Coś się pali... | PvP | Ancestor Legacy 02


Play Lista: Chcesz mnie wspomóc? Podoba ci się to co robię?: Sponsor YT: Przelewy: G2A: ⭐ reflink pod którym znajdują się czasem zniżki 5% na zakup gry. TO CIE NIC NIE KOSZTUJE Ustawienia rozgrywki : Team 1: Lookas jesteś na tym kanale :P Kixunio Team 2: Repus Wotan Chcesz wpaść zagadać ? Potrzebujesz pomocy w rozgryzieniu jakiejś gry ? Po prostu wpadnij na: Facebook: Grupa FB: Grupa Steam: DISCORD: tu siedzę najczęściej

Ostatnio komentowane:


Witam, dziękuje za odcinek. Czy powstanie na kanale filmik odnośnie małych torebek pod siodłowych? Na przykład jak u Jana :Lezyne Road Caddy:? Zobacz »
Dzięki wielkie za motywację. Po prostu zacznę nagrywać i ten strach może wtedy minie. Na razie będę nagrywać żeby obyć się po prostu z moją twarzą, a później może zrobię filmy publiczne. ??? Zobacz »
??????????
Jo bhi mera yeh comment padh raha hai voh mera channel zarur subscribe karein pls????????????
Zobacz »
His magic tricks are very good, too good infact. Now he's either extremely good with his sleight of hand or some thing supernatural is doing the work for him. Zobacz »
41:47 Uwaga Izak będzie spadać, tutaj mamy z 300m no jest wysoko jest wysoko, tutaj mamy most z patyków, Noi Pan Izak no kurw spadamy no. Zobacz »
2:00 Ciekawe ile prób musiałeś wykonać Kipi z tym wejściem ;) Zobacz »
Wybory KTO wygra 60 % do 40 % dla ??? https://youtu.be/zv8cAx6VhI4 Zobacz »
widocznie pan Vucić za mało całował flagę Chin za uszkodzone maseczki. a może niech rosja pomoże. Zobacz »
Co do Michela to moze byc on podczas krecenia teledysku zostal poparzony przez ogien i tak jak tu moze wygladac a reszte kariery robil sobowtór Zobacz »
To co zobaczyłem było... po prostu było i zostawiło z mojego mózgu galaretke xD
Super się oglądało :D
Zobacz »
"Who else went straight to the comments"


Thanks jeztrisu for commenting on my vid
Zobacz »
3:47 O tym samym pomyślałam xd Zobacz »
Perfect timing 21:12 donate z uderzeniem Zobacz »
Moim zdaniem : Di Stefano, Eto ,Deyna, Villa, Torres, Lato, Puskàs... I nie tylko , ale do tych mam największy sentyment... Zobacz »
Oczywiście Basia jest super,ale wolałabym Bogusiu,abyś w Niepełnosprawniku,pokazywała także niepełnosprawnych samotnych,a nie tylko matki/ żony/mężów.Pozdrawiam i dziękuję za ten cykl. Zobacz »
Majster Ty to wiesz jak poprawić człowiekowi humor, jak starałeś się na szybko zamknąć tą beczkę to popłakałem się ze śmiechu :D Zobacz »
Będzie jakiś odcinek poświęcony Last of Us 2 ? Jestem ciekawy opinii obu panów na temat tej gry i całej otoczki jej towarzyszącej Zobacz »
1:44
Za takie coś powinien wisieć!!!
Zobacz »
45:09, macie teledysk wy leniuszki ? Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9-GUbTbM_tU


LookasHowToWipe ciekawostki

LookasHowToWipe ciekawostki

Historia kanału LookasHowToWipe zaczyna się w dniu 2013-01-14 17:04:34.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4292 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 11889497 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 24800 użytkowników.