SMAŻONE BANANY W CIEŚCIE NALEŚNIKOWYM Z SYROPEM KLONOWYM


Haj :) Nie zapomnijcie o kciuku w górę :) Miłego oglądania :) Moje ciasto składniki (na oko) konsystencja ma być gęsta: mąka pszenna szczypta soli, szczypta cukru skórka z cytryny woda gazowana mleko 1 jajko ekstrakt waniliowy olej kokosowy Możecie dodać: mleko kokosowe, cynamon, skórkę z limonki, wiórki kokosowe, Po ustaleniu na skrytkę pocztową mogą zostać przesłane paczki, ALE!! Tylko wysłane przez pocztę polską. Paczki wysłane kurierem będą zwracane. Karolina Kowalczyk Skrytka nr 5 Ul. Plac wolności 2 62 620 Babiak INSTAGRAM: KONTAKT: mój ordżinalny adres: : ) Ostrzeżenie Niniejszy film stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nieuprawnione wykorzystanie filmu narazi sprawcę na konsekwencje prawne. Autorskie prawa osobiste oraz autorskie majątkowe do filmu przysługują Karolinie Kowalczyk. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie. #bananywciescie #smazonebanany #deserSMAŻONE BANANY CIEŚCIE NALEŚNIKOWYM SYROPEM KLONOWYM

Najlepsze komentarze:

Anna Ja... Ile filmików z przepisami ? no rewelacja ??
Iga Cha... Napracowalas się. A jak to w tajemnicy trzymałas? i teraz mamy prawdziwa niespodziankę ?Udanego wypoczynku ??
Selena ... Jesteś naaajjjjj porostu tak o nas zadbalas dziękuję
Jdjdjdj... Jesteś cudowna!!! Musiałaś się nieźle napracować z tymi filmikami dla nas. Milego wypoczynku i z niecierpliwością czekam na kolejne filmy. Buziaki Karolciu???
Marzena... Świetny przepis ☺ na wykorzystanie dojrzałych bananów ☺
Mariusz... smakouyki som
Anna Ro... Same smakołyki ? jesteś wspaniała !!! ??
konkret... Mniam,zjadłabym takie z czekoladą ;) chyba zrobię na moją imprezkę urodzinową.
kejt_ha... O łaaaał, ile przepisów, no pięknie o nas zadbałaś pod swoją nieobecność!? Bawcie się dobrze i wypoczywajcie do woli??
lintka1... O kuzwa bomba kaloryczna ale co tam czemu nie? Dupy nam nie rozerwie,Pozdrawiam
Joanna ... cześć szarlott. super przepis ,wygląda smakowicie . ja akurat jestem na diecie więc  smacznego.
TOMEK... mi raz ciocia zrobiła takie coś tylko z dodatkiem loda i naprawde też bardzo pyszne pozdrawiam
TheSylw... Super przepisy !!!!!!
Marzena... Nic tylko gotować i jeść. Super przepisy na pewno skorzystam. Dzięki że o nas dbasz Karolciu. Wypoczywaj w tej Tajlandii i wróć do nas cała i zdrowa. Pozdrawiam ciepło z mroznego Lublina.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvF08akAOg2fDqc-frj2URg


Szarlott ciekawostki

Szarlott ciekawostki

Historia kanału Szarlott zaczyna się w dniu 2012-03-12 21:24:43.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1054 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 17228552 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 33700 użytkowników.