinuj Zobacz »
3:21 Ragnar masz na sumieniu kubek herbaty malinowej ... nie dotrwała na trasie kuchnia - mój pokój... Zobacz »
Jeśli wybierzecie Ragnara na przywódce frakcji to zapewni on dobrobyt, piwo i Mroczną świątynie w każdym mieście! Głosujcie na Ragnara.
Pozdrawiam ;)
Zobacz »
Może zaaktualizowane top 10 złych postaci ewentualnie czy można liczyć na występy dema lub iliacha? Zobacz »
Możecie cholera nie robić clickbate czyli nieprawdziwe miniaturki na których pokazujące coś fajnego A na filmie nuuuuuuuudy Zobacz »
Za takie krzywe akcje na Ludziach w pierwszej kolejności dostaje PROKURATOR w drugiej SĘDZIA a w trzeciej podcinam gardło KURWIE 60??⛔? Zobacz »
,,Ale ja sie szczepić nie będe jeszcze mi jakieś roboty wsadzą pewnie jeszcze umrę od tej sieci 5G jak mi to wszczepiać będą dramat po prostu dramat,, Zobacz »
3:54 dwie mądrości
1. kto nie ryzykuje ten nie pije
2. kto wybrzydza ten nie rucha
Zobacz »
Wy lepiej pokażcie jak zobaczyć tytuł usuniętego filmu, tyle już ich mi z playlist zniknęło a ja nawet nie wiem co zostało usunięte bo nie znam tytułu i nie mogę go znów znaleźć i dodać Zobacz »
https://www.youtube.com/channel/UCiZREssIBiomBWDsFKw9D1g to mój kanał może Pan wstępnie ocenić,dzięki i pozdrawiam. Zobacz »
8:00 ja to bym spieprzal gdzie tylko się da w tej sytuacji a ten zrobił to po swojemu... Zobacz »
0:15 no tak jest.....,5:25 Zobacz »
Wspaniala wiadomosc to by byla, gdybys opuscil "zjednoczona prawice", ktora, jak dobrze wiemy, nie jest zadna prawica. Zloz wniosek na przystapienie do Konfederacji. Bede bardzo zadowolona, jak cie tam przyjma. Zobacz »
5:05 ja to w ferie w sklepiku widziałem figurkę podpisaną "avengers end game" a w środku batman ????????? Zobacz »
0:29 wtf co tam robi ten znacznik Zobacz »
9:19 albo ten styl gry który daje tempo, podania i drybling Zobacz »
5:00 robienie smaka lvl super hard pro Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=YpRkW8PZPuU