Jeden z Wielu ciekawostki

Jeden z Wielu ciekawostki

Historia kanału Jeden z Wielu zaczyna się w dniu 2006-10-21 16:50:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 621 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 19906771 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 36654 użytkowników.

Rafał Trzaskowski wprowadza kartę LGBT w Warszawie Polityczny...


W zeszłym tygodniu na polskim Twitterze mówiło się między innymi: o warszawskiej karcie LGBT, o #10YearsChallenge oraz o hipokryzji PO w sprawie hejtowania Pawła Adamowicza. ================================================= Subskrybuj Twitter Facebook ================================================= Serdecznie polecam! Prawicowo Informacje, polityka, humor oraz realia w Polsce i na świecie. ================================================= Jeśli chcesz możesz zostać moim Patronem Numer mojego konta bankowego dla osób, które chcą mnie wesprzeć finansowo: 50 1140 2004 0000 3402 4863 3547 Oraz adres e mail mojego konta PayPal: Dziękuję za wsparcie! ================================================= Źródła: Twitter.com Muzyka: Alan Walker Fade [NCS Release] NoCopyrightSounds Alan Walker ➞ Facebook ➞ SoundCloud ➞ Twitter ➞ YouTube ➞ Instagram Rafał Trzaskowski wprowadza kartę Warszawie Polityczny Przegląd Tweetów.

Najlepsze komentarze:

Aurore ... Nie mogę uwierzyć, że ludzie tak bardzo nienawidzą innych ludzi. Jestem homoseksualna i po prostu to jest przykre... Chciałam powiedzieć, że przez takich ludzi siejacych nienawiść jak wy, codziennie płaczę. Pewnie zaraz mnie zhejtujecie, ale już się przyzwyczaiłam do dyskryminacji.
Gina Wa... panie Czaskowski a kiedy II IV I V linia metra? kiedy darme zlobki? ten pan chce warszawiakow przerobic na jakies podrobki?
hehe me... jest według mnie błędem w niektórych porownaniach 10yearschallange, zarobki się zwiększyły więc niekoniecznie droższy ON oznacza że ludzie mogą go za wypłatę kupić mniej gdyż wypłaty zdecydowanie urosły
then be... Macie swojego prezydenta Farszafiacy
Halina ... Dobrze głupiej Warszawce mają co chcieli!!!
Halina ... to PO! wydało wyrok!!! TVN POLSAT WYBORCZA krytykowali Adamowicza!!!
Browomi... Mową nienawiści teraz może być wszystko...
Król J... Nie jestem wielkim zwolennikiem pisu I tak dalej.Ale opozycja to totalne dno intelektualne,poprostu sami idioci.A sejm to nie miejsce dla nich.Jak sie tam dostali-ciagle sie niestety zastanawiam,nie obrazajac nikogo.??
HitProo... Hipokryzja prawicowcow i tak zwanych "wolnosciowcow" siega dna
Jestescie takimi samymi szczurami jak te same kurwy po lewej stronie
THC Pol... Jak dadzą pieniądze to zostanę gejem
Hubert4... hahaha chcieliście pajaca to macie
Przemek... Jak ja was nie szanuję warszawiacy :D
Little ... Bardzo dobry pomysł. Jako osoba LGBT codziennie doświadczam dyskryminacji, to jasne że należy mi się pakiet benefitów.
Hitmani... już niedługo zniżki do komunikacji miejskiej dla lbgt
Mira Li... Brawo warszawka, gratuluje
Sylwia ... A kto pomyśli o Karcie Rodziny z osobą niepełnosprawna tylko daje się Kartę dla uchodźców, nierobów i pedałów a Niepełnosprawni są daleko w tyle.
KZB... Apropos tej hipokryzji wpisy Po był wyłącznie krytyczny i mieścił się w obrębie kampani wyborczej tak samo jak wypowiedzi Kacpra Płażyńskiego. J. Wałęsa na większości debat podzielał zdanie Adamowicza i kulturalnie przekonywał go do rezygnacji ze startu jak i Adamowicz Wałęsę. Hipokryzja pojawia się w momencie zaprzeczania sobie samemu, a nie kiedy wypowiadamy pozytywną opinie o pewnej kwesti a następnie negatywną o innej podobnej np. Jerzy Urban jest skurwesynem, ale wybitnie inteligentnym. Jeden przymiotnikn negatywny a drugi nie tak samo jak tu: Adamowicz robił wały, rozwinął Gdańsk. Tak kończy się patrzenie czarno-biało co występuje po obu stronach i prowadzi do takich głupotek i pomówionek.
Almaryk... Nawet mi was warszawiacy nie szkoda :D Wasz wybór, wasz los ;)
Hubert ... Rodacy zaniechajcie zwykłych zachcianek, przeglądajcie różne niezależne wiadomości, sprawdzajcie co się dzieje wokół was - szybko wam wyjdzie dlaczego co raz ciężej pracujecie, a zarabiacie nieproporcjonalnie, tak nędznie. Są po prostu ludzie, którzy manipulują, oszukują i okradają wszystkich jak leci. Sprawdzajcie kto was okrada, a kto naprawdę reprezentuje nasze wspólne interesy (spr. np. strony sejmu). Zawsze i wszędzie patrzcie na ręce politykom, UCZCIE SIĘ, szukajcie gdzie złodzieje się kryją, a później ich surowo rozliczajcie. ;)
Miros?a... Tak , tak...na hotel dla LGBT kasa się znajdzie!!!Rabiej będzie miał skąd wybierać......Gratuluję Warszawiakom wyboru !!!Śmiechu warte.Miasto Niezwyciężone legowiskiem LGBT !!!Powstańcy przewracają się w bezimiennych grobach.....
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCebXYrcu52ZNw-hiOFUTDfQ