Relaks Wieczorową Porą (ASMR po polsku) ciekawostki

Relaks Wieczorową Porą (ASMR po polsku) ciekawostki

Historia kanału Relaks Wieczorową Porą (ASMR po polsku) zaczyna się w dniu 2015-05-25 23:58:13.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 246 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8245488 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 32929 użytkowników.

ASMR HIPNOZA Z MUZYKĄ RELAKSACYJNĄ NA SEN


Zapraszam na szybką i skuteczną relaksację ASMR. Jest to połączenie hipnozy, relaksu krok po kroku z dźwiękami i muzyką relaksacyjną. Szybko i skutecznie tuż przed zaśnięciem. Życzę długiego i zdrowego snu. Zachęcam do subskrybowania mojego kanału ASMR po polsku (relaks wieczorową porą) Dzięki! Zobacz mój Instagram: Strona na FB: ANGIELSKI KANAŁ: SensorAdi ASMR ASMR to sensacyjne uczucie błogiego stanu odprężenia, relaksu, połączone z odczuwaniem ciarek i dreszczy zaczynających się w głowie, a promieniujących dalej w dół ciała.HIPNOZA MUZYKĄ RELAKSACYJNĄ

Najlepsze komentarze:

Monika1...Komponując muzykę, cały czas nie opuszczała mnie myśl, kim będą jej odbiorcy. Bardzo zależało mi na tym, by była spokojna, a jednocześnie niezbyt smutna. By swoimi łagodnymi, pastelowymi brzmieniami wniosła trochę optymizmu do umysłów słuchaczy, a swoją ilustracyjnością pobudziła wyobraźnię i poprowadziła każdego do pięknej krainy marzeń i snów. Ja również miałam w pamięci pewien wyjątkowy krajobraz, podczas, gdy ta muzyka powstawała i to właśnie on stał się inspiracją do jej utworzenia, ale także chęć pomocy innym i przypomnienie, jak ważną rolę odgrywa w naszym życiu, oddziaływując na emocje, poczucie estetyki i wrażliwość. Życzę Wszystkim miłego słuchania i mam nadzieję, że spędzicie miło ten zimowy, relaksacyjny wieczór. :-)

Są ludzie, którzy wierzą w nas bardziej niż my sami... Adrian, dziękuję za ten film. :-)
Mateusz...Film świetny, zdecydowanie jeden z najlepszych. Jednak jeśli mogę mieć prośbę, to fantastycznie byłoby nagrać kolejny film w swojej "budowie" identyczny jak "Podróż do bezpiecznej krainy". Pierwsza połowa ciągłe mówienie, następnie delikatne "głaskanie" mikrofonu. Mistrzostwo świata :D
IRA...Adrian bierz się za Monikę dobry duet by był
M e g i...Może zrobisz podobny film pomagający wprowadzić się w stan OOBE? Na YT jest kilka takich filmów, ale żaden nie jest w stylu ASMR, a moim zdaniem taki byłby najbardziej efektywny. Chodzi o całkowite odprężenie ciała - uśpienie go - przy zachowaniu świadomości umysłu. Uważam, że szybko zgłębisz temat. Z pewnością osoby zainteresowane tematem będą Ci wdzięczne, a innym pozwoli to na całkowity hipoteczny relaks. Pozdrawiam?
Weronik...00:06 i już chcę mi się spać♥️ Dobranoc!!!
Magdale...muzyka do filmow to swietny pomysl, bardzo pomaga w odbiorze, ale ta ktora wybral pan do tego filmu kompletnie mi nie pasuje :(
Matmat ...Ostatnimi czasy ciągle coś odciągało mnie od ASMR ale znalazłem czas na oglądanie najlepszej relaksacji. Pozdrawiam
WoleNie...Ta muzyka ma bardzo pozytywny wydźwięk, idealnie pasuje do tych optymistycznych zdań Adiego. Fajny filmik! Coś nowego, muzyka nie za głośna... Szkoda że tylko 10 minut!
?ukasz ...Genialne !!
Proszę o więcej takich filmów! <3
kylo xd...Gdzie ja jestem?!?! Acha zasnąłem
Lum Inv...Proszę o więcej takich nagrań! ?
Sebix29...Adi proszę więcej takich filmów?
Mariusz...Podziękowania dla Adiego i Moniki. Jesteście wspaniali.
Lust...To video to CUD. Naprawdę. Po raz pierwszy zasnęłam przy ASMR w mniej niż 5 minut. Ze względu na silne problemy z bezsennoscią (u mnie "normą" jest nie spanie przez np. 48 godzin, albo spanie podczas nich około 5 godzin łącznie) zazwyczaj by zasnąć przy ASMR potrzebuję 3-4 półgodzinnych filmików. Ten filmik puściłam jako pierwszy, około godziny 22, w celach stricte relaksacyjnych i... obudziłam się o 7 rano! Dziewięć godzin przespałam jak zabita. Adi, jesteś cudotwórcą! Pani Moniko, Pani także jest wspaniała! ???
Dawid K...Mistrz ! Szepty najlepsze na całym świecie!
Roberto...Cudne, tylko szkoda że tak krótko :c
Pawe? C...Panie Adrianie film jak zawsze fenomenalny, ale gdyby mógł Pan nagrywać tak po te 20 min bo słucha człowiek i nawet nie wie kiedy te 10 min zleci a wciąż jest niedosyt :)
Monika ...A kiedy sesja live?
I’m y...Wow jakosc dźwięku naprawde jest teraz chyba normalnie idealna. Mozna usłyszeć kazda malutka cząsteczkę pojedynczego przedmiotu.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfAcFLs_Qso94HAF0jHtBJA